Ziraat Türkiye Kupası Grup B | Galatasaray 5-1 Denizli Belediyespor | Maç Sonucu - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ziraat Türkiye Kupası Grup B | Galatasaray 5-1 Denizli Belediyespor | Maç Sonucu

Cevap: Ziraat Türkiye Kupası Grup B | Galatasaray - Denizli Belediyespor | 17 Ocak |

Ufuk

Cetin - Servet - EmreG - Caner

Mehmet

Elano - Emre

Berkin - Arda - Serdar​

Cevap: Ziraat Türkiye Kupası Grup B | Galatasaray - Denizli Belediyespor | 17 Ocak |

Ufuk

Uğur - Servet - Mehmet Topal - Balta

Elano - Sarp- Emre

Berkin - Arda - Caner

Nonda oynarsa Arda-Caner'den biri ortaya(sol) diğeri kanata(sol) Emre yedek.

Maç günü bilet almayı düşünüyordum, dün alamadım. Şimdi baktım bilet satın alınamıyor uyarısı çıktı, altta da nedenler felan işte tükenmiş olabilir vs.vs. Benim açımdan kötü oldu, Galatasaray açısından çok iyi :) .

---------------------------Ufuk----------------------------------

--Uğur-------------Servet------Topal-------------Hakan Balta----

------------------------Sarp-------------------------------------

-------------Emre Çolak------Elano-------------------------------

--Berkin---------------Arda----------------------------Caner--------

4-6-0

----------- UFUK----------

Çetin--Semih--Servet--Caner

-------M.TopaL--Barış------

Berkin----ELANO---- Serdar

--------NONDA------

Caner'i sol açık bolluğundan lig içinde genelde sol defansda oynuyacağı için bu macta biraz daha tecrube kazanması için defans oynatılmalı.Ufuk'a güvenim sonsuz.

caner sol bek oynayamaz arkadaşlar adam hücuma çıkmayı çok seviyor ve dönüşlerde sıkıntı yaşıyor

ama bize sol bek oynayan caner lazım hakan balta sakatlansa sol bek yok mecbur caner oynayacak

Ufuk

Çetin-Emre G.-Sinan-Balta

Barış-Emre Ç.-Arda

Berkin-Cem-Serdar​

Bu arada biz sanırsam grupta 2.sıradaymışız averajdan dolayı.Ne kadar saçma birşey bu ya ikili averaj niye yok?.

Zaten bu kupa başlı başına saçmalık, dünyada kendi ülkesinin kupasını lig şeklinde oynatan bir biz varızdır herhalde.

Ya Caner i gençlerin oynadığı maçlarda oynatmam ben :p O yüzden Balta yı seçtim. Barış ıda orta saha biraz dirençli olsun diye, Linderoth sağlamsa oda olabilir ama sakatlanmış heralde yine.

Maç günü bilet almayı düşünüyordum, dün alamadım. Şimdi baktım bilet satın alınamıyor uyarısı çıktı, altta da nedenler felan işte tükenmiş olabilir vs.vs. Benim açımdan kötü oldu, Galatasaray açısından çok iyi :) .

internetten maç günü satışı yapılamıyor şuan bir tek yeni açık üst bileti kaldı maç günü gidersen bilet bulabilirsin

Ufuk,Cetin,E.Gungor,Servet,H.Balta,M.Topal,Elano,E.Colak,Caner,Arda,Berkin ...

Üst Alt