Yusuf Erdoğan: "Formayı giydiğim için transferim tamamlanmadıysa bu çok komik bir durum" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yusuf Erdoğan: "Formayı giydiğim için transferim tamamlanmadıysa bu çok komik bir durum"

Kasımpaşa'nın yeni transferi Yusuf Erdoğan, askerlik yaparken Galatasaray formasıyla fotoğraf çektirmesi, sonrasında ise sarı-kırmızılılara transferinin gerçekleşmemesi konusunda DHA'ya açıklamada bulundu.

5d317411ae298b7e91ef9cb5

"HİÇBİR ŞEY YOKKEN O FORMAYI GİYMEZDİM"
Yusuf Erdoğan, henüz imza atmadan, bedelli askerlik yaparken Galatasaray formasıyla fotoğraf çektirmesi ve sonrasında sarı-kırmızılılara transferinin gerçekleşmemesi konusunda da açıklamalarda bulundu. Galatasaray formasını giymesinin abartılmaması gerektiğini ifade eden Yusuf, "İnsan hayatında hiç keşke dememeli bence. Bir hatadan bile ders çıkarmak gerekir. Şöyle bir şey var; hiçbir şey yokken böyle bir şey yapmazdım. Transfer yüzde 90 bitmişti. O dönem, başka bir takımla da anlaşsam o hevesle o formayı giyerdim. Ben bu forma olayında abartılacak bir şey olduğunu düşünmüyorum. Çok masum bir şey olduğunu düşünüyorum. Onun geri dönüşleri bana hep olumluydu. O gün ben Kasımpaşa ile anlaşmış olsam o gurur ve hevesle Kasımpaşa forması da giyerdim. Bizim ülkemizde insanları bir anda bitirip bir anda yükseltmek çok kolay. Özellikle sosyal medyada her insanın bir fikri var. Avrupa'da durumlar çok daha farklı. Bütün takımlarımız, birbiri ile iyi olmalı ve bir bütün olarak devam etmeliyiz. Her şerde bir hayır vardır diyelim. Başkanımız ve hocamıza çok teşekkür ederim" dedi.

"TRANSFER FORMAYI GİYDİĞİM İÇİN TAMAMLANMADIYSA ÇOK KOMİK BİR DURUM"
Galatasaray'a transferinin formayı giydiği için bitmediğini düşündüğünü söyleyen Erdoğan, "Bence o olmadı. Onun da olmaması temennisindeyim. Eğer sırf o yüzden olmadıysa da çok komik bir durum bence. Artık bu konuda daha fazla konuşmak istemiyorum. Büyük bir camiadayım ve zamanla her şey rayına oturacaktır. Sezon bittiğinde eminim ki 'İyi ki bu camianın içinde yer almışım' diyeceğim" şeklinde konuştu.

5d136f4eae298b032f5ebbd8

DHA

Üst Alt