GSC Haber - Ziyech: "Galatasaray'da mutluluğu yeniden buldum" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Ziyech: "Galatasaray'da mutluluğu yeniden buldum"

Galatasaraylı yıldızdan itiraf: 'Mutluluğu yeniden buldum'​

Galatasaray'ın UEFA Şampiyonlar Ligi'nde Manchester United ile 3-3 berabere kaldığı maçta yıldızlaşan Hakim Ziyech, Hollanda basınına konuştu. Faslı futbolcu, "Galatasaray'da mutluluğu yeniden buldum. Yeniden çiçek açtığımı hissediyorum" ifadelerini kullandı.​

Galatasaray'ın yıldızı Hakim Ziyech, Hollanda basınından Voetbal International'e dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Faslı yıldızın açıklamaları şu şekilde:

"Galatasaray'da mutluluğu yeniden buldum. Yeniden çiçek açtığımı hissediyorum. Kendim olabiliyorum, eskiden olduğu gibi. Yeniden geliştiğimi hissedebiliyorum."

AJAX İTİRAFI
"Ajax, beni geçen sezon geri almayı denedi ama sonra kiralamaya döndüler. Sonra her şey durdu. Ajax'a yardım etmek isterdim, geri dönmeyi gerçekten çok isterdim. Ancak, beni sadece kiralamak istediler. O noktada benim için bu transfer artık gerçekleşemezdi."

"Galatasaray için futbol oynarken eğleniyorum. Futboldan yeniden keyif almaya başladım."

"SABRIM TÜKENMİŞTİ"​

"Chelsea'de 3 tane kadro kuracak kadar iyi oyuncular vardı. Bir noktada sabrım tükendi. Geçen sene, Fas ile harika bir Dünya Kupası oynadım, çok formdaydım. Dünya Kupası sonrası Chelsea'ye geri döndüm ve oynatılmadım. 'Bana biraz daha sabret' dediler. Fakat, sabrım bitmişti bir kere..."

"Galatasaray'da yeniden eski Ziyech olduğumu hissediyorum."

10 MAÇTA 5 GOLE KATKI​

Galatasaray'da 10 maça çıkan Faslı yıldız, 3 gol atarken, 2 de asist yaptı

Galatasaray: waar is Hakim Ziyech?

valla sahada yüz halin hiç mutlu değil gibi ama böyle düşünüyorsan güzel. daha da iyi olacaktır. 3 5 maç sonra asıl halini izleriz.
Adamın maç sonu falan yüz hali hep aynı. Bazı insanlar sürekli ciddi duruş sergiliyor. Onlardan biri olabilir...

Gelelim yetenek olayına. Kesinlikle inanılmaz bir yeteneği var. Aslında forvet arkasında da müthiş işlernyapabilir gibi geliyor ama orası defansif açıdan biraz daha kalabalık olduğu için kanatta kendini biraz daha rahat hissediyor sanırım.

geçen senenin kilidi olan kerem'in sol kanattan ayak içi icardiye attığı pasların benzerini ziyech soldan yapabilir. tek problem hem ziyech hem icardi hem kerem formda gözükmüyorlar. ilerleyen süreçte görürüz bu golleri.

Bu adam şuan prime halinin yarısında falan cok ciddi yetenek umarım daha çok katkı verir..

SM-G990E cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt