ZTK 11/12 4.Tur | Fenerbahçe 3-0 Samsunspor | Maç Sonucu - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 11/12 4.Tur | Fenerbahçe 3-0 Samsunspor | Maç Sonucu

Cevap: ZTK 11/12 4.Tur | Fenerbahçe 2-0 Samsunspor | 21 Mart | 1.Yarı | ATV

Muslera > Volki

Semih> Serdar

Ujfa > Yobo

Eboue> Gökhan

Melo> Emre

Selçuk > Baroni

Elmander > sow(tempo bazında )

Alex> Necati

Stoch> Engin

Dia > Emre

Tabi şimdi Engin ve Emre orjin olarak kanat değil kıyas yanlış ama sistemde kanat oynuyorlar buda kıyas şansı veriyor .

şu alex gibi bir adam olsa sivassporu farklı yenerdik iyi takımız ama golcü oyuncumuz yok bireysel yetenek yok...

Her yenildiğimizden sonra benzer yorumları görmek beni triplere sokuyor. Bitti geçti gitti ne sivas maçıymış arkadaş. Fenerin yediği gollerden sonra lütfen bizim oyuncuları ve kaleciyi de övün zahmet olmazsa

yensin lan fener finale kadar yolu var.çok seviyorum bunların finale çıkıp orda ellerine birilerinin vermesini :D adamlar son 10 yılda 4 kez falan final oynadı sanırım elde var 0 kupa hatta bence ligde de çok cezasını çektiler bu işin bu sene de öyle olur umarım.'fenerbahçemiz' yine bu kupaya bu sene de renk katmaya kararlı :) asıl güzel olan bunlar 30 yıldır bu kupayı alamıyo şimdi bu sene alırlar sonra şike cezası yüzünden kupaları ellerinden alınırsa bak o zaman yüzümle gülmem :D

kaleci leş 3 golü de hediye etti fenerin çocuğu forman için oyna adi herif

yine kaleye giden her top gol oluyor şansa bak :)

Gurcan bilgic amigoluk yapiyor.. Burasi kadikoy burda surpriz yok vsvs atvyi kiniyorum.. Dun tuzemen bugun gurcan 2 saat once urundul.. Berbattt

Bursa ve BJk haricinde takılacakları birtakımyok.Bir dahaki turdada Bursaile BJKyi kapıştırırlar, feneri finale kadar rahat götürürler.

Dun Fb - GS macina bakiyorum.. (GsTV de)Meloyu izledim adam supurge orta sahamizda olmasa net fb macini kaybederdik..

Üst Alt