Zekeriya Alp: "Ali Koç ile ortak olmaktan gurur duyuyorum" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Zekeriya Alp: "Ali Koç ile ortak olmaktan gurur duyuyorum"

Tek yapılması gereken tff ve kurullarının istifa edip kimsenin kafasında soru işareti olmayacak kişilerin seçimle görevlere gelmesidir.

hakem hataları olabilir. açıklanması gereken şeyler olabilir. ama bunu kendi aralarında yapmak yerine tüm kulüplerin birlikte toplandığı kulüpler birliği toplantısında yapılsa daha hoş olmaz mı acaba? zaten ortamda kimsenin hiçbir kurum veya kişiye güveni yokken sen kalkıp baş başa görüşme yapamazsın. bu toplantıda madem cok güveniyosunuz hakemlerinize var kayıtları da açılsa hoş olmaz mı? bence olur.

Bir klup baskani hic bir hakemle muhatap olamamali federasyona gidersin derdini anlatirsin benim baskanimda hakemle muhatap olamamali fedarasyon yasaklamali

Ben baskan olarak hakemin yanina gidip ne diyebilirim hal hatirmi sorucam heledr kendim ulkenin en buyuk holdinginin ortagi isem o adamda benimle ortaksa ben o mhk baskanini kibar tabirle severim kime ne anlatiyorsunuz aziz denen adam fedarasyon baskanina ayar vermedimi millet neden her boktan suphe ediyor sizin bu sike pisliginizden allah hepsini goruyor belanizida verecek

Başka ülkede olsa federasyon ve Mhk başkanları çoktan istifa etmişti ama bizim muz cumhuriyetinde normal karşılanıyor böyle olaylar.

Üst Alt