ZTK 15/16 H:4 | Karşıyaka 1-3 Galatasaray | M.S | 12 Ocak | A Haber - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 15/16 H:4 | Karşıyaka 1-3 Galatasaray | M.S | 12 Ocak | A Haber

maca gidecek arkadaslar cok dikkatli olun istanbuldan gelicek mi tayfa bilmiyorm da kskliler çok feci bileniyor kan dökülebilir yani metroyla gidecekler dikkatli olsun

Cok kötü olaylar olabilir, karsiyakalilar cok fena hirs yapmis durumda, kan alacagiz falan diyorlar. Aman diyim...

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Kyakalıların bize düşmanlığı neden bilen varmı, yoksa bunlar herkesemi böyle

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

WgrdKMj.png

tehdit yagiyor

Kyakalıların bize düşmanlığı neden bilen varmı, yoksa bunlar herkesemi böyle

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

baskette şampiyon oldugumuz sene bunlar başlattı hep olayları hatırlayan vardır kskdeki macta biz öndeyken cirkeflik yaptılar hakem falan soyunma odasına gitti bide ordaki taraftara saldırdılar mac boyu küfür ettiler adamların deplasman tribününe tahammülü yok yani bide kalabalıktı baya bizim taraftar sonra ipekcideki macta olanlar oldu işte yani hak ettiler diyebilirim de ordaki masum ailelere oldu olan o taraftar grupları gelemedi bile geliyorz demiştiler haftalarca

bi bok yiyemezler merak etmeyin. maç önü 2-3 atışma olur o kadar. zaten e bilet sınırı koymuslar maca giden de olmaz.

bu yuzden göztepe adamdır diyoz bi kere renkleri sarı-kırmızı

bi bok yiyemezler merak etmeyin. maç önü 2-3 atışma olur o kadar. zaten e bilet sınırı koymuslar maca giden de olmaz.

bu yuzden göztepe adamdır diyoz bi kere renkleri sarı-kırmızı

Ben göztepe tribunlerinde de bulundum cok sağlam tanıdıklarım hala var ama sampiyon oldugumuzda yalı da Galatasaraylılara terbiyesizlik yaptılar ben göztepeye kinim yok sadece o tayfaya ayr oluyorum yanlıs yaptılar ama şöle bişey var göztepeyi destekliyenlere sorun hepsi Galatasaraylıdır ben Galatasaray ugruna canımı bile veririm öle seviyorum ama göztepeyede sevgisizliğimiz yok.
İzmirin en sağlam tayfası göztepededir kim ne derse desin karsıyaka tribunleri bos tribundur kendilerini marjinal göstermeye calsırlar ha söylede birsey var insAllah istanbul tayfa gelir yoksa izmir uA hep coluk cocuk burda bişey yapamazlar zaten burdakilerde şekillere giriyor ayar oluyorum önemli değil yarın göreceğiz.
Ksklılar anca gece 1 de bos mekan basıp 2 tane coluk cocugu döverler.

Ben göztepe tribunlerinde de bulundum cok sağlam tanıdıklarım hala var ama sampiyon oldugumuzda yalı da Galatasaraylılara terbiyesizlik yaptılar ben göztepeye kinim yok sadece o tayfaya ayr oluyorum yanlıs yaptılar ama şöle bişey var göztepeyi destekliyenlere sorun hepsi Galatasaraylıdır ben Galatasaray ugruna canımı bile veririm öle seviyorum ama göztepeyede sevgisizliğimiz yok.
İzmirin en sağlam tayfası göztepededir kim ne derse desin karsıyaka tribunleri bos tribundur kendilerini marjinal göstermeye calsırlar ha söylede birsey var insAllah istanbul tayfa gelir yoksa izmir uA hep coluk cocuk burda bişey yapamazlar zaten burdakilerde şekillere giriyor ayar oluyorum önemli değil yarın göreceğiz.

Samp oldugumuzda bi kac cafeye felan saldırmıslardı. Receverları kırmıslar :D O da normal sayılabilir bi nebze ama sırf gs diye degil. Ksk oyle degil bildiğin dusman bize.
Göztepenin kurulus kutlamalarına gitmiştim bu sene. 1 tane gs ye felan kotu soz yoktu. Benim de hep sempatim olmustur o gun daha da arttı.

Tapatalk

Samp oldugumuzda bi kac cafeye felan saldırmıslardı. Receverları kırmıslar :D O da normal sayılabilir bi nebze ama sırf gs diye degil. Ksk oyle degil bildiğin dusman bize.
Göztepenin kurulus kutlamalarına gitmiştim bu sene. 1 tane gs ye felan kotu soz yoktu. Benim de hep sempatim olmustur o gun daha da arttı.

Tapatalk

Olay zaten düşman kazanmaktı Arda olay şu yani benim büyük takım bir düşmanım olsun ondan sonra bende sükse yapayım o hesap yoksa bi cacık olcakları yok terbiyesizliği delikanlılık sanıyorlar ilk olayları baslatan bu gevsekler sebebsiz yere yani alakası yok.

Tapatalk

Karşıyakalıların %90'ı fenere sempatı duyarlar... dikkat ederseniz hiçbir karşıyakalı fenere kötü söylemez kolay kolay... ama Galatasaraya gelınce öyle değil

Şimdi twitter a falan bakıyorum ksklılar sekil yapıyor yok öle böğle ulan sonra biri öldümü katil Galatasaray bari şerefli namuslu olun lan.

kadıköydeki sampiyon oldugumuzda ksk çarşıda izlemiştik macı arkadaşlarla sopayla bıçakla saldırıolardı bizimkilere

Üst Alt