Z.T.K Çeyrek Final İkinci Maç | Bursaspor 3-1 Fenerbahçe | 11 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 41 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Z.T.K Çeyrek Final İkinci Maç | Bursaspor 3-1 Fenerbahçe | 11 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: Z.T.K Çeyrek Final İkinci Maç | Bursaspor 3-1 Fenerbahçe | 11 Şubat | Maç Son

Söylencek cok seyler var ... Ama simdilik su kadar söyleyim , Guiza'dan Fenerbahceye ne zaman hayır gelmis ki , bugün attıgı golle gelsin . Acıyorum eziklere .

Cevap: Z.T.K Çeyrek Final İkinci Maç | Bursaspor 3-1 Fenerbahçe | 11 Şubat | Maç Son

aziz resmen türk futbolunun içine etti.yazık gerçekten 70 milyonluk ülkeyiz futbolla yatıp futbolla kalkarız ama şu futbolumuzun en iğrenç halkası aziz almış eline sazları kendi çalıp kendi oynuyor.azizin fenerden gittiği gün fenerin trabzonspor olacağı gündür

İyi de sen nıye sinirlisin o zaman. Bırak takma kafayı Fenere falan. Nasılsa üstünsün ya üzme kendini : )

Nediyosun sen şaşkın ördek! Diyorum ki , istersen bir 27 yıl daha bekle bakalım ne olacak deve kuşu gibi kafanız yerde kalmaz sonra biz kimle dalga geçecez.. sonra Fener gibi bir büyük takımın 27 yıl kupa alamaması bence çok üzücü bir şey kısacası her yıl bir şekilde rezil oluyorsunuz, her yıl bir şekilde dalga geçiyolar sizinle.

Acın çok büyük. Belli oluyor... Hala acıdan bas bas miyavlıyosun... Sen rahat ol kuzucuk. Kupayı yine alamayacaksınız !

Ortada sadece sizin eziklik psikolojisi altında GALATASARAY'a karşı nefretiniz vardır. O nefreti biz size ağzınıza kusacaz merak etme!

traş köpüğü seni!

Nediyosun sen şaşkın ördek! Diyorum ki , istersen bir 27 yıl daha bekle bakalım ne olacak deve kuşu gibi kafanız yerde kalmaz sonra biz kimle dalga geçecez.. sonra Fener gibi bir büyük takımın 27 yıl kupa alamaması bence çok üzücü bir şey kısacası her yıl bir şekilde rezil oluyorsunuz, her yıl bir şekilde dalga geçiyolar sizinle.

Acın çok büyük. Belli oluyor... Hala acıdan bas bas miyavlıyosun... Sen rahat ol kuzucuk. Kupayı yine alamayacaksınız !

Ortada sadece sizin eziklik psikolojisi altında GALATASARAY'a karşı nefretiniz vardır. O nefreti biz size ağzınıza kusacaz merak etme!

traş köpüğü seni!

tamam işte rahat ol dıyorum ben de : ) germe boş yere ortalıgı.

Sakin olalım arkadaşlar. Konu 10dk kilit sakinleşene kadar herkes.

İyi de sen nıye sinirlisin o zaman. Bırak takma kafayı Fenere falan. Nasılsa üstünsün ya üzme kendini : )

Kanaryaları severim ammaa provakatiflerinden nefret ediyorum üleeeeeeeeeeeeeen !

yaban-7-bolum-meyhane.jpg

tamam işte rahat ol dıyorum ben de : ) germe boş yere ortalıgı.

Sezon sonu biz sizin bir yerinizi öyle bir gericez ki tuvalete gittiğinizde ıkınmadan yapabileceksiniz.Rahatça kendiğinden düşecek büyük abdestiniz merak etme sen :2_thumbs_up_-_anima:2_thumbs_up_-_anima

fb'nin ne kadar rezil bir takım olduğunun belgelendiği maçtır. Yanlış faul kararları olmasa Bursa fb'yi elemişti.

Bence fb'liler utansın bu maçtan....

Balına tur atladılar...Kupayı alırlarsa tesadüf olur....

Beyler maçı trenden dinledim :D noldu olay felan oldu mu son dk attı çakallar

Beyler kimse kusura bakmasin cuneyt cakir iyi hakem evet fakat onu buraya kimin getirdigini biliyoruz.

Selcuk Dereli ve Cuneyt Cakir vardi en buyuk iki hakem diye. Biri futbolumuzun 1 numarali hakemi olacakti. Azizin dusmani Selcuk hakemlikten ettirildi ve Cuneyt Cakir getirdi.

Siz cuneyti kim getirdi saniyorsunuz? Bu adam fenerin her oynadigi maci boyle yonetecek cunku onu oraya AZIZ YILDIRIM getirdi, bunu sagir sultan biliyor.

Ha Cuneyt Cakir haftaya Denizli - Ankaragucu macini yonetsin kusursuza yakin yonetir yine.

Aziz futbolun icinde oldukca biz daha cok isyan ederiz, haklinin hakki yenir.

Gormediniz mi 3-0 olduktan sonra elleri ayaklari titredi cuneytin fener elenicek diye.

2-3 sene önce kupa maçımızda ezikleri elediğimizde 8 kişi bırakmıştı adamları o yüzden pek sevmezler. ayrıca bugün iglesiasa ikinci sarıyı da çıkartamadı hakem bence.

Üst Alt