ZTK 15/16 H:1 | Galatasaray 2-1 Akhisar Belediyespor | MS | 17 Aralık - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 15/16 H:1 | Galatasaray 2-1 Akhisar Belediyespor | MS | 17 Aralık

Bu sadece kazanirken takimin yaninda olan kotu gunde ortalarda olmayan taraftar modelinden nefret ediyorum.

Boyle taraftarlar GS a yakismiyor.

Ben gerizekalimiydim? Ilk 3 yasimda iken tabiiki hatirlamadigim sampiyonluktan sonra ilk sampiyonlugumuzu 17 yasinda yasarken o yasima kadar GS li kalabildigime gore bu yeni taraftar profiline gore ben tam bir mazoist ve gerizekaliyim!! Etrafimda o kadar fenerli varken ben GS li olabildim ve kalabildim ustelik ailemde tek bir GS li bile yokken!!

Ama iyi tarafi ben kendimi hep iyi hissettim!!

Bu ulkede millet anlamiyorken bu takim Neuchateli elerken "Vay be GS ne imis" derken, bu ulkeye Avrupa vizyonu kazandirirken de o gururu en ust duzeyde yasayan kusaktanim iste.

Bu ulkenin futbolda umutsuzlugu ilk ve sadece GS tarafindan kirilmistir. "Amacimiz Turk olmayan takimlari yenmek" diye kurulan GS ima da cok yakismistir.

Millet ben kucukken etrafimda fb cok sampiyon olurken kazananla birlikte yurume , onun yaninda yer alma fikri ile etrafimdakiler faydasal yaklasimla onun taraftari olurken ben sadece ask ile GS in pesinden gitmeyi sectim kucucuk yasim ve aklimla.

Ben yeni profile gore "Gerizekali" yim!!!

Bana gore ise ben "Ask adamiyim" ve sadece "Tutkularimin " pesinden giderim. Esimi secerkende, işimi secerken de takimi seçerkende!

Yemin ettik bir kere iyi ve kotu gunde diye. Varsin iyi gun taraftari olmasin. O zaman da onlar feneri tutuyordu zaten!! Bugun de GS kazanirken yanindaymislar ama kazanamazsa "tutmuyorum" ,"gitmiyorum", "kustum" !!!

Oyle taraftarin yolu acik olsun, bu yil bjk yi veya feneri tutsunlar, seneye GS kazaninca yine bekleriz!!!! :)

Ben yine burada sari ve kirmizi ile olucam, 17 yasimda gormusum ilk sampiyonlugu netice itibari ile!! ;)

Son düzenleme:
insallah 5 tane atar akhisar, ardindan da lig macinda 5 tane sallasin. Bizim caplarina tükürdügüm futbolcular iyice bi g.t üstüne otursun söyle 2 macta 10 yiyerek.

Oynayacaginiz topa tüküreyim.

1.000 kisi belki olur stadda. Bu mac seyircisiz maci animsatir. Bizim o caplarina tükürdügüm ruhsuzlarin sesi tv den duyulur..

geri zekali hamza, senin yakan hic bi zaman bi araya gelmesin allahin irkci fasisti...

Hala iyi gun kotu gun masali.Biz kus degiliz dursunda aziz degil.Bu takimi bu hale getiren herkes hesap vermeli tekmeyi yiyip defolmali bu takimdan.Maci bi kenari birakip dursun gidene kadar her mac surekli yonetim istifaya cagirip hakaret edilmelidir.Goz göre göre bizi bu hale getirdiler burda herkes gordu herkes soyledi bugunlerin gelecegini bi tek bu man kafalilar mi anlamadi ? Acilen defolup gitsinde otel projesinden cukkalacagi milyon dolarlar icinde patlasin capsizlarin

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yok 90 dk beklensinmiş sonra maç bitiminde protesto yapılsınmış...

Evet yarış içinde olsaydın mantıklı ama havlu attık beyler dün gece. Bunu artık görün...

Beşiktaş'ın bu oyunu , fenerin iyi defansı ile bu farkı kapatamazsın...

Maç düdüğünle birlikte Arena istifa sesleri ile inlemeli. Burak ve Semih'e en ağır protesto yapılmalı...

Üst Alt