ZTK Play-Off | Beşiktaş 3-0 Mersin İdman Yurdu | 28 Ekim | Maç Sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK Play-Off | Beşiktaş 3-0 Mersin İdman Yurdu | 28 Ekim | Maç Sonucu

Cevap: ZTK Play-Off | Beşiktaş - Mersin İdman Yurdu | 28 Ekim | 20.00 | Kanaltürk

Hadi mersin inanırsan başarırsın bak onlar inaandı ve başardı :D

manset_pendik.jpg

Cevap: ZTK Play-Off | Beşiktaş - Mersin İdman Yurdu | 28 Ekim | 20.00 | Kanaltürk

schuster kadroyu gereginden fazla kurmuş :)

BEŞİKTAŞ

Rüştü

Zapotocny

Hilbert

Ersan

İsmail

Fink

Tabata

Yusuf

Guti

Fatih Tekke

Bobo

Oldukça iddialı bir kadro.

Çok saçma bir kadro olmuş. Mersin dirençli oynarsa sorun çıkarabilir bjk ye.

valla mersin iyi defans yaparsa tokatlayabilir bjk'yi.. ama sanki surpriz olmaz gibi..

Schuster kadro kurarken neler düşünüyor çok merak ediyorum :D

gecen sene de biz buca ile oynamistik on elemede, yani olur boyle seyler.. Mersin memleketim kazansin isterim ama cok zor..

Cevap: ZTK Play-Off | Beşiktaş 0-0 Mersin İdman Yurdu | 28 Ekim | İlk Yarı | Kanaltür

Beşiktaş birazdan kontradan yerse şaşırmam.

Cevap: ZTK Play-Off | Beşiktaş 0-0 Mersin İdman Yurdu | 28 Ekim | İlk Yarı | Kanaltür

Ankete güveniyorum ve Mersin alır diyorum. :)

Yanlış hatırlamıyorsam fenerbahçe bu mersini yenerek son 2 kupasını kazandı. Valla totem bozulmasın gerekirse BJK alsın ama fener almasın bu kupayı o yüzde ben BJK nin kazanmasını istiyorum.

Üst Alt