Zorunlu Açıklama: Kanaltürk Telegol Programı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Zorunlu Açıklama: Kanaltürk Telegol Programı

Cevap: Zorunlu Açıklama: Kanaltürk Telegol Programı

RTÜK e tepki mesajı yazıp attım , sizde yazın atın diger GSlı sitelerde organize bir şekilde ,RTÜK e mesaj atıyorlar..

Sadece bir iki site degil ,GSlı bütün sitelerdeki ,GS lı taraftarlardan , tepki mesajı giderse RTÜK e, o telegol denen programı ÖPERLER..

Durmak yok , PROTESTOYA devam...

BUGÜNLERDE TEPKİ KOYMALIYIZ ,NASILKİ BUGÜNLERDEKİ YÖNETİM ZAAFİYETİ VARSA ,

BARİ TARAFTARLAR ZAAFİYETİ OLMASIN....

saygılar..

Hakkımızı savunacak bir yönetim yoksa biz varız :tiphat:

İnşallah bizim zaferimizle sonuçlanır ama ben RTÜK ün dikkate alıcagını sanmıorm , Bu ülkede herkes güçlünün yanında

Dün gece, Kanaltürk televizyonunda yayınlanan Telegol proğramında ,tabiri caizse danışıklı dövüş yapılmıştır.Bugün bunun doğruluğunu Galatasaray spor klübü resmi siteside doğrulamıştır.Bir Annenin çocuğunu para için medyaya yem olarak atması ne kadar aile etiğine uygundur.Ayrıca o proğramda yapılan konuşmaların tasvip edilir hiç bir yanı yoktur.Galatasaray spor klübü tarafından tüm masrafları hatta gelecekteki eğitim masrafları bile karşılandığı ,bunları yokmuş gibi gösterip bir tv proğramında danışıklı şekilde konuşmak akıllara tek bir şey getirir.''Para''

Güvenirliliğinden hiç şüphe duymadığım Rtük 'ten bu konu hakkındada duyarlılığını göstermesini rica ediyorum.Yalan ithamlarla 30 milyonluk bir taraftar kitlesine sahip köklü bir camiayı ve bir çocuğu reyting uğruna yalan yere kullanmak ne kadar doğrudur.Bu olaylar o proğramın ne ilk nede son icraatı olacaktır.İşin en acı tarafı bir anne nasıl olurda yalan haberlere sırf menfaat için çocuğunu yem eder,hemde milyonlar önünde.Çocuğunun gerekli tüm masrafları tedavisi fazlası ile karşılandığı halde.

Saygılarımla.

Dilim döndüğünce yazdım işte ve gönderdim Rtük'e.

Annesi villa falan istiyor sanırım...

Renkdaşlar Rtük'e şikayetlerinizi bildirin..

2480.gif

RTÜK ŞİKAYET FORMU

rtuk@rtuk.gov.tr

zaten programlarına bakmıyorum sabah ekşi sözlükte ahmet çakar'ın sözlerini görünce çıldırdım.kendime ait 5 farklı mail adresinden hem kanaltürk hem rtük hem de sabah gazetesine mail attım.gün birlik olma günüdür herkes üzerine düşeni yapsınmail atın şikayet edin 2-3 dakikanızı almaz.:mad:

Şikayet ettim. Herkes etsin arkadaşlar. Gün birlik beraberlik günü. Sadece Telegol e değil. Bütün taraflı yayınlara karşı duralım.

GSCimbom yöneticilerine sesleniyorum. Anasayfaya etkili bir bildiri ve resim koyun. Site olarak tepkimizi koyalim

Kimse kusura bakmasın ama galatasaray dan ev istemek de neyin nesidir.Tamam acısını anlıyoruz Allah acil şifalar versin ama bunu maddiyata dökmek yakışmamış...

Sevgili Galatasaraylılar

Bu futbol sezonunun tamamında ve son günlerde artan bir şekilde Galatasarayımız ve kaptanımız Arda Turan yazılı ve görsel medyada adeta abluka altına alınmış ve haince maksatlı bir şekilde olumsuz yönde gündemde tutulmaktadır.

Kötü bir sezon geçirdiğimiz ve mali kongrede yaşananlardan sonra sıra, kaptanımız, göz bebeğimiz, canımız, Arda Turan’a gelmiştir. Arda ile ilgili, genç olduğunu, hatalar yaptığını ve eski örnek kaptanlardan feyz alması gerektiğini ben de daha önce dile getirmiştim. ancak bu yaptığı hata dediğimiz konular her insanın yapabileceği sıradan davranışlardı ve aslında camiamızı küçük düşürücü davranışlar değildi. yine de kendisini bu konularda uyarmayı daha fazla canı ve canımız yanmasın diye uyarmayı görev bilmiştim.

Şimdi geldiğimiz noktada son milli maçta attığı gol sonrası ardanın "bunu da yazın" demesinden kendince alınan bir çok insan ve medya mensubu başka konuları örnek gösterirken aslında Arda ve Galatasaray’a saldırmaya başlamıştır.

Bu arada nedense doğruyu sadece onlar görebilirmiş gibi ardayı bir tek Fenerbahçeli medya mensupları desteklemeye başlamıştır. aynı kişiler Kadıköyde kaptanımıza atılan tokatta (christian) görüş bildirmemiş veya futbolda olur böyle şeyler diye geçiştirmişlerdir.

Şu anda ise Arda artık Avrupaya gitmeli sesleri yükselirken mesela Gökhan Gönül’e hiç değinmemektedirler.

Bizim kaptanımızı korumak kimsenin haddine değildir. Bunu en ala biz yaparız,. kimsenin de aklına ihtiyacımız yok.

Basında bir tarafta Arda operasyonu sürerken diğer tarafta Telegol programında tahriklerin boyutu “camianın içine etme” noktasına kadar gelmiştir Sayın Ahmet Çakar'ın çirkin sözlerini çok ciddi ve sert bir şekilde kınıyorum ve yakıştıramıyorum. Kendisinin genç nesillere olumlu yönde örnek olması gerekir diye de düşünüyorum...

Diğer bir konumuz iki gün önce Antalya havaalanında yaşanan tatsız olaydır. Bu yersiz ve maksadını aşmış olay başta beni ve tüm ultrAslan'ı derinden üzmüştür. Hazırlanılmış bir konu olmamakla birlikte protestonun içeriği ve çirkin sözler gerçekten Galatasaray duruşu ve terbiyesine aykırıdır. Bilinmelidir ki aslında protesto da her taraftarın hakkıdır ancak bu olumsuz tabloyu yaşatan bazı kişiler, unutmamalıdır ki bugünler geçecek ve Dünya da Türkiyenin bilinen "tek markası olan Galatasaray" başarıdan başarıya koşacaktır.

Bilinmelidir ki Türkiyedir Galatasaray!

Oğuz Altay

ultrAslan Genel Koordinatörü

SÖZ KONUSU GALATASARAY VE ARDA O ZAMAN DUR ORDA!

Galatasaray, Telegol'e ateş püskürdü!

11:06 | 04 Nisan 2011

Galatasaray Spor Kulübü resmi siteden yaptığı açıklamada, dün gece yapılan Telegol programının bir skandal olduğunu vurguladı. Çok sert ifadelerin yer aldığı açıklamada aynı zamanda kulübün, Telegol programına dava açacağı bildirildi.

Milliyet !!

Üst Alt