ZTK 15/16 H:6 | Galatasaray 4-1 Kastamonuspor | M.S | 26 Ocak | A Haber - Sayfa 41 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 15/16 H:6 | Galatasaray 4-1 Kastamonuspor | M.S | 26 Ocak | A Haber

Yasin denen gereksiz, Linnes i oyuna sokmamak için en az 10 kez atılması gereken pası atmadı, biliyor ki atarsa Linnes bir daha onu kadroya sokturmayacak. Kimsenin Galatasarayı düşünen yok herkes bencil. Umut tarık yasin hariç diğerleri iyiydi.özellikle sinan Carole Jose koray Linnes iyi oynadı. Sonradan giren jem bile yeterli iken bu yasin ne yapmaya çalışır, bu umut neden topun gideceği yeri tahmin edip yerinde pozisyon alamaz. Ya bir iki adım öndeydi yada geride.

İlk 11 e isim yazılırken önce Sinan Sneijder Muslera yazılacak sol ve sağ bek Carole Linnes defans Chedjou diğeri Denayer yada koray, Podolski iyileşince Podolski eklenecek kadroya, orta yada emre Jose denenebilir yada selcuk el frenini görmek lazım

Macin en iyileri sirasi ile
1.Sinan
2.Jose
3. Carole

Umut 3. Lig defansina karsi bile en ufak bir tehdit olusturamadi. Bu yilda 2 milyon euro odedigimiz yeteneksizi kimse elestirmiyor cildiriyorum.

Tuzemen en iyiler olan Carole ve Jose yi elestiriyor bu 3.lig takimina bile en ufak tehdit olusturamayip yilda 2 milyon odenen sığıra en ufak elestiri yapmiyor!!

Şu GrandeSaray ciddi ciddi sosyal medya iyi bir güç oldu. Helal olsun. Müthiş konuşuyor hep...

Keşke forumun bir parçası olsa.

Macin en iyileri sirasi ile
1.Sinan
2.Jose
3. Carole

Umut 3. Lig defansina karsi bile en ufak bir tehdit olusturamadi. Bu yilda 2 milyon euro odedigimiz yeteneksizi kimse elestirmiyor cildiriyorum.

Tuzemen en iyiler olan Carole ve Jose yi elestiriyor bu 3.lig takimina bile en ufak tehdit olusturamayip yilda 2 milyon odenen sığıra en ufak elestiri yapmiyor!!

Jose'nin isabetli pas sayısı 3 filan herhalde.

SELCUK'un bu takimda artik YERI YOKTUR GöZüMDE !!!

Sahte kaptan ancak yere düsüp kalkarsin, sonra bir sol çorabini düzeltirsin, sonra bir sag çorabini düzeltirsin, sonra'da saçlarindaki lastigi düzeltirsin, sonra yürümeye baslarsin teneke.

JOSE + EMRE'nin hakkini yemiyelim !! ADAMLAR KOSUYOR ve MüCADELE ediyorlar,

Olcan yasin kanser etti. Carole kac kere bindirme yapti ucak gibi olcan mal mal bekledi vermedi toplari. Aynisida sag kanatta yasinle linnesle oldu bu nasil bir bencilliktir arkadas.

Ayrica bazi arkadaslar cok komik duruma dusuyor. Iyiki bi jose 3. lig takima oynamis. Sakin olun gencler.

Son düzenleme:
o degilde acaba lig maclarina 2 takimla mi ciksak, 16 puan full toplamisiz.
sabri hakan oynamayinca zaten avantaja girmis oluyoruz zaten.

Emre den hiç birşey olmaz, keza José de umutsuz vaka. Kastamonuspor karşısında kral yapmayın şunları, ilk ciddi maçta küfür edersiniz yine.

HUAWEI G7-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Maçı beğenmeyenler var aramızda bende buna gülüyorum. Şu kastamonuyla Osmanlı'ya maç yaptır asaş stadında Osmanlı şanslıysa berabere biter. AS oyuncularımız aşırı kötü diye yenildiğimiz gelene gidene yenilen Osmanlıspor'a premier lig takımı gözüyle bakılıyor.

İkisini toplasan bir Selçuk etmezler bunlar

Gören de Selcuk her mac sov yapiyor sanacak. 10 macta bir frikikle gözünüzü boyuyor sahte kaptan.

Jose ve Emre'nin ayni anda oynadiklarinda takimin (diger maclara göre) daha pozitif oynamasi tesadüfmüdür sence? Real Madrid macini ac izle.

Su Selcuk denen kagniyi Selcuk oldugu icin övüp ezbere yorum yapmayin surda.

Emre ve Jose iyi demişler ya fsdsfsd.
Özellikle Jose için konuşuyorum,ben hayatımda bu kadar berbat bir orta saha görmedim.topun kıymetini bilmiyor, suruyle pas hatası yapıyor. Pozisyon almasını bilmiyor. Boyu uzun degil hava topu da alamıyor. Top çaldığını göremedik. Saçma sapan fauller yapıyor. Nesi iyi ya bunun? Toptan anlayan 20 yaşında biri bulun sokaktan, o bile daha iyi oynar.

Maçı beğenmeyenler var aramızda bende buna gülüyorum. Şu kastamonuyla Osmanlı'ya maç yaptır asaş stadında Osmanlı şanslıysa berabere biter. AS oyuncularımız aşırı kötü diye yenildiğimiz gelene gidene yenilen Osmanlıspor'a premier lig takımı gözüyle bakılıyor.

Yedek takim Akhisar'i deplasmanda (ikinci yarida) yari sahasina hapsetti mesela.

Üst Alt