ZTK Çeyrek Final İlk Maç | Gaziantepspor 3-2 Galatasaray | 3 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK Çeyrek Final İlk Maç | Gaziantepspor 3-2 Galatasaray | 3 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: ZTK Çeyrek Final İlk Maç | Gaziantepspor - Galatasaray | 3 Şubat | 21.30 | TRT

----------------zapata-----------------

sabri------neill---------servet------insua

-------------yekta-----cana------------

kazım------------------------------culio

----------------kewel-------------------

------------------stancu---------------

Cevap: ZTK Çeyrek Final İlk Maç | Gaziantepspor - Galatasaray | 3 Şubat | 21.30 | TRT

Bu Hakan Balta oynarsa maçı izlemeyi düşünmüyorum. Fakat muhtemelen Hagi Hakan'ı ve Mustafa'yı sahaya sürecek.

Haydi Antep göster gücünü at atabildigin kadar . Allah futbolcularına zeval vermesin . Bütün sutların 90'dan zapata'nın kalesine girsin !

Kimin oynadığı önemli değil.

Bizim aşkımız sarı-kırmızı renklere.Bizim aşkımız armaya.

wagner sosa popov şu hücum hattı bizde yok lan inş oynamazlar...

----------------zapata-----------------

sabri------neill---------servet------insua

-------------yekta-----cana------------

kazım------------------------------culio

----------------kewel-------------------

------------------stancu---------------

Oynamadan 3-0 yeniliriz.

yalniz, büyük ihtimalle yeni transferlerin 5'i de ilk 11 de olacak

yine kaybedersek, ayvayi yeriz.

Maç saati 20.00'a alınmış heralde.

Herşey Neil ve Kewell'ın oynayıp oynamamasına bağlı. Eğer oynayacak durumda iseler işler biraz iyi olur gibi geliyor. O zaman kadro;

-------Farketmez-------

Sabri-Neil-Servet-Hakan

---Yekta-Cana-Culio----

Kazım--Stancu--Kewell

şeklinde olabilir.

Bu maçta Cana'nın defansta oynama ihtimalini çok görmüyorum. Zira ön libero kalmadı takımda. Ha TRT'de Mustafa Sarp oynayacak falan diyor ama ben Hagi'nin bu kadar aptal olduğunu zannetmiyorum. Kewell ve Neil oynamazsa kadro şuna dönecektir;

------Farketmez-------

Serkan-Servet-Balta-İnsua

----Sabri--Cana--Culio----

Yekta--Kazım(stancu)--Emre

Bu da bizim meşhur kısır kadro zaten.

Antep Hürriyet'i almış bu hamleyle kupaya göz kırptı :lol::lol: Şaka bir yana Cenk Tosun ,Muhammet Demir gibi isimleri kadrosuna katarak doğru işler yapan G.Antep Hürriyet'i neden aldı anlamadım halbuki ön liberoda kaliteli oyuncuları vardı zaman zaman Ivan bile yer buluyordu.

Orta sahada 3-5 pas üstüste yapalım,2 de kaleyi bulan şut çekelim..Umarım fazla birşey istememişimdir.

-----------Ufuk-----------

Sabri - Neil - Servet - İnsua

Cana - Yekta - Culio

Pino (Kewell) - (Misimoviç) Arda

-------Baros-----------

Olmasını o kadar çok isterdim ki... Bu kadroyu bir kere olsun Arena'da izlemek tek dileğim....

Gol atamayız takımda yaratıcılık 0

Üst Alt