Zokora: "Emre bana pis zenci dedi" - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Zokora: "Emre bana pis zenci dedi"

Cevap: Zokora: "Emre bana pis zenci dedi"

Zokora : ''Emre bana 'Pis Zenci' diyerek ırkçı sözlerde bulundu.''

Emre Belözoğlu: "Aptalca bir cumleydi kabul ediyorum. Ama sahada kapanan konuyu disari tasiyan Zokora da art niyetlidir."

Senin savunmana tüküriyim Emre Beleşoğlu..

rıdvanı izleyen var mı

musleranın penaltısı etik değildi ya

bakalım bu etikmiymiş...

Mahkeme kararını bekleyelim arkadaşlar bilrikişi filan incelesin o görüntüyü öyle bir şey dediği kesin mi değil mi, kesinleşirse cezasını çeker 2-3 sene sonra tabi futbolu bırakmazsa

beyler kızmayın emreye, adamlar saha içinde "anlaşmış"... zokorayı "bağlamış" dışarda sakın söyleme diye. foyam ortaya çıkacak diye maç sonunda tutuşup özür dilemiş. bence gayet "ETİK"!!! anlayan anladı!

refleks haline gelmiş türkçe bi küfür edersin anlaşılır

ama sen adamı kışkırtmak için ingilizce bi zenciye yapılabilecek en büyük hakareti ediyosun

Emre "ağzımdan çıkıp çıkmadığını hatırlamıyorum" diyor ama "Zokora'dan özür diledim" diyor.Bu nasıl bir çelişki arkadaş.Madem hatırlamıyorsun nasıl özür diliyorsun?

Hep Ingiletere'den ornek veriyor futbolu yonetenler, Suarez kac mac ceza almisti irkci sozden dolayi bir hatirlatmak lazim.

4hnup.jpg

emre yine nekadar pislik bi insan olduğunu kanıtladı..aynısını ingilterede de yaptı ceza aldı, ırkçı emre

Üst Alt