ZTK 14/15 YF | Sivasspor 2-1 Galatasaray | M.S | 19 Mayıs - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 14/15 YF | Sivasspor 2-1 Galatasaray | M.S | 19 Mayıs

Belki de skorlardan bağımsız cezalı oyuncu oynatan takım eleniyordur diye bir kural vardır.

Böyle birşey olması yüksek ihtimal.

Şimdi bir soru daha :=) iki yıl önce 2-1 önce götürdüğümüz deplasmandaki BJK maçında seyirciler sahaya atladı diye 0-3 hükmen galip saydılar bizi. Eğer ki ikili averajda bu karşımıza sorun olarak çıksaydı ne olurdu? Örneğin belki maç oynansa 1-5 bitecekti.

Bu sene başında Legia-Celtic eşleşmesi vardı ŞL ön elemesinde. İlk maçın sonucu Legia lehine 4-1 idi. İkinci maçta cezalı futbolcu oynatıp 3-0 yenik sayılmışlardı ve Celtic deplasman golü kuralı ile tur atlamıştı. Doğrudan men etmemişlerdi Legia'yı.

Ağır işsiz olduğum için bunu buldum.:D Talimatlarda bu var

(5) Bir ligde, çift devreli lig usulü oynanan müsabaka veya kademelerden sonra ayrıcakademe veya kademeler olduğu takdirde, çift devreli lig usulü oynanan müsabakalardagörülen sarı kartlar ve cezaları sonraki kademelere taşınmaz

Bu durumda Olcan cezalı olmamalı.

Ağır işsiz olduğum için bunu buldum.:D Talimatlarda bu var

(5) Bir ligde, çift devreli lig usulü oynanan müsabaka veya kademelerden sonra ayrıcakademe veya kademeler olduğu takdirde, çift devreli lig usulü oynanan müsabakalardagörülen sarı kartlar ve cezaları sonraki kademelere taşınmaz

Bu durumda Olcan cezalı olmamalı.

Tamam dağılabiliriz.

Mevzu fazla uzadı zira. :p

Beyler konu açıklığa kavuştuğuna göre son 2 sayfadaki mesajlarınızı editlemenizi rica ediyorum. Zira forumlardan bakarak transfer haberi yaptığını düşündüğümüz basın(!) Sivas maçından sonra "Galatasaray'a hükmen şoku!" tarzı haberlerle karşımıza çıkabilir. :)

Tamam dağılabiliriz.Mevzu fazla uzadı zira. :p
CFS2LqSW8AEr0du.png
Peki federasyonun sitesinde niye cezalı yazıyor?

Ismail Aysal Kardesimden bir baska ütopik ihtimali bize sunmasini bekliyorum :D :D

Aklıma takılan birşey daha sorayım o halde.

Diyelimli maç başlayacak oyuncular sahada,top santrada ve herşey hazır. Oyunculardan biri rakibine küfür etti.
Bu durumda ne olacak? Hakem kırmızı kart verebilir mi?
Eğer kırmızı kart verirse takım 10 kişi mi oynar yoksa yedeklerden biri ile 11 kişi mi devam eder?
Eğer yedeklerden biri oyuna girerse 3 oyuncu değişikliği hakkı ne olacak?

Aklıma takılan birşey daha sorayım o halde.

Diyelimli maç başlayacak oyuncular sahada,top santrada ve herşey hazır. Oyunculardan biri rakibine küfür etti.
Bu durumda ne olacak? Hakem kırmızı kart verebilir mi?
Eğer kırmızı kart verirse takım 10 kişi mi oynar yoksa yedeklerden biri ile 11 kişi mi devam eder?
Eğer yedeklerden biri oyuna girerse 3 oyuncu değişikliği hakkı ne olacak?

Tahminim ve mantikli olan:

Mac henüz baslamadigi icin, o oyuncu yerine yedeklerden biri 11'e gecer, kadro disi kalanlardan biri de yedeklere yazilir ki bu mecburi degildir, istersen 1 yedek eksik de cikabilirsin.

o degil de hangi psikopat daha mac baslamadan atilma potansiyeline sahip :D

Tahminim ve mantikli olan:

Mac henüz baslamadigi icin, o oyuncu yerine yedeklerden biri 11'e gecer, kadro disi kalanlardan biri de yedeklere yazilir ki bu mecburi degildir, istersen 1 yedek eksik de cikabilirsin.

o degil de hangi psikopat daha mac baslamadan atilma potansiyeline sahip :D

Bende az önce araştırdım ve tahmininde haklıymışsın. Meğer bu olay zaten Türkiyede yaşanmış (zaten Türkiye'de yaşanırdı)

Maç başlamadan kırmızı kart görülür mü - Spor Haberleri - Bursadabugun.com

Hamza hoca akilli davrandi, yasi ilerlemis olan as oyunculari götürmemek ile. Umarim Sinan Gümüs oynar su macta ilk defa 90 DAKIKA.

Bolat
Camdal Kaya Günter Telles
Bruma Kurtulus Dzemaili Adin
Gümüs Pandev​

Üst Alt