ZTK Ç. F. İlk Maç | Beşiktaş 5-0 Gaziantep B.Ş. Bld.Spor | 2 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK Ç. F. İlk Maç | Beşiktaş 5-0 Gaziantep B.Ş. Bld.Spor | 2 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: ZTK Ç. F. İlk Maç | Beşiktaş - Gaziantep B.Ş. Bld.Spor | 2 Şubat | 20.00 | TRT

17 de 17 ye bu maçta dahilmi acaba :D shuster bu maçtan sonra

kesin rakip 1922 lerin topunu oynadı der

Cevap: ZTK Ç. F. İlk Maç | Beşiktaş - Gaziantep B.Ş. Bld.Spor | 2 Şubat | 20.00 | TRT

İlk 11ler

522kodlubektagazantepbb.png

ilk 11 ler belli oldu ama ben sizinle paylasmicam, gidip bakin benim gibi, siporx sitesine mesela.

Yılmaz Vural reis yorumculuğa başlamış.

Cevap: ZTK Ç. F. İlk Maç | Beşiktaş 0-0 Gaziantep B.Ş. Bld.Spor | 2 Şubat | İlk Yarı

Selamünaleyküm dostlar.

Cevap: ZTK Ç. F. İlk Maç | Beşiktaş 0-0 Gaziantep B.Ş. Bld.Spor | 2 Şubat | İlk Yarı

besiktas fark fln atamaz. süpriz olabilir bu mac

Yorumcu yilmaz vuralmi benmi yanlis duyuyorum ?

Forum resmen ölmüs aglayani yok :( keske hic bitmeseydi su transfer nöbeti... zaman geciremiyorum :D

Beşiktaş savunmasının arkasına atılacak toplarla G.Antep Belediye gol bulur.

Turkiye'nin Wembley'i neresiymis? :)

Üst Alt