Z.T.K. Çeyrek Final Rövanşı | Galatasaray 3-2 Antalyaspor | 10 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Z.T.K. Çeyrek Final Rövanşı | Galatasaray 3-2 Antalyaspor | 10 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final Rövanşı | Galatasaray - Antalyaspor | 10 Şu

Ufuk

Ugur - Neill - Emre - Caner

Mustafa - Mehmet

Elano

Keita - Gio - Arda

Cevap: Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final Rövanşı | Galatasaray - Antalyaspor | 10 Şu

Biletler fiyatları bu kadar uygunken kaçırmak olmaz, gidip takımımızı desteklemek lazım... Yalçın öküzü bakalım aynı şeyleri yapabilecek mi Sami Yen'de de.

antalyanın bu haçta hiç şansı yok

Benim gözümde bu senenin en banko maci.Cok kötü yenecegiz Antalya´yi. Sifo da Antalya da eze eze yenilmeyi haketti. Gollerden sonra cakma boksörler gibi sevinmesi yokmu:) Kopartiyor beni orda zaten:) Yalcin´i da güzelce sevecegiz:)

yaw hakan ve sabri ne zaman dönüyor, bunlar capraz yan baglarini mi kopardilar da bizim haberimiz yok??? :(

Gio samiyende İlk macına cıkacak

-------Franco--------

Uğur-Emre-Neill-Caner

--------Topal--------

-----Sarp--Ayhan-----

--Keita--------Arda---

------Gio//Elano------

ya da

-------Franco--------

Uğur-Emre-Neill-Caner

--------Topal--------

-----Sarp---Arda-----

--Keita---------Gio---

--------Elano---------

Arkadaslar. Sizden tek ricam takimimizi en iyi sekilde desteklemek ve ilk defa Ali Sami Yene cikacak olan Dos Santosunda nereye geldigini gosteremk. Demin Telegolde izledim ve Yalcinin pozisyonla hic alakasi yok. O yuzden adama sakin kufur etmeye kalkmayin. Gerci yapmis olsaydi bile daha medeni bi sekilde protesto edilmeliydi. Sadece takimizi destekleyin ve ceza aldiracak seylerdende uzak durun. Lutfen, artik sykyldym kufurlerden. Yani kufur edince takimimiz daha mi iyi oynuyor? Kufur edince sampiyon mu oluyoruz? Tam tersi sadece zarar goruyoruz. Umarim bundan sonra bazi kendini bilmezlerde akillanirlar.

Arkadaslar. Sizden tek ricam takimimizi en iyi sekilde desteklemek ve ilk defa Ali Sami Yene cikacak olan Dos Santosunda nereye geldigini gosteremk. Demin Telegolde izledim ve Yalcinin pozisyonla hic alakasi yok. O yuzden adama sakin kufur etmeye kalkmayin. Gerci yapmis olsaydi bile daha medeni bi sekilde protesto edilmeliydi. Sadece takimizi destekleyin ve ceza aldiracak seylerdende uzak durun. Lutfen, artik sykyldym kufurlerden. Yani kufur edince takimimiz daha mi iyi oynuyor? Kufur edince sampiyon mu oluyoruz? Tam tersi sadece zarar goruyoruz. Umarim bundan sonra bazi kendini bilmezlerde akillanirlar.

Söylediklerine ek olarak:Bırakalım herkesin ayıbı kendisine kalsın.Oyuncularımız olumsuz etkilenmesin.Bize düşen 90 dakika boyunca bitip tükenmeden tam destek vermek,ne kadar muhteşem bir taraftar olduğumuzu göstermek!Ayrıca maç çantada keklik diyen arkadaşlarıma maçon o kadar da kolay geçmeyeceğini söylemek istiyorum.Antalya da hırslanmıştır,onlar da maçı bırakmak istemeyecekler.Sabırlı olmalıyız.Umarım takım beklenen oyununu ynar artık.

Antalya maçından sonra hafta sonu maç olmayacak olması çok iyi oldu. Manisa da Feneri yenerse çok daha iy olur. Zor ama iyi olur.

Sonra Madrid'i yenip gelir, Beşiktaşı da yenersek; zaten sakatlar da gelmiş olacak, çok güzel olacak.

Bu ay iyi futbolu pek önemsemiyorum yeter ki maçların galibi biz olalım. Sakatlar iyileşince güzel futbola doyacağız zaten.

------------Ufuk

Neill - Servet - Emre - Caner

-----Mustafa - Mehmet

----------Emre ç

---Elano - Keita - Arda

Ufuk

Uğur, Neill, Emre, Caner

Elano, M.Topal, Ayhan

Keita, Servet, Arda

Bu maçta denesek Servet'i forvette bakalım nası oynucak :D

Buffon

Ramos - Neill - E.Güngör - Maicon

Veron - Barış

C.Ronaldo - Ayhan - Messi

Arda

Ilk kez sarhos olan T.S. (15)'in drami... :(

son zamanlardaki oynadığımız futbolu tekrarlarsak siirtköyhizmetleri maçı bile olsa şüpheli bakarım. 10 kişi oynayan kayseriyi yenemedik kimse bana masal anlatmasın. adam gibi top oynamıyor bizim takım kaç maçtır. umarım kendilerine geliş maçı olur yoksa elde kupa falan da kalmaz.

Bu maçı çok rahat kazanacağımızı düşünüyorum.

çünkü;temiz bir zeminde oynuyacagız,ayrıca 3-0 lık sonuca rağmen bursa feneri eleyecek.

Fırsatı olan arkadaşlar Ali Sami Yen'i boş bırakmayalım. Bu kaos ortamında camiamızın birlik ve bütünlüğünü gösterelim.

Üst Alt