GSC Haber - Ziyech, Amsterdam’a Gitti - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Ziyech, Amsterdam’a Gitti

Bıktım abi ben seneki transferlerden. Biri soslusu medyadan trip atar biri sürekli sakat biri tribünlere oynayıp trip atar. Futbolcusunuz la siz. Dünya kadar paranız var tek yaptığınız hobinizi sevdiğiniz seçtiğiniz şeyi yapmak. İşinizi yapın ya da uzayın. Bu adam kaç maç oynadı aga ? Parasını falan hesap etmeyin bana. Sözleşme yapıyorsun adamlar ortada yok ya da göt göbek.

Bu sezon daha iflah olmaz, belki 2-3 macta oynar da gol falan atar yinede ama sezon sonu gondermek lazim kendisini.

Milot türevi bir sağ kanat lazım idi aslında, sağ ayaklı bir isim hücum anlamında işlerimizi daha kolaylaştırabilir idi. Bonservisli Milot - bonservissiz Hakim arasında kimin seçildiği malum ama tutmadı bu tercih.

Tete, Zaha, Ziyech, Ndombele tarzı transferler out,
Köhn tarzı transferler in
Bonservis ödeme noktasında kararlı olur isek Köhn türevi isimlere gitmemiz çok olası. Bu isimleri bonservis veremiyoruz diye aslında tercih ettik. Bankalar birliği anlaşmasından çıkamaz isek diyelim, yine bonservis ödeme noktasında ketum bir tutum görmemiz çok olası. BB anlaşmasından çıkmamız elzem, umarım Dursun Başkan vaadini yerine getirebilir :hat:

Hakim Ziyech × Galatasaray 20 Ağustos'ta transfer oldu. 16 Eylül'de ilk maçına çıktı. • Molde ön elemesiyle Gaziantep FK maçlarında oynayamadı. • Başakşehir maçında sakatlanarak oyundan çıktı. • İstanbulspor, Ankaragücü, Manchester United, Antalyaspor ve Beşiktaş maçlarında sakatlığı nedeniyle forma giyemedi. • Beşiktaş maçından sonra 8 maçta da görev aldı. • Pendikspor maçında sakatlanarak oyuna devam edemedi. • Adana Demirspor maçını kaçırdı. • Kopenhag, Karagümrük ve Fenerbahçe maçlarında görev aldı. • Süper Kupa maçı için Arabistan kafilesinde sakatlığı nedeniyle yer almadı. • Afrika Kupası'na gittiği için Konyaspor, Sivasspor, Kayserispor, Ümraniyespor, Trabzonspor, İstanbulspor, Gaziantep FK ve Samsunspor maçlarını kaçırdı. • Fas'ın; Tanzanya, Kongo ve Zambiya maçlarında ilk 11'de başladı. • Zambiya maçının 45. dakikasında sakatlanarak oyundan çıkan Ziyech, Güney Afrika maçının kadrosunda yer almadı. • Fas kupaya veda etti. Ziyech ise takıma geri döndü. • Faslı futbolcunun yaklaşık 2 hafta sahalardan uzak kalacağı açıklandı. • Ziyech son olarak; Bandırmaspor, Başakşehir, Sparta Prag, Ankaragücü, Sparta Prag, Antalyaspor, Karagümrük ve Beşiktaş maçlarını kaçırdı.

Bonservis ödeme noktasında kararlı olur isek Köhn türevi isimlere gitmemiz çok olası. Bu isimleri bonservis veremiyoruz diye aslında tercih ettik. Bankalar birliği anlaşmasından çıkamaz isek diyelim, yine bonservis ödeme noktasında ketum bir tutum görmemiz çok olası. BB anlaşmasından çıkmamız elzem, umarım Dursun Başkan vaadini yerine getirebilir :hat:
Baba bonservis vermiyoruz ama imza parası veriyoruz aynı hesap. Kap açıklamalarını çok da ciddiye almamamız gerektiginin de artık farkindayız.

Üst Alt