ZTK 18/19 5.Tur M:1 | Keçiörengücü 1-2 Galatasaray | MS | 5 Aralık | A Spor - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 18/19 5.Tur M:1 | Keçiörengücü 1-2 Galatasaray | MS | 5 Aralık | A Spor

Demek ki artik konu actigimizda bile buna el koymaya calisma noktasina gelindi

Buna dusmanliktan baska bir sey denmez zannimca , ama bana guzel bir ders oldu , konu acmaya son veriyorum

@Uğur İz -> konu hirsizi

CC:

@Keramettin TANRIVERDİ

1-Normalde uyelere Galatasaray maclarini actirmiyoruz.Sadece senlik bir durum degil.

2-Ilk mac Ankara'da ama sen Telekom'da olarak acmistin ve logolar falan da eklenmemisti.

3-Bu mactan once Konya,Lokomotiv ve Bjk maclari var.Normalde Avrupa maclari disinda mac konularini bu kadar erken acmayiz.

4-Bizim hatamiz sen konuyu actiktan sonra 3 saat civari mudahale edememek oldu.

Ben foruma gayet hakimim , her zaman duzeltmeler yapilir ama konu acan ismine dokunulmaz

Ya ugur birbirimizi kandirmayalim . Senin bana karsi dusmanlik ve niyetini okuyamiyoruz zannetme

Dedigim gibi , buna guc zehirlenmesi diyoruz fakat bu kadar kucuk seye tamah etmen sasirtti . Turkiye kupasi basligini bile sahiplenme durtusu yaratmis sendeki sinan dusmanligi

Bu ruh hallerini anlamam mumkun degil , dunyaya farkli bakiyoruz . Ben forum yonetsem birinin basliginin acan kisini degistirmek herhalde 100 sene filan aklima gelmez

Edit : bu arada ben yukaridaki 4 maddeye de itiraz etmiyorum . Baslik kitlenir , silinir sudur budur hepsi olur ama acanin ismini silip kendini koymak .. degisik bir kafa

Ben foruma gayet hakimim , her zaman duzeltmeler yapilir ama konu acan ismine dokunulmaz

Ya ugur birbirimizi kandirmayalim . Senin bana karsi dusmanlik ve niyetini okuyamiyoruz zannetme

Dedigim gibi , buna guc zehirlenmesi diyoruz fakat bu kadar kucuk seye tamah etmen sasirtti . Turkiye kupasi basligini bile sahiplenme durtusu yaratmis sendeki sinan dusmanligi

Bu ruh hallerini anlamam mumkun degil , dunyaya farkli bakiyoruz . Ben forum yonetsem birinin basliginin acan kisini degistirmek herhalde 100 sene filan aklima gelmez

Edit : bu arada ben yukaridaki 4 maddeye de itiraz etmiyorum . Baslik kitlenir , silinir sudur budur hepsi olur ama acanin ismini silip kendini koymak .. degisik bir kafa

Bugun sana yazdiklarindan dolayi gicik oldugum dogru zaten diger baslikta da belirttim.Evet senin ismini silmeden de yapabilirdim bilerek yaptim kabul.

Ama su Sinan dusmanligi ifadene zerre katilmiyorum.Yani eger ben de sana dusmansam forumda hic dostun yok demektir.Yazdigin cogu mesaja begeni atiyorum.Insan dusman oldugu adama bu kadar sık begeni atar mi?Ki buna karsilik olarak senden aldigim begeni sayisi 10'u gecmemistir.Lutfen bu ifadeni gozden gecir.Yanildigini anlayacaksin.

Katiliyorum

Alt tarafi bir mac konusu, duyan da aylarca hazirladigin bir yaziya sahiplenildi sanacak ha :asd: :asd:

Farketmez , maksat niyet

Bu konuya degindigim iyi oldu , bak arkadas sahsen birine gicik olunca forum adina duzenlenmis kurallari kendi keyfine gore duzenleyip uyguladigini ikrar ediyorum

Nasil bir adalet terazisine kendimizi emanet ettigimizi gorun . Bir gun size de olunca hatirlatirim diyerek ekran goruntumu aliyorum

Ben amacima ulastim , terazinin pozitif tarafinda ise ugur efendinin en azindan durust ve net ifadesi var , o konuda da hakkini yemeyelim , bunlar evvel kivirip duranlari da gormustuk , en azindan oyle yapmadi

Ben ugur bey e sunu soruyorum

Mesela bir yatirim firmasinda danismanlik gorevinde olsan , ses tonu ve konustugu seyleri begenmedigi musterinin imkb kaydindan ismini cikarip parayi kendi hesabinda gosterip duzenleme alim satim islemi yapar miydi ?

Katiliyorum

Farketmez , maksat niyet

Bu konuya degindigim iyi oldu , bak arkadas sahsen birine gicik olunca forum adina duzenlenmis kurallari kendi keyfine gore duzenleyip uyguladigini ikrar ediyorum

Nasil bir adalet terazisine kendimizi emanet ettigimizi gorun . Bir gun size de olunca hatirlatirim diyerek ekran goruntumu aliyorum

Ben amacima ulastim , terazinin pozitif tarafinda ise ugur efendinin en azindan durust ve net ifadesi var , o konuda da hakkini yemeyelim , bunlar evvel kivirip duranlari da gormustuk , en azindan oyle yapmadi

Anlamadin galiba senin istedigin kurala gore yapsaydim da konuyu silip Bjk macindan sonra benim ya da baska bir yoneticinin acmasi gerekiyordu.Yine aynisi olacakti.Konu sana ait kalmayacakti yani.Tipki Muzaffer Sutcuoglu'nun erken tarihte actigi Schalke macinin kapatilip baska yoneticinin sonra konuyu acmasi gibi.Ekran goruntunu de bosa almissin senden once cok oldu boyle ama hicbirisi bu kadar buyutmemisti.

Kurallara uygun oldugu surece , bir sebebe baglandigi surece sorun olmaz

Ama keyfe keder "bugun sana gicik oldum , o yuzden bilerek boyle yaptim.." denirse durum degisir

Turkcell de bolge mudur olsan atiyorum yedigin yemekten rahatsiz olunca bilgisayar basina gecip ascinin numarasini degistirir misin mesela gicik olup

O zaman kendinden basla.

Sen de kasitli olarak burada insanlari cileden cikarmak icin yorum yapiyorsun hele hele cogunluk olarak herkesin hemfikir oldugu konularda.

O yorum farkidir , keyfe keder kural icat etmiyor , kimseye hakaret etmiyor yahut kufur kullanmiyorum

Herseyin otesinde hayata sari kirmizi ya da GS penceresinden degil bir kuzey avrupali etik ve tarafsiz insan gibi yaklasiyorum

Kurallara uygun oldugu surece , bir sebebe baglandigi surece sorun olmaz

Ama keyfe keder "bugun sana gicik oldum , o yuzden bilerek boyle yaptim.." denirse durum degisir

Turkcell de bolge mudur olsan atiyorum yedigin yemekten rahatsiz olunca bilgisayar basina gecip ascinin numarasini degistirir misin mesela gicik olup

Sen niye sadece gicik olmaya cekiyorsun ki konuyu?3-4 tane daha onemli sebep yazdim.Mesela en azindan macin nerede oynanacagini dogru yazsaydin,bunu tum acik yurekliligimle soyluyorum senin mesaji duzenleyerek degistirecektim.

Turkcell calisaniyla benim aramda soyle bir fark var.Ben maas almiyorum.Sen de benim musterim degilsin.Son olarak bu konuda yeterince tartistik.Bundan sonra genel sohbet veya sikayet basliginda devam edersek sevinirim.

Üst Alt