Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final | Antalyaspor 2-1 Galatasaray |3 Şubat| Maç Sonucu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final | Antalyaspor 2-1 Galatasaray |3 Şubat| Maç Sonucu

Cevap: Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final 1. Maç | Antalyaspor-Galatasaray | 3 Şubat

cok rüzgar varmis mac belki iptal olabilirmi aceba

Cevap: Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final 1. Maç | Antalyaspor-Galatasaray | 3 Şubat

ufuk

çetin-neill-servet-uğur

barış-m.sarp-elano

gio-jo-caner

ufuk

uğur neill servet caner

barış sarp elano

gio jo arda

2.yarı keita emre Ç. Emre Güngör.

woww tehlikeli maç üstad

maci alicaktir aslanlarimiz. Antalya cok aciklar veren bir takim, bizde defansta iyi konsantre olursak maci cok rahat alicamizi dusunuyorum.

Ufuk

Ugur Neil Servet Caner

Baris SARP ELANO

GIO JO ARDA

skor tahminim 3-1 aliriz.

------------Aykut------------------

Neill------------Emre--Güngör-----Servet------------Uğur

--------------Mustafa--Sarp----------------

--Elano------------------------------Arda-

Santos------------------------------------------Caner

---------------------------Jo----------------------------

Aykut´u çok eleştirdim . Ama mantıklı düşününce artık şans verme zamanı olduğunu anladım .

Ufuk daha çok genç arkadaşlar şans bulacaktır elbet ama şuan tecrubesiyle ve uzun süreli sabrı ile 1. kalecilik görevi şuan Aykut´un olmalıdır Şu Leo´dan kurtarır umarım bu 2 yerli kalecimiz bizi

Başta Elano olmak üzere birkaç as oyuncumuz dinlenmeli.

------------Aykut------------------

Neill------------Emre--Güngör-----Servet------------Uğur

--------------Mustafa--Sarp----------------

--Elano------------------------------Arda-

Santos------------------------------------------Caner

---------------------------Jo----------------------------

Aykut´u çok eleştirdim . Ama mantıklı düşününce artık şans verme zamanı olduğunu anladım .

Ufuk daha çok genç arkadaşlar şans bulacaktır elbet ama şuan tecrubesiyle ve uzun süreli sabrı ile 1. kalecilik görevi şuan Aykut´un olmalıdır Şu Leo´dan kurtarır umarım bu 2 yerli kalecimiz bizi

Bence de bu kadro.

Bence avantaj saglayabilecek bir kadro cikacaktir sahaya.Rijkaard yine rotasyona gidecektir diye düsünüyorum.Tabi cok fazla abartmadan.Antalya´yi cok da hafife almamaliyiz.

dün de yazdım yine söylüyorum bu maç da arda servet ve mustafa sarp dinlendirilmelidir.

Keitayi oynat yaa caner i yedege al ikinci macta dinlenir as takım keita oynarsa :p

Neill sağ bek oynamaz bu 1,Santos 11'de başlamaz bu da 2 :D

3-0 alırız arkadaşlar rahat ;)

Şu Fişo Mehmet'e uyuz oluyorum ha. Sırf hava , artistlik.. Zaten farklı bir sonuç alırsak , O da kovulacaktır. Necati ve Djehoua'ya dikkat..

Turu geçmek için mutlak 2 gol atmalıyız.

Herkez ufuk oynar diye bekliyor ama bence rijkaard bu akşam aykutu oynatıcak...Aykutta ne buluyor anlamıyorum gerçekten! lig maçlarında ufuk 18 de bile yok yazık...

Lig maçında olduğu gibi 2288 formalarıyla sahaya çıkacakmışız.

Üst Alt