Zaza Pachulia Resmen Galatasaray'da - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Zaza Pachulia Resmen Galatasaray'da

Cevap: Zaza Pachulia Resmen Galatasaray'da

veliyigit Veli Yigit

Gün daha uzun... Güzel bir gün olmaya devam etsin İnşallah...

bi transfer daha mı var acaba

Hayırlı olsun işte şimdi korkun bizden! Kuşkusuz Euroleague'de olmamız bu transferi kolaylaştırdı.

Valla Zaza denen vatandaşı hiç izlemedim bilmiyorum.Ama başta Oktay Mahmuti ve Hakan Üstünberk varken zerre korkum yok.En önemlisi bejeke gibi horra saldırmıyoruz.Nereye adam lazımsa oraya adam alıyoruz.Arkadaşlar şimdi oyuncu kalitesini ele aldığımızda Türkiye liginin en iyi kadrousu kimde? Bu sene kim bizi zorlar?

W+Atlanta+Buckhead+Hotel+Grand+Opening+LallDZLOUi9l.jpg

Adam tam bir reis.

Valla Zaza denen vatandaşı hiç izlemedim bilmiyorum.Ama başta Oktay Mahmuti ve Hakan Üstünberk varken zerre korkum yok.En önemlisi bejeke gibi horra saldırmıyoruz.Nereye adam lazımsa oraya adam alıyoruz.Arkadaşlar şimdi oyuncu kalitesini ele aldığımızda Türkiye liginin en iyi kadrousu kimde? Bu sene kim bizi zorlar?

Efes ile Fener zorlar Beşiktaş tan bir nane olmaz...

BİG-Z pota transferi süper oldu, tek korkum Efes ve pota altı oyuncularıydı artık onuda giderdik, BİG-Z Howard'ı hayatından bezdirmiş savunmasıyla bizde fark yaratır, kupada şimdi gorucem ben Oguz savası omuz dayamak nasıl oluyormus 3. sırada oturanların kucagına yollaycak onu :)

Türk statüsünde oynayacak olması müthiş olacak.İlk beşe bakın Lakovic - Gordon - Shipp - Mert Shumpert - Zaza Pachulia :)

eyupyildizz EYÜP YILDIZ

Zaza Pachulia NBA den evraklarının gelmesi durumunda Cum Baba maçında forma giyecek. GS kulübü yıldırım hızıyla işlemleri başlatmış!

valla fenerin yeni transferleri bogdonovic haric cok kötü tomas da yok bu maç rahat almamız lazım

Zaza´yı tanımayanlar için psikopatın babası olduğu bilgisini verelim:)Özellikle fb maçlarında seyirci ile hırsından birini dövebilir:asd:

Üst Alt