ZTK 14/15 Final | Galatasaray 3-2 Bursaspor | MS | 3 Haziran | ÇİFTE ŞAMPİYONUZ! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 14/15 Final | Galatasaray 3-2 Bursaspor | MS | 3 Haziran | ÇİFTE ŞAMPİYONUZ!

şampiyonluk rehavetini atlatırlarsak yeneriz, yenilirsekte üzülmem şenol güneş var sonuçta hikmet karaman gibi şaklabanlara kaybetsek koyardı

mzcvONd.jpg

Bursalılar kendi yerlerini tüketmiş bizim tarafa saldırıyorlar.Maraton Bursa ağırlıklı olacak gibi.

Hayatım boyunca hiç sevmediğim laflardan birisidir 'kupa önemli değil' lafı. Arkadaş koskoca kulüloer oynadıkalrı bütün kupaları topluyorlar. Para kazandırmasa bile Galatasaray her kupaya taliptir. Önemsiz filan diye ayrım yok.

Kupaaa istiyoruz ulan, bol bol kupa! Daha 1 hafta var, nasıl bekleyeceğim bilmiyorum. Umarım ligi kazandık diye yerli abi çetesi salmazlar bu maçta. Yabancılarda böyle bir şey olmayacağından eminim zaten. Muslera, Melo, Sneijder ya da oynarsa Chedjou hepsi çok çok iyi profesyoneller.

Bizim biletler de tükenmiş.Maraton'un 3 tribünü bize,2 tribünü Bursa'ya ayrılmış.Bakalım ne kadar truva olacak?

Kupaaa istiyoruz ulan, bol bol kupa! Daha 1 hafta var, nasıl bekleyeceğim bilmiyorum. Umarım ligi kazandık diye yerli abi çetesi salmazlar bu maçta. Yabancılarda böyle bir şey olmayacağından eminim zaten. Muslera, Melo, Sneijder ya da oynarsa Chedjou hepsi çok çok iyi profesyoneller.

selcuk ile burakta ister double i eminim. Sabri,Hakan i dememe gerek yok bile.

Ama Bursa ligin en iyi takimi bana göre. Zor ve güzel bi mac olacak.

Üst Alt