ZTK | Beşiktaş 2-1 Trabzonspor | Maç Sonucu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK | Beşiktaş 2-1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Cevap: ZTK | Beşiktaş - Trabzonspor | 26 Ocak | 20.00 | TRT 1

Bu akşam saat 20.00'de Fiyapı İnönü Stadı'nda oynanacak Beşiktaş-Trabzonspor maçında yer alacak 18 kişilik kadromuz belli oldu.

"Hakan Arıkan, Cenk Gönen, Ekrem Dağ, İbrahim Üzülmez, İbrahim Toraman, İsmail Köybaşı, Guti Hernandez, Simao Sabrosa, Ricardo Quaresma, Hugo Almeida, Mehmet Aurelio, Ersan Gülüm, Fabian Ernst, Necip Uysal, Roberto Hilbert, Manuel Fernandes, Da Silva Bobo, Mert Nobre.

- BEŞİKTAŞ RESMİ İNTERNET SİTESİ -

Trabzon yedek ağırlıklı kadroyla çıkacakmış ,Beşiktaş daha şanslı görünüyor.Brozek'leri takip edeceğim bu maçta özellikle.

Normalde futbolda büyük konuşanlar hep pişman olmuştur söylediklerine ama bu akşam iddialı bir laf da benim edesim var. Beşiktaş'ın beraberlik ihtimali bile yok bence. Buca maçındaki açıkları Trabzona verirlerse 2. sekiz faciası olur.

Beşiktaş'ın elenmesini istemiyorum. Kurada karşımıza çıkmalarını istiyorum :).

Besiktas'in ilk 11

---------Cenk-------

Hilbert-Toraman-Ersan-Ismail

-------Aurelio--Guti--------

Quaresma----------Simao

-----Nobre-Almeida-------

Normalde futbolda büyük konuşanlar hep pişman olmuştur söylediklerine ama bu akşam iddialı bir laf da benim edesim var. Beşiktaş'ın beraberlik ihtimali bile yok bence. Buca maçındaki açıkları Trabzona verirlerse 2. sekiz faciası olur.

hani Beşiktaş'ın Trabzona 7, Altay'a 8, Adana'ya 10 atmışlığı var bu ligde de, Trabzon gibi takımlar ne zaman Beşiktaş'a, hele inönüde öyle 7-8 atmış bilemedim. El şeyiyle gerdeğe girmeye bayılırız milletçe.

Bjk yine ofansif kadroyla çıkmış. Bol gollü maç olur.

Beşiktaş çok gol atar. Trabzon nasıl bir kadroyla çıkacak önemli olan bu. Yedek kadroyla çıkarlarsa handikaplı Beşiktaş :).

4-6 gol ya da 7+ bitecek. Berabere de bitmez bu maç.

Her top Quaresma'ya. En azindan Cale'nin arkasina. O kanattan cok can yakacak gibime geliyor Quaresma.

Üst Alt