Ziraat Türkiye Kupası A Grubu | Fenerbahçe 3-0 Altay | 23 Aralık | Maç Sonucu - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ziraat Türkiye Kupası A Grubu | Fenerbahçe 3-0 Altay | 23 Aralık | Maç Sonucu

Cevap: Ziraat Türkiye Kupası A Grubu | Fenerbahçe 3-0 Altay | 23 Aralık | İkinci Yarı

Fener 3 ledi ve kupanın bir kulpundan tuttu sayın seyirciler :asd:

Cevap: Ziraat Türkiye Kupası A Grubu | Fenerbahçe 3-0 Altay | 23 Aralık | İkinci Yarı

Küçük maçların büyük topçularını arıyorsan

1) Ricardo Quaresma

2) Özer Humacı

vs bu gibi adamlar böyle maçlarda kral olur

Şimdi sokaklara dökülür bunlar :2aloh1:

Cevap: Ziraat Türkiye Kupası A Grubu | Fenerbahçe 3-0 Altay | 23 Aralık | Maç Sonucu

Maçı biraz izledim Altay yerine başka bir takım olsa böyle Bursa gibi,feneri yenerlerdi bugün.Adamlar as kadro çıktı zaten.

Cevap: Ziraat Türkiye Kupası A Grubu | Fenerbahçe 3-0 Altay | 23 Aralık | Maç Sonucu

alex yoksa fenerde yok

3 golu de zar zor attilar

uykum geldi resmen izlerken cok cok temposuz bir macti

altaya karsi kontra atakdan gol aradilar

Altay'dan bi cacık olmaz hıyara yazık.

Top süremiyorlar.

Alexle emre neden yoktu :mad: he sakatlarmış yoksa onlarda oynardı belki :D

Özerden ileride maksımum bir Elano olur , ben stillerinide benzetiyorum ... fenerden de bir cacık olmaz . utanmadan lugano bılıca dıyolar . Altayın becerıksızlerı karsısında bıle acız durumlara dustuler

Daum da skor 3 olunca Abdülkadir'i aldı korka korka. Adam haklı karşında Altay United var :)) 3-3 fln olur. neyine lazım.

Altaylılar çok artistçe oynadı kendini gösterme çabasıyla bireysel oynadılar sürekli çalım atma hevesinde oynadılar takım olarak pas atarak oynasalardı bence puan koparırlardı fenerden

arda arda diye ortaligi inleten medyaya da kapak olsun.Özer hem iyi futbolcu hemde adam gibi adam

maraton.com.tr de buldum bunlar harbi ezik ya :rolleyes:

insan biraz utanir özer daha köy takimlarinda sürünürken Arda liverpoolun defansini maymun ediyordu

Özer hakkında kötü düşünmüyorum. Özer iyi futbolcu , kumaşı çok çok iyi.. Sahada koşuşuyla , paslarıyla bunu belli ediyor zaten. Umuyorum ki o da Arda gibi büyük yetenek olur..

Türk futbolu bu çekişmelerden çok kan kaybetti. Bi ülkeye bir Arda değil , iki ,üç , dört , beş Arda lazım. Fener olsun , Beşiktaş olsun. Bırakın gelişsin bu adamlar , bırakın övünsünler.

altaya karşı iyi oynadı diye kralmı oldu,trabzona karşı niye yerlerde süründü ozaman???

Özer önce Arda'nın gösterdiği performansın yarısını göstersin.

Üst Alt