ZTK 14/15 H:4 | Galatasaray 0-2 Diyarbakır BBSK | M.S | 22 Ocak | ATV - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 14/15 H:4 | Galatasaray 0-2 Diyarbakır BBSK | M.S | 22 Ocak | ATV

Bu maçta değerlerimize saygılı olunmadı gerçek faşist pkk'lılardır bu ülkede.
Onlar böyle şeyleri yapmasa kimse karşılık olarak böyle davranmaz.
Millet keyiften yazmıyor böyle şeyleri
Ama onlar insan hakları takipçisi ve barışı canı gönülde isteyen bir topluluk değil mi R'daş

Oyle genelleme yaparak bu isler cozulmez. Gercek fasistler hem pkk'lilar ve hem sacma sapan yorum yazanlardir ve genelleme yapanlardir.
Karsilik diye birsey yokde yok cunku fasist zihniyet karsi tarafla alay etmekte cok yeteneklidir.

Oyle genelleme yaparak bu isler cozulmez. Gercek fasistler hem pkk'lilar ve hem sacma sapan yorum yazanlardir ve genelleme yapanlardir.
Karsilik diye birsey yokde yok cunku fasist zihniyet karsi tarafla alay etmekte cok yeteneklidir.

Onlar anca sosyal alemde vatanseverlik yaparlar kardeşim;) Başka türlü tatmin olmuyor böyleleri. Sinirini yipratma boşver;)

Türkiye cumhuriyetinde istiklal marşımız ıslıklanıyor. Orası Türkiye değil, orası çoktan kürdistan olmuş. Hakkari'de Şırnak'da TSK yok, pkk var. Yakında diğer güney-doğu illeri de böyle olacak. Ama ben bir Türk olarak tam bağımsız Kürdistan'ı destekliyorum. Bir an önce bitsin şu çözüm süreci saçmalığı da kurulsun Kürdistan. Ama özerkliğe kesinlikle karşıyım, yok öyle yat aşağı diyarbakır'da, senin elektrik faturalarını , hayat masraflarını izmir'li ısparta'lı çorum'lu Türkler ödesin. Ayrıca benim ülkemde -bir ulus devlet olan Türkiye Cumhuriyetinde- kendini bu milli unsura ait hissetmeyen herkes sınır dışı edilmelidir. İstanbul'da sayıları milyonları bulan suriyeli ya da kürt (aralarında hiç de azımsanmayacak sayıda molotoflarla gezen teröristler de var) sınır dışı edilip kürdistan'a ve suriye'ye postalanmalıdır.

Bu ulus, bu ülke ancak bu şekilde huzura ve ekonomik refaha kavuşur.

Ben özellikle kendi adıma konuşmam gerekirse kürtler ile pkk'lıları hiç bir zaman aynı kefeye koymadım koymam da.
Diyarbakırlıların geneli Galatasaray'lı olduğu için bu maçta sorun çıkmaz diye düşünüyordum,hem de bunun üstüne Galatasaray yönetimi çok kucaklayıcı mesajlar vererek gitti oraya.

Ama yine ne kadar ılımlı olunursa olunsun ülke değerlerine saygı kalmamış.
''İstiklal Marşı'' Kürtlere hakaret mi içeriyor da her duyduklarında ıslıklıyorlar?

Ya da Türk bayrağının onlara ne gibi bir zararı vardı da indirip yere attılar?

Siyasette,Milli İstihbarat teşkilatında,TSK'da Türk hainler yok mu? var.
Ben onlara da karşıyım.
Hatta vatanı benim gibi seven bir kürdü hain olan Türk'e tercih ederim.
Nasıl ki bu ülkede hiç kimsenin ne lazlar ile ne de çerkezler ile bir sorunu yoksa aslında kürtlerle de yoktur.
Ama pkk'lı olanlar ile sorunumuz maalesef vardır.

Ama bu pkk işi cidden sıktı yani.
Bu ülkeye saygı duymayıp,burada yaşamak istemeyenler gitsin kapı orada.
Ben de onlarla aynı ülkede yaşamak istemiyorum,hiç bir yararları yok hatta zarar veriyorlar.
Vefalı olan ve bizimle kardeşçe yaşamayı isteyen herkese kapımız açık sonuna kadar.

Ben özellikle kendi adıma konuşmam gerekirse kürtler ile pkk'lıları hiç bir zaman aynı kefeye koymadım koymam da.
Diyarbakırlıların geneli Galatasaray'lı olduğu için bu maçta sorun çıkmaz diye düşünüyordum,hem de bunun üstüne Galatasaray yönetimi çok kucaklayıcı mesajlar vererek gitti oraya.

Ama yine ne kadar ılımlı olunursa olunsun ülke değerlerine saygı kalmamış.
''İstiklal Marşı'' Kürtlere hakaret mi içeriyor da her duyduklarında ıslıklıyorlar?

Ya da Türk bayrağının onlara ne gibi bir zararı vardı da indirip yere attılar?

Siyasette,Milli İstihbarat teşkilatında,TSK'da Türk hainler yok mu? var.
Ben onlara da karşıyım.
Hatta vatanı benim gibi seven bir kürdü hain olan Türk'e tercih ederim.
Nasıl ki bu ülkede hiç kimsenin ne lazlar ile ne de çerkezler ile bir sorunu yoksa aslında kürtlerle de yoktur.
Ama pkk'lı olanlar ile sorunumuz maalesef vardır.

Ama bu pkk işi cidden sıktı yani.
Bu ülkeye saygı duymayıp,burada yaşamak istemeyenler gitsin kapı orada.
Ben de onlarla aynı ülkede yaşamak istemiyorum,hiç bir yararları yok hatta zarar veriyorlar.
Vefalı olan ve bizimle kardeşçe yaşamayı isteyen herkese kapımız açık sonuna kadar.

Soylediklerinin bir kismina katiliyorum. Benim sozum genelleme yapanlara ve dalga gecenleredir oyle "kekolar" vs gibi laflar kullanarak kurt halkina hitap edenleri saygisiz terbiyesiz konumunda gorecegim.
Obur soylediklerine katiliyorum, kim vatana leke atiyorsa haindir ister pkk'li, turk, arap vs.

Başta karşıydım bu grup sistemine, saçma geliyordu. Ama en çok faydalanan takım biz olduk. Kadromuz çok geniş, bütün as oyuncuları kesip, yedeklerle farka boğuyoruz rakipleri. Oynamayan oyuncular şans buluyor, kendilerini gösteriyorlar. Hem de as oyuncular dinlenme fırsatı yakalıyor. 3 maçta 17 gol pek rastlanan bir durum değil, kalan 3 maçta da atabildiğimiz kadar gol atıp rekor kırmalıyız.

Koray-EmreCan-Birhan-Sinan-Kaan Baysal ve altyapıdaki en iyi sağ ve sol bekimiz 11 oynamalı.

Sinan-Sağ bek-Koray-Emre-Sol Bek-Yekta-Birhan-Kaan-Olcan-Pandev-Sinan

B5nBrZpIYAENaI6.jpg

Bu maç neden ertelendi sebebi nedir?

Benim aklıma şöyle bir şey geliyor sadece; bizim bu maçın hiçbir önemi yok gruptan çıkmayı neredeyse garantiledik.

Bu maçı oynasakta istanbulda ve full yedeklerle oynayıp rahatça kazanacaktık.

Ama sorun bu maçın ertelenmesinde değil sorun bjk'nin maçının ertelenmesinde bana göre

Sebebi bjk grubunda 3 puanda, üstündeki takımlar 6 ve 9 yani bjk adana demir deplasmanına as kadroya yakın bir takımla gidecekti ve yorulucaktı.

Tüpçü şerefsizi devreye girdi ve 2 maçıda erteledi ve bizimkini önce açıkladılar buda taktik.

Tamam bu şerefsiz bjk den korkmuyoruz ama yıllardır maç ertelemeyen federasyon (fb uefa yarı final maçlarında istedi rededildi) neden bu maçları erteledi ?

sarı kart sınırındaki oyuncularımız allah korusun sarı görürse cezalı olacaklar. çift sarıdan atılırlarda cezalarını kupada cekerler diyemi ertelediler acaba. bu şerefsizlerden hersey beklenir. sonucu belli olan bir maçı neden ertelersin ki ?

Ayrıca Sinan bolat 5 maç oynama zorunluluğu vardı 31 aralıkta bu maçta oynayıp dolduracaktı.

Bu erteleme sayesinde gençler maçında mecbur oynatmamız gerekiyor filan deniliyor şerefsiz tüpçüden bir taşla iki kuş

Yav Sinan'ı oynatmasak ne olacak sanki, Porto'ya mı dönecek? Orada hiç oynama şansı yok. Ha eğer buradan ayrılırım, sonra Bursa beni ister onlara gider direk 11 oynarım düşüncesi varsa o zaman ayrı. Ama bu maçın erteleme sebebi nedir yani, bizim bir talebimiz falan olmadı bildiğim kadarıyla.

Yav Sinan'ı oynatmasak ne olacak sanki, Porto'ya mı dönecek? Orada hiç oynama şansı yok. Ha eğer buradan ayrılırım, sonra Bursa beni ister onlara gider direk 11 oynarım düşüncesi varsa o zaman ayrı. Ama bu maçın erteleme sebebi nedir yani, bizim bir talebimiz falan olmadı bildiğim kadarıyla.

5 mac oynatma zorunlulugu varsa sozlesmeye uyulmadi gerekcesiyle giderler cas fifa felan ugrastirirlar bizi.

5 mac oynatma zorunlulugu varsa sozlesmeye uyulmadi gerekcesiyle giderler cas fifa felan ugrastirirlar bizi.

O zaman yarın oynatmaları şart olur bu durumda. Ha bence çok da fark etmez, bu tarz maçlarda oynayabilir. Ama bir başka seçenek de, eğer 2 farklı falan önde olursak son 15 dakika Muslera'yı çıkarıp Sinan'ı almak olabilir :D

O zaman yarın oynatmaları şart olur bu durumda. Ha bence çok da fark etmez, bu tarz maçlarda oynayabilir. Ama bir başka seçenek de, eğer 2 farklı falan önde olursak son 15 dakika Muslera'yı çıkarıp Sinan'ı almak olabilir :D

Dedigin gibi bizi rahatlatan bir skor yakalarsak son 2 dakika da oynasin 15 dakkada 2 gol yeme potansiyeli var cunku:D

Üst Alt