ZTK 13/14 B Grubu 2.Maç | MP Antalyaspor 1-1 Galatasaray | M.S. |19 Ocak - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 13/14 B Grubu 2.Maç | MP Antalyaspor 1-1 Galatasaray | M.S. |19 Ocak

442 oynayacaz sanırım,Umut-Drogba cift forvet,Eboue-Chedjou-Semih-Riera dörtlüsü ya da 3-5-2 de oynayabilirizcok enteresan bir 11,simdi tekrar düsündüm de 442 olmaz bu 11

Bana 4-3-1-2 gibi geldi sistem. Hatta 4-2-3-1 bile oynayabilir bu takım.

Eray-----Eboue-Chedjou-Semih-Riera-----Melo-Selçuk-Emre-----Sneijder-----Drogba-Umut

Eray-----Eboue-Chedjou-Semih-Riera-----Melo-Selçuk------Emre-Sneijder-Umut-------Drogba

BeW23TZCIAEq8DN.png:large

açıkça 3-5-2. mancini melodan stoper yaratmaya çalışıyor yabancı sınırı nedeniyle orta sahayı türklere bırakacak. ancak bu sistemde çok gol yeriz tokatspor bile 3-4 net pozisyon bulduysa her anadolu takımı bize 2-3 gol atar defansif olarak değişen bişey olmaz.

Bu 11 den kanatsız 4-3-1-2 ya da 3-5-2 çıkar.Bu da demek oluyor ki 3-5-2 oynayacağız.Bu sistemi pek sevemedim, kanatlar yine çalışmıyor.

Melo'yu da savunmada değil de savunma önünde kullanmalıyız gibi geliyor bana.O kadar lüksü olan bir takım değiliz.Bulmuşuz Melo gibisini, defansa hapsediyoruz bir nevi.Orta sahada yaratıcılık açısından Sneijder'den sonraki ikinci adam.

Bu sistemi önemli maçlarda kullanacağımızı düşünmüyordum ama galiba Manci ciddi ciddi bu mentaliteyi yerleştirmek istiyor takıma.

Eray-Emre-Riera-Umut dörtlüsü neden oynuyor acaba??

Umut, Burak'in yedegi

Riera bir daha forma giymez cünki orjinal sol bek aldik

Eray tam bir facia

Emre de yedekten öteye gidemez, artistin teki.

Ben pas becerisi yuzunden emrenin oynamasini yadirgamiyorum. Onun varligi sayesinde sneijder oyun kurmak icin geriye gelmez veya selcuk tek pas dagitim merkezi olmaz. Ne yazikki o bolgede yekta varken durum boyle oluyodu. Melonun 2 defansin onunde oynamasi zaten yabanci oldugu bi konu degil.

913424_Galatasaray_SK.jpg

Melo'nun stoper 3'lüsünün ortasında olduğu bir 3'lü savunma göreceğiz yine. Emre-Selçuk ikilisini ısrarla deniyor Mancini. Lig'de de bu dizilişi dener muhtemelen. Burak ikinci yarı girer. Sonuca göre İbrahim de süre alabilir.

Robert Mancini 3-5-2'den vazgeçmeyeceğini gösteriyor.

Kaleci dışında ideal defans hattı şu anda. Bakalım.

Melo'yu stoperde oynatması hep transferi getiriyor aklıma. Orta saha?

[attachment=6912:913419_Galatasaray_SK.jpg]

Ekli dosyalar

• 913419_Galatasaray_SK.jpg
    913419_Galatasaray_SK.jpg
    33.9 KB · Görüntüleme: 222
Üst Alt