Zayton Cup 09 | Galatasaray 0-1 Bayer Leverkusen | 11 Temmuz | Maç Sonucu - Sayfa 47 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Zayton Cup 09 | Galatasaray 0-1 Bayer Leverkusen | 11 Temmuz | Maç Sonucu

Cevap: Zayton Cup 09 | Galatasaray 0 - 1 Bayer Leverkusen | 11 Temmuz

Rijkaard takıma takviye yapılması yönünde yönetim ve ekibi ile görüşüp karar vereceğini söyledi.

12/07/09 0:30

Rijkaard, Zayton Cup turnuvasında karşılaştıkları Bayer Levekusen maçı sonrası yaptığı basın toplantısında, kamp döneminin iyi geçtiğini belirterek, ''Ancak daha çalışmamız gerekiyor. Bayer Leverkusen ilk yarıda bizden iyi oynadı. İlk yarıda yavaş oynadık rakip daha iyi organize oldu. İkinci yarıda toparlandık, biraz daha iyi oynadık. Bayer'i tebrik ederim'' diye konuştu.

Şu ana kadar genç kadroyla çalıştıklarını ifade eden genç teknik adam, ''Milli futbolcular kampa sonradan katıldılar. Özel program uyguluyorlar. Tobol maçına daha zamanımız var. O maça kadar daha iyi olacağız'' dedi.

Bir basın mensubunun Kewell ve Leo Franco'ya Tobol maçında forma verip vermeyeceğini sorması üzerine Rijkaard, ''Kewell kampa geç katıldı. Özel program uyguladık. Hazırlık maçında forma giymedi. İyi etki bırakan oyuncular Tobol maçında oynayacak. Kewell ve Leo Franco'yu şu an için Tobol maçında düşünmüyorum'' diye yanıt verdi.

Bayer Leverkusen Teknik Direktörü Jupp Hynckes ise Galatasaray'a karşı haklı bir galibiyet aldıklarını ve kazandıkları için mutlu olduğunu söyledi.

Hynckes iki takıma da UEFA Kupası ve Şampiyonlar Ligi maçlarında şans diledi.

Aboooo,

Ne olmuş böyle ya. Şampiyonluk maçını mı kaybettik yoksa Uefa Kupası finalinden mi elendik.

Ne oluyorsunuz yahu ? Ya bismillah, böyle daha bu maçtan sonra takımı yere seren Galatasaray'lılar var ya, utanıyorum.

Bu arada maçı kaçırdım özet videosu yada full video linki bilen varsa yollayabilir mi ?

leo

orkun

aykut

emre

uğur

gökhan

tobi

keita

arda

mehmet

baros

ayhan

kewell

nonda

emre aşık

hakan

sabri

alparslan

servet

emre çolak

barış

yaser

volkan

mustafa

aydın

Pazartesini beklemeyin hiç

Aboooo,

Ne olmuş böyle ya. Şampiyonluk maçını mı kaybettik yoksa Uefa Kupası finalinden mi elendik.

Ne oluyorsunuz yahu ? Ya bismillah, böyle daha bu maçtan sonra takımı yere seren Galatasaray'lılar var ya, utanıyorum.

Bu arada maçı kaçırdım özet videosu yada full video linki bilen varsa yollayabilir mi ?

https://gelgidersin.blogspot.com/

leo

orkun

aykut

emre

uğur

gökhan

tobi

keita

arda

mehmet

baros

ayhan

kewell

nonda

emre aşık

hakan

sabri

alparslan

servet

emre çolak

barış

yaser

volkan

mustafa

aydın

Pazartesini beklemeyin hiç

Volkani kadroda mi tuttun?

Ayrica Serkan kurtulus kadroda yer bulur. Ugur ucarin yedegi Serkan.

Serkan calik ile ne yapariz bilmiyorum valla...

Valla okadar kötü oynadik ki, hic beklemezdim gercekten.

Sadece ve sadece defansta dolasan top, sag kanatin ölmus hali, ne yapicagini sasiran Arda, geri pas atmak icin futbolcu olmus Sarp vs vs... offf moralim cok bozuk.

2 pas üst üste yapamadik harbiden.

Bugun maci izliyorum ve transfere gerek yok desekte yabanci stoper, oyunu iki yönlü oynayabilen yabanci orta saha lazim bu takima, yoksa cok zorlaniriz. Transfersiz bu sistemin oturmasi cok uzun sürecek gibi geliyor...

Bu defansla bizim isimiz zor abi. 2 ayni tip stoper Gökhan ve Servet. 35 yasina gelmis saatli bomba Emre asik ve 2 sezon önce güzel bir performans sergileyen ve su an o performanstan cok uzakta olan 2 de 1 sakatlanan Emre gungor.

Bu stoperlerden Servet haric Galatasarayin ilk 11 de oynayacak kapasiteye sahip olan yok bana sorarsaniz. Hele 4-3-3 sistemde servet-gokhan 2 ile cok zorlaniriz.Keske adam gibi topu oyuna sokabilen, hizli ve uzun olmayan yabanci bir stoper alsak ya.

Orta sahaya Ayhan ve Linderoth ikiside oynamali, yoksa Sarp ve Baris ile biz maclari pozisyonsuz bitiririz.

Inanilir gibi degil yahu, mac kendi yari sahamizda al gülüm ver gülüm yaparken bitti yaa.

Rijkaard ve Neesken bile sasirmis bakiyorlardi sanki, insAllah bu mac herkese ders olur.

Son olarak:

ne forvet transferi istiyorum nede (belki cok lazim olan) orta saha 2 yönlü oynayabilen yabanci bir orta saha transferi (zorda olsa Ayhana ve Linderotha güvenmeye calisiyorum)

Tek istegim:

Lütfen adam gibi bir stoper alsinlar. Biz gecen sezon defans yuzunden hem UEFA yi kaybettik hem Superligi. Gol mu bulamiyorduk gecen sene?

Hayir! Bizde defans yoktu defans!

Güngöre, Emreye ve Gökhana güvenip sezonu acmaktan buyuk hata olamaz!!!!!!!!!!

Serdar Eyilik,Özgürcan,Emre Çolak bu sene 25 kişilik kadroya girer onun dışında...

Gitmesi gereken oyuncular:

Aykut yada Orkun !

- Leo franconun gelmesi nedeniyle 3 kaleciye ihtiyacımız kalmadı...

Volkan Yaman!

- 2 senedir bekleneni veremedi ve Alparslanın form tutması sebebiyle...

Lincoln!

- TSL standartının üstünde bir oyuncu ama canı istediginde oynaması sebebiyle...

Kiralık Yollanması gerekenler:

Aydın !

- geçen seneden beri futbolunun üstüne birşeyler koyamaması sebebiyle Kiralık gidip ilk 11 de oynamalı...

Mehmet Güven !

- beklenen katkıyı yapamadı ve Kiralık gidip tecrübe kazanmalı...

Erhan Sentürk !

- Kiralık gidip tecrübe kazanmalı...

Sonuna kadar katılıyorum ikisinin de ama orta saha transferi de defansa olduğu kadar gerekli.

Aydin ve Mehmet'in kiralik gidip pisecek yaslari gecti. Ya oynarlar ya yollanirlar. Ki bölge itibariyle iyi bir Aydin'a ihtiyacimiz var, gerci ben pek ümütli degilim.

Mehmet Güven ve Aydın konusunda dogru diyorsun aslında... Mehmet güven kesinlikle yollanmalı.Belki Aydın kiralık yollanıp yerine Serdar Eyilik oynatılabilir.

Ama bank Asya 'da 17 gol atan Özgürcan'a bu sene bir şans verilmeli...

Polyannaları okuyorum şaşırıyorum.Teknik direktörümüze güvenelim,onun elinde şu futbolcu şöyle oynar,bir sistem otursun görürsünüz,sistem otursun küme düşmeye bile razıyım,kayıtsız şartsız destek falan filan.Yapmayın beyler bu takım Galatasaray,Türkiyenin avrupaya açılan kapısı.Galatasaray Galatasaray gibi oynamak zorunda.Şahıslar değil takım önemli.Morinho bile gelse başarısız olursa eleştirilecek,Drogba bile,messi bile gelse başarısız olursa eleştirilecektir,sistem değil başarı önemlidir Galatasaray için şahıslar değil başarı önemlidir,hiçbir sistemin oturması Galatasarayın başarısız olamasıyla eş değerde değildir ve unutmayınki teknik direktörümüz değil futbolcularımız çıkıp oynayacaklar ve eldeki malzemeden takım oluşacaktır.Galatasaraya gelmiş bir oyuncuyada topa nasıl vurulur nasıl koşulur nerde durulur öğretilmez yani teknik direktörden bunları beklemeyin.Söyleyeceklerimin özeti:Elde bu kalitede futbolcu varsa bu kalitede oyun ortaya çıkar daha fazlasını beklemeyin.

Barcelonaya rijkaard ilk geldiği yıl takım 15. haftada 15. sıradaydı yani küme düşme hattında!!!Barcelonanın hedeflerinin GALATASARAY ınkilerden küçük olduğunumu söylemeye çalışıyorsun?Futbolun f sini bilmeyen insanlar nede çok seviyorlar futboldan konuşmayı...

Aboooo,

Leverkusen gibi ciddi bir ekip...! hemde 4-3-3 oynuyorlar ve leverkusenin hızlı kanat-forvet oyuncuları çatır çatır sahamızda top oynayınca bir çok Galatasaray'lı taraftar UEFA da oynayacagımız maçların bir özetini görmüş gibi oldu.

Bence Leverkusen e karşı son maçlarda alınan yenilgiler yüzünden biraz sinirlendik. Birde tobol maçı öncesi As kadroyu denemesini istiyordu herkez...;)

Kewelli ve Leoyu Tobola karsi oynatmicakmis Rijkaard.

Keita ve Topal da yok.

Linderoth yok oglu yok zaten.

Sarp-Baris ilk 11 olur.

Gökhan-Servet göbekte olur.

Kalede Orkundan yana kullanicak tercihini kanimca.

Leverkusen gibi ciddi bir ekip...! hemde 4-3-3 oynuyorlar ve leverkusenin hızlı kanat-forvet oyuncuları çatır çatır sahamızda top oynayınca bir çok Galatasaray'lı taraftar UEFA da oynayacagımız maçların bir özetini görmüş gibi oldu.

Bence Leverkusen e karşı son maçlarda alınan yenilgiler yüzünden biraz sinirlendik. Birde tobol maçı öncesi As kadroyu denemesini istiyordu herkez...;)

arka arkaya 3 tane pas yapamamızında etkisi var ;)

Yahu Tobola karşı da bu adamları arayacaksak zaten bizim hiç Büyüklüğümüz kalmamış...

Bırakın kim oynarsa oynasıl yahu...Toboluda mı düşünecez artık...

Sahadaki 11 paf takım bile olsa Asy de 5 leriz o takımı...

Bir arkadas verdi az önce forumda bu haberi.

Rijkaard takıma takviye yapılması yönünde yönetim ve ekibi ile görüşüp karar vereceğini söyledi.

12/07/09 0:30

Rijkaard, Zayton Cup turnuvasında karşılaştıkları Bayer Levekusen maçı sonrası yaptığı basın toplantısında, kamp döneminin iyi geçtiğini belirterek, ''Ancak daha çalışmamız gerekiyor. Bayer Leverkusen ilk yarıda bizden iyi oynadı. İlk yarıda yavaş oynadık rakip daha iyi organize oldu. İkinci yarıda toparlandık, biraz daha iyi oynadık. Bayer'i tebrik ederim'' diye konuştu.

Şu ana kadar genç kadroyla çalıştıklarını ifade eden genç teknik adam, ''Milli futbolcular kampa sonradan katıldılar. Özel program uyguluyorlar. Tobol maçına daha zamanımız var. O maça kadar daha iyi olacağız'' dedi.

Bir basın mensubunun Kewell ve Leo Franco'ya Tobol maçında forma verip vermeyeceğini sorması üzerine Rijkaard, ''Kewell kampa geç katıldı. Özel program uyguladık. Hazırlık maçında forma giymedi. İyi etki bırakan oyuncular Tobol maçında oynayacak. Kewell ve Leo Franco'yu şu an için Tobol maçında düşünmüyorum'' diye yanıt verdi.

Bayer Leverkusen Teknik Direktörü Jupp Hynckes ise Galatasaray'a karşı haklı bir galibiyet aldıklarını ve kazandıkları için mutlu olduğunu söyledi.

Hynckes iki takıma da UEFA Kupası ve Şampiyonlar Ligi maçlarında şans diledi.

Hemen moral bozanları gördükçe çok gülüyorum, Leverkusen'in neredeyse as takımına karşı oynadık. Maçta Leo,Kewell,Keita,Ayhan gibi adamlar hiç oynamadı ki bunlar hepsi ilk 11de olacaklar bu sezon. Rijkaard hakkında şüphesi olduğu oyuncuları ciddi bir rakibe karşı gördü bu maç. Aydın Yılmaz ve Mehmet Güven'in bu takımda işi olmadığını da milyonlar gördü tabi.

Nereden girdik şu turnuvaya .Beyler bilirsiniz hazırlık maçında maç çok önemsenmez psikolojik olarak.As kadro da değildik.Ayrıca maçı nasıl izlediniz .Çok umutsuz vaka değiliz.

Renkdaş,

Bizim takım 5 senedir 4-3-3 sistemiyle oynamıyormuydu ? Bu hoca 5 senedir bizim başımızda değil mi ? Biz sistemimizi çoktan oturttuk nasıl olurda leverkusen gibi saçma bir takıma 1-0 yenilebiliriz. Ayipliyorum çocukları hiç yakıştıramadım :) Zaten as kadroyuda denememiş, beğenmedim ben Rijkaardı. İyi hoca değil! :)

Üst Alt