Zayton Cup 09 | Galatasaray 0-1 Bayer Leverkusen | 11 Temmuz | Maç Sonucu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Zayton Cup 09 | Galatasaray 0-1 Bayer Leverkusen | 11 Temmuz | Maç Sonucu

Cevap: Zayton Cup 09 | Galatasaray - Bayer Leverkusen | 11 Temmuz | 21:00 |

eğer as oyuncular geçen maçtaki gibi umursamaz oynayacaklarsa hiç oynamasınlar, biraz ciddiyet lüyfen.

genç oyuncular yeni sisteme çabuk ayak uydurdu gibi, umarım as takım da bir an önce uyum sağlar bu sisteme.

emre çolak'ın oynamasını bekliyorum açıkcası.

böyle bir kadro görebiliriz;

--------------leo----------------

---------------------------------

-sabri--servet--gökhan--alparslan-

---------------------------------

-------------m.sarp--------------

---------ayhan--e.çolak----------

----------------------------------

---------yaser----arda------------

--------------baros---------------

yaser yerine erhan olabilir, oynayabilecek durumdaysa kewell olabilir.

linderoth ne durumda bilmiyorum eğer oynayabilecekse m.sarp yerine o olur.

sabri yerine uğur'u tercih ederim ama sabri'nin de durumunu bir görmek isteyebilir.

pek ihtimal vermesem de stoperlerden birinin murat olmasını isterim açıkcası.

topal, hakan, e.güngör sakatlıklarından dolayı forma giyemeyecekler büyük ihtimal.

-----------leo-----------

-ugur-servet-emre-arslan

-----------tobi----------

---ayhan--------emre---

--yaser---baros---arda-

Linderoth bu mactada oynamazsa 1-2 ay yok demektir.

Aynisi Serkan icin de gecerli.

Nonda ve Kewell bi 30 dakka sans bulsunlar.

Bence hoca Ugurun yerine Sabriyi oynatir.

Umarim Genc oyuncular gibi pas yaparlar, istekli ve cabuk oynarlar.

Böyle bir ilk 11 de cikabilir.

-ugur-servet-emre-arslan

-----------ayhan---------

-----sabri--------arda----

--baros---nonda---yaser--

As oyuncular mi oynayacak bu macta bir bilgisi olan var mi?

-ugur-servet-emre-arslan

-----------ayhan---------

-----sabri--------arda----

--kewell---baros---yaser--

Maça 2 gün kaldı. Merakla bekliyorum. Mükemmel pas yapan takımımız, eğer Leverkusen'e karşı da bu şekilde oynarsa önümüz açık demektir.

* Rijkaard'ın bu maçta, Tobol maçında çıkaracağı onbiri oynatacağını düşünüyorum.

zaytonfinal.png

Geçen maçta kadro olayı biraz sorun aldı galiba .Bulan mutlaka isteyen birine atsın .O isteyen de başka isteyene atsın. öyle öyle herkese ulaşabilir.

A B ye B C ye diye gider işte

Genç oyunculara her zaman ilgi duyduğunu ve kendisi için çok önemli olduğunu da belirten Rijkaard, "Milli takım futbolcuları henüz aramıza katılmadı. Hazırlık döneminden sonra genç oyunculardan bazıları ile yollarımız ayrılacak. Ancak A takıma gelecek olanlar da olacak. Genç futbolcular için bu tür karşılaşmalar büyük bir fırsat. Galatasaray altyapısı çok iyi. Mısır'ın en güçlü ekiplerinden biriyle oynadık. Eksik futbolcuları olmasına rağmen, iyi bir maç çıkardılar.''Takım olarak iyi durumdayız. Son yapacağımız maçta milliler de forma giyecek, gençlerle birlikte oynayacaklar" diye konuştu.

Seviyorum ben bu Rıjkaard'ı.Gençeri ve millileri oynatması çok akıllı bir hamle bana göre.

Linderoth için biraz insaflı olun arkadaşlar..Adamın güçlenmesi lazım..Keza Serkan Çalık'ta.. Linderoth 2 senedir doğru dürüst top oynamadı..Güçlenmeden tak diye kadroya koyarsan kaldıramayabilir kasları.. O yüzden onu en iyi teknik ekip takip ediyordur.. Ve zamanı gelince takıma yerleştirmeye başlayacaktır.. Bu adam bir daha sakatlansa hemen başlarız asıp, kesmeye.. Lige kadar hazır olsun ama tam hazır olsun.. İlla ki bu kıytırık hazırlık maçında oynatıp yine Linderoth'u kaybetmek istemem..

Linderoth için biraz insaflı olun arkadaşlar..Adamın güçlenmesi lazım..Keza Serkan Çalık'ta.. Linderoth 2 senedir doğru dürüst top oynamadı..Güçlenmeden tak diye kadroya koyarsan kaldıramayabilir kasları.. O yüzden onu en iyi teknik ekip takip ediyordur.. Ve zamanı gelince takıma yerleştirmeye başlayacaktır.. Bu adam bir daha sakatlansa hemen başlarız asıp, kesmeye.. Lige kadar hazır olsun ama tam hazır olsun.. İlla ki bu kıytırık hazırlık maçında oynatıp yine Linderoth'u kaybetmek istemem..

Dogru konustun valla :)

-----------------Leo----------------------

Uğur---Emre G---Servet---Alparslan

----------------Barış----------------------

----------Ayhan---Emre Ç--------------

-----Kewell---Baros---Arda------------

Hakan Balta ve Mehmet Topal'ın sakatlıkları nedeniyle bence bu kadro şu an ideal kadromuz olabilir. Barış'ın yerine Mehmet Güven de düşünülebilir. Ancak Mustafa Sarp'ı şu ana kadar hiç beğenmedim. Tabiki onun için yeni takım yeni ortam. İleride daha iyi olma şansı var ama UEFA maçına hazırlandığımıza göre şu an futbolcuya sabır gösterme zamanı değil.

ya renkdaslar ben bi foto gostermek istiyorum nasil yapacam ?

Yeni formalarla güzel bir galibiyet isteriz.

-----------------Leo----------------------

Uğur---Emre G---Servet---Alparslan

----------------Barış----------------------

----------Ayhan---Emre Ç--------------

-----Kewell---Baros---Arda------------

Hakan Balta ve Mehmet Topal'ın sakatlıkları nedeniyle bence bu kadro şu an ideal kadromuz olabilir. Barış'ın yerine Mehmet Güven de düşünülebilir. Ancak Mustafa Sarp'ı şu ana kadar hiç beğenmedim. Tabiki onun için yeni takım yeni ortam. İleride daha iyi olma şansı var ama UEFA maçına hazırlandığımıza göre şu an futbolcuya sabır gösterme zamanı değil.

emre güngör de sakat değil miydi?

ali aslan, Sizin bu Sayfaya giriş yetkiniz bulunmuyor. Aşağıdaki sebeplerden birinin rolü olabilir:

1. Başka bir Üyenin yazmış olduğu Mesajı değiştirmek yada Yönetici Panelini kullanmak istiyorsunuz.

2. Mesaj yazmak istediyseniz eğer Üyeliğiniz yasaklanmış yada Üyeliğinizin aktifleştirilmesi gerekebilir.

bunu yaziyor :s

Üst Alt