Z.T.K Çeyrek Final İlk Maç | Fenerbahçe 3-0 Bursaspor | 4 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Z.T.K Çeyrek Final İlk Maç | Fenerbahçe 3-0 Bursaspor | 4 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: Z.T.K Çeyrek Final İlk Maç | Fenerbahçe 2-0 Bursaspor | 4 Şubat | İlk Yarı

şampiyon bellimi zuhahah yok artık

Cevap: Z.T.K Çeyrek Final İlk Maç | Fenerbahçe 2-0 Bursaspor | 4 Şubat | İlk Yarı

Hakkini vermek lazim.Etkili futbol oynuyor Fenerbahce.Normalde bizim oynamamiz gereken futbolu oynuyor.Güzel paslasiyorlar, tek top ve hizli hücum. Biz cirkef degiliz.Gercegi söyleriz. Güzel oynuyorlar

Uğur Boral Sevilla mod dan normal moda dönmüştü ki..Oyundan da çıkıyor hayırlısı olsun 2 yıla görüşmek üzere :)

Sercan'ı için izliyordum maçı sakatlandı adam şansa bak ya..:) Neyse iyi yardırmıştı son pozisyonda. İyi oldu fiyatı artmaz 20 milyonlara..:p

Stadımız var diye övünüyolar ama daha zeminleri bile yok..

Geçen sene Kocaelispor dan beş yedik sonra gittik Bordeaux'u eledik.2-0 öndeler diye methiyeler düzmeye gerek yok.yada onlarla bizi karşılaştırmaya.

Resmen son zamanlarda Galatasaray`in oynadigi Futboldan utanir oldum.. Üstelik onca Transfer yapilmasindan dolayi daha da utaniyorum oynanan Futboldan..

Su Fenerbahce´nin kosmasi, Savasmasi cabalamasi beni yerin dibine soktu.. Onun icin bizim ruhsuzlar sunlari birazcik seyretsin. Ve bunlarin 4/3 kadar kossunlar yeter bana..

Sakatlana sakatlana uğur sakatlandı, şöyle alex ve lugano çirkefi falan sakatlansa ya.:rolleyes:

Üst Alt