ZTK 14/15 H:1 | Galatasaray 4-2 Eskişehirspor | M.S | 3 Aralık | ATV - Sayfa 68 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 14/15 H:1 | Galatasaray 4-2 Eskişehirspor | M.S | 3 Aralık | ATV

Bi ara geriy cekilmistik tam kizacaktim ki bunun bir taktik oldugunu anladim cunku bu cekilmeden 10 dk sonra acayip pres yapip ileri ciktik. Cekilerek eskisehire pusu yapip sahamiza kadar getirip ardindan baski uyguladikki ve bunun sonucunda gol geldi

4 gol 0 ofsayt.. Biri bana bunu açıklasın..

XDWGX6.jpg

Şu görüntüyü görmedik yaa şükürrrr
BVRNcUICIAAMgfR.jpg:large
...

Olumlu bir maçtı. Hamza hocanın tek hatası Meloydu. 2.yarıya hiç çıkarmaması gerekiyordu belliydi yani ilk müdahalede gideceği. Hamiti alıp geri çekilmek yerine Yasini alıp hücumu düşünmesini beğendim açıkcası. Vee lütfen şu Burak artık oynamasın abi ya. Bizim en büyük sorunumuz bu adam. 0 ofsayt ne demektir ya kaç yıldır uzağız biz bu tabloya

Adam küfür etmemiş hakaret etmemiş eleştirmiş ve buna hakkı var. Boşuna kendinizi gaza getirip cezaya kılıf aramayın.

Ulan yorumlara baktımda,ilk maçtan hocaya sallayanlar olmuş,yok gençler oynamalıymış,yok melo oyundan alınmalıymış,Adam ilk maçını tabiki kazanmak isteyecek,eskişehiri yenecek genç bir kadro yok bizde,her sarı kart gören oyuncuyu kenara çekilecekse yandık,göz göre göre bbilerek kart gögördü,bu cahil taraftarı avucunun içine almış oynatıyor melo,nasılolsa taraftar işler kötü gidince selçuğu asar,adam rahat

Cok pres yapti diye ovenler var bide, adamlar oyle salakca pres yapiyorki, karsinda adam gibi takim olsa darma dagan eder.

5 kisiyle Lawal'a pres yaptilar Lawal bi dondu 5 kisi yok oldu sonra gerizekali gene dondu de pas verdi topu kaybettiler tek gitse 5 adam gecmis olucakti.

Dünyanın orta sahası en rahat geçilen ve rakibe en fazla top yaptıran takımıyızdır sanırım...

2 tane çocuk dalga geçdi resmen bizim orta sahayla..

galibiyet önemli skor güzel ama tabela yorumculugu yapmamalıyız.

Takım o kadar eksik ki..

Rakibe çok rahat top yaptırıyoruz . Presimiz bile dengesiz rasgele oldugundan 2 kişi 5 kişinin arasından çok rahat çıkıyor..

Takımda oyuncuların kafasına kazınmış olan şu alan savunması geriye yaslanıp rakibin hata yapmasını bekleme özelliğinden bir an önce kurtulmamız gerekiyor...

Bu psikolojik bişi..

Adam adama basmalıyız 1 kişiye 3-5 kişi basmak birşeyi çözmez..

Kanatlı oyunda ısrar ediyoruz kanatlı oynayalım istiyoruz ama bu oyuncularla zor.

Olcan da Brumada beklere yardım sıfır üstüne üstlük top rakipteyken çok çizgide kaldıklarından göbek çok açık veriyor çok rahat geçiliyoruz..

Bu yüzden 2 siyle başlamak büyük hata olur diyorum.

eses'i gol manyagi yapacagimizi demistim. bundan sonra her mac böyle!!! seve seve alacaz maclari!!! gümbür gümbür geliyoruz ulaaaaaaannnn

Üst Alt