Zaytung'dan Seçmeler - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Zaytung'dan Seçmeler

Cevap: Zaytung'dan seçmeler

Mersin İ. Y.'nun süper lige çıkmasıyla Fenerbahçe önümüzdeki sezon Türkiye kupası için umutlarının arttığını açıkladı.

Püskevit alamayan anne babadan rahatlatan açıklama: "Oğlanın ne istediğini anlayamadık. Yoksa paramız var..."

Bülent Ünder: "Hiçbir maç oynanmadan kaybedilmez..."

-> Şebnem Ferah, iki jenerasyon ergeni daha büyüttükten sonra müziği bırakacağını açıkladı... :asd:

Arkadaşlık isteğinin kabul olmasıyla ümitlenen genç, "ilişkisi var" ile sarsıldı...

Milli Eğitim Bakanlığı, öğrencisinin karne notuna "büyüyünce çok güzel olacak bu kız" yazan öğretmen hakkında soruşturma başlattı...

Menemenspor - Yeniturgutluspor maçı öncesi verilen dostluk yemeğinin ardından hesabı kimin ödeyeceği konusunda çıkan anlaşmazlık kavgaya dönüştü... :asd::asd:

Arkadaşlık isteğinin kabul olmasıyla ümitlenen genç, "ilişkisi var" ile sarsıldı...

Milli Eğitim Bakanlığı, öğrencisinin karne notuna "büyüyünce çok güzel olacak bu kız" yazan öğretmen hakkında soruşturma başlattı...

Menemenspor - Yeniturgutluspor maçı öncesi verilen dostluk yemeğinin ardından hesabı kimin ödeyeceği konusunda çıkan anlaşmazlık kavgaya dönüştü... :asd::asd:

:):):):)

Sağlık Bakanlığı, obeziteyle mücadele için fast food ürünlerine fotoğraflı uyarılar koymaya hazırlanıyor.. Farz-ı Misal;

33f6mpc.jpg

Hücum oyuncularının hepsi İspanyolca ve Portekizce konuşan‚ defans ve kalecileri de Türkçe hariç dil bilmeyen Beşiktaş yönetimi‚ orta sahaya 2 tane yeminli tercüman alarak transfer dönemini kapatmak istiyor...

süpermiş :)

Fenerbahçe yönetimi, Ronaldinho ile transfer söylentisi sözleşmesini 2 sezon daha uzattığını duyurdu...

Bir süredir Harry Kewell eşliğinde çalışan kondisyoner, şans verilmesi durumunda forma giymeye hazır olduğunu açıkladı…

Nuri Şahin: "Koşmasaydım Beşiktaş'ta oynardım..."

Kapatılan tek dini web sitesi "islamiseksenmetin.com" hakkını mahkemede arayacak...

Güney Kore ile Kuzey Kore'nin tehlikeli yakınlaşması dünyayı korkutmaya devam ediyor...

tehlikeliyakinlasma.jpg

8 yıl önce ceza sahası içinde kendini unutturan Meksikalı futbolcu ve ailesinin kavuşmasında sevinç ve gözyaşı vardı..

Alman Ampute Milli Futbol Takımı'nda Sakatlıklar Teknik Ekibi Düşündürüyor

FIFA'dan ilginç karar artık Barcelona maçlarında 2 top olacak!

Lösemili Çocuklardan Galatasaraylı Futbolculara Anlamlı Ziyaret

Üst Alt