ZTK 13/14 Y.F | Bursaspor 2-5 Galatasaray | M.S | 16 Nisan - Sayfa 68 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 13/14 Y.F | Bursaspor 2-5 Galatasaray | M.S | 16 Nisan

Kesinlikle katılıyorum Drogba gidiyor başlığındada söylemiştim Sneijder serbest Burak ise Forvetin en uç kısmında oynarsa daha başarılı olur ve eğer Sneijder kalıcaksa kesinlikle Sneijder'i Takımın Beyni olarak ona göre kurulmalıdır diyorum.

Drogba ile değişmeli oynatmalıydı ama tek forveti bozmaması gerekiyordu.Keşke 8-9 maç önce yapıp görseydi Mancini

sneijdir golu attığı anda maçı alacağımızdan adım gibi emindim...

sneijder'ın gol attığı maçlarda oynadığı takımların galibiyet yüzdesinden haberiniz var mı?... galatasaray'da gol attığı maçlarda hiç yenilmedik... en son 9 maçtı sanırım 9 maçın 8ini kazandık 1i berabere... bu 10 oldu... bu istatistik tüm kariyeri için de geçerli... en son hatırladığım gol attığı 58 maçın 56sını oynadığı takım kazanmış...

sneijder atsın yeter...

Maci izleyemedim maalesef. Acikcasi bir beklentim de yoktu.

2-0 haberini alinca da pek sasirmadim. Ama arka arkaya gelen gollerimize sasirmadim diyemem.

Demek ki isteyince oluyormus. Zaten böyle geri kalmamizin tek sebebi de bu istekle maclara cikmamamizdi.

Tebrik ederim. Insallah kupayi aliriz da, biraz olsun kötü gecen sezona sünger cekeriz.

Istatistik icin de önemli bu kupa: 3 sezon ( 2 Sampiyonluk, 2 Süper kupa, 1 Türkiye kupasi, 1 Emirates, CL ceyrek final ve son 16)

Bakildiginda gayet basarili bir 3 sezon aslinda :) Tabi 2.lik kesinlikle sart. Bu cok cok önemli.

sneijdir golu attığı anda maçı alacağımızdan adım gibi emindim...

sneijder'ın gol attığı maçlarda oynadığı takımların galibiyet yüzdesinden haberiniz var mı?... galatasaray'da gol attığı maçlarda hiç yenilmedik... en son 9 maçtı sanırım 9 maçın 8ini kazandık 1i berabere... bu 10 oldu... bu istatistik tüm kariyeri için de geçerli... en son hatırladığım gol attığı 58 maçın 56sını oynadığı takım kazanmış...

sneijder atsın yeter...

Sneijder'in gol atıpta berabere kaldığımız maçta Bursasporla olan 2-2'lik maç :D

Bu topik ibretlik

Forumdaki terörist zihniyetli terimsporluların yorumlarını 2-0'a kadar görebilirsiniz.Menfaatçi,fırsatcılar.

Alayının içinde patladı bu 5 gol.Gollerden sonra ortada yoklar

Bu topik ibretlik

Forumdaki terörist zihniyetli terimsporluların yorumlarını 2-0'a kadar görebilirsiniz.Menfaatçi,fırsatcılar.

Alayının içinde patladı bu 5 gol.Gollerden sonra ortada yoklar

Bu ne Terim sevdasıdır anlamıyorum Ünal Aysal her branşta bizi öne çıkardır ilk 3 senesinde 2 lig şampiyonluğu Ş.Liginde üst üste gruptan çıkarak bir istikrar 2 sene üst üste Fenerbahçe'nin elinden Süper Kupa bu sene ligde minimum 3.lük ki ben 2. olcağımıza inanıyorum Ziraat Kupasındada Finaldeyiz %90 alırız gibime geliyor o kupayıda bu sadece futbol Ünal Aysal geldiğinden beri her branşta liderliğe geçtik erkek ve kadın basketbol takımları tarih yazıyor ama sadece Terim muhabbetine takımın başarısını bile istemeyen insanlar var.

Bursa kapansa bu taktik ile yenemezdik bu arada hatırlatayım.

1320140933309678674_2.jpg

Yanlış anlaşılmasın dans bu dans

Bu ne Terim sevdasıdır anlamıyorum Ünal Aysal her branşta bizi öne çıkardır ilk 3 senesinde 2 lig şampiyonluğu Ş.Liginde üst üste gruptan çıkarak bir istikrar 2 sene üst üste Fenerbahçe'nin elinden Süper Kupa bu sene ligde minimum 3.lük ki ben 2. olcağımıza inanıyorum Ziraat Kupasındada Finaldeyiz %90 alırız gibime geliyor o kupayıda bu sadece futbol Ünal Aysal geldiğinden beri her branşta liderliğe geçtik erkek ve kadın basketbol takımları tarih yazıyor ama sadece Terim muhabbetine takımın başarısını bile istemeyen insanlar var.

Konuşmaya bile gerek yok zaten fark ortada.Onlar dediğim gibi Galatasaraylı değil Terimsporludur.YDnin baş elemanı

Golden sonra, Sneijder-Burak-Selçuk gibi isimlerin yan yana el ele tutuşup mesaj vermeleri öenmli anlardan biriydi.

Takım içinde bölünme yaşanmazsa, bu kadroya net 3 takviye yapılsa yeterli olur, ama insan güvenemiyor.

su takımın 10 dakıkada neler yapacagı ortaya cıktı adama sorarlar nerdesınız son 2 aydır? neden oynamıyorsunuz yada neden oynatamıyor hoca?

Üst Alt