Zanka: "Türkiye’nin en büyük kulübüne geldiğim için oldukça mutluyum" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Zanka: "Türkiye’nin en büyük kulübüne geldiğim için oldukça mutluyum"

Zanka: "Türkiye’nin en büyük kulübünün başarısı için sahada geri adım atmayacağım. Bu büyük kulübe geldiğim için oldukça mutluyum. Fenerbahçe'nin tarihine geçen Danimarkalı oyunculardan biri olmak istiyorum."

Zanka: "Çubuklu formayla Henrik Nielsen, Brian Steen Nielsen, Högh, Kjaer ve Pingel gibi başarılar elde etmek için savaşacağım. Benden sonra gelenler de 'Zanka gibi taşıyacağız bu formayı' diyecekler."

Zanka: "Savaşmadan, mücadele etmeden başarı elde etmek zor. Kariyerim boyunca savaşçı kişiliğim nedeniyle rakiplerim tarafından sevilmeyen bir isim oldum. Fakat onlar da zamanla bana saygı duymaları gerektiğini öğrendiler."

Zanka: "Şu an takıma uyum aşamasındayım. Bir an önce bu dönemi atlatıp, forma giymeyi hedefliyorum. Büyük Fenerbahçe taraftarının karşısına çıkmak ve onları mutlu etmek istiyorum. Taraftarlarımızın desteğiyle bu sezon mutlu sona ulaşacağız ve şampiyonluk hasretine son vereceğiz."

De Marke Sports

Şu adamları transfer ederken yanlış bilgi vermeseler keşke. Sonra Futbolcu gerçeklerle yüzleşince motivasyonu düşüyor oynayamıyor. "Türkiye'nin en büyük kulubune geldim neden küme düşmemeye çalışıyoruz?" diye sorguluyor ister istemez. :p

Zanka: "Türkiye’nin şikede en büyük kulübünün başarısı için sahada geri adım atmayacağım. Bu büyük kulübe geldiğim için oldukça mutluyum. Fenerbahçe'nin tarihine geçen Danimarkalı oyunculardan biri olmak istiyorum."

unutmuşlar.

Sevdim bu tobberi pingel, hogh falan nostalgia yapıyor.
Btw Pingel'i hatırlayanlar layk tusunda buluşsun ki kime selam verip vermeyecegimizi bilek ://

Türkiyenin en buyuk kulubu mu ? Butun kupalarda gs önde.amator ve suandaki gazoz turnuvasi turnuvalarina denk kupalari saymıyoruz tabiki ...

"Fenerbahçe kim Galatasaray'da mı oynuyor" demiştir ismini ilk duyduğunda. "Fenerbahçe büyüklüğü şike büyüklüğüdür" der, bu arkadaşa da gülüp geçeriz. Trajikomik camianın komik oyuncusu.

Üst Alt