#1 Fernando Muslera (K) | ARŞİV - Sayfa 353 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#1 Fernando Muslera (K) | ARŞİV

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şu yaşima geldim bi tane yerli kaleci cikmadi su takimdan .Ugurcanlar Altaylar Ersinler millet cikariyor biz cikaramiyiruz.Berke denilen veled mac kazandirdi bugun fenere

eleştirilmeyi, aldığı paranın sorgulanmasını sonuna kadar hakediyor ki benim tarihimizde en sevdiğim oyunculardan biridir

işini düzgün yapmayan herkesin fiyat performansı sorgulanmalı

darısı ilahi emirlerle yasaklı gibi hiçbir şekilde eleştiriye konu edilmeyen, edildiğinde insanların tepesine çökülen kişilere

Yaşattığın her şey için sana sonsuz teşekkürler, bir kuşağın idolü oldun. hem karakterin hem Galatasaraylılığın hem yaşattıkların unutulmayacak hep güzel hatırlanacaksın, fakat yolun sonu görüldü her güzel şeyin bir sonu olduğu gibi senin de vaktin doldu ve en güzel şekilde uğurlanmayı sonuna kadar hak ediyorsun. Seni seviyoruz Nando, İyi ki bizde oldun İyi ki parçalıyı giydin , giyiyorsun.

Uzun süredir berbat kalede. Fazla eleştirilmemesinin nedeni efsane olarak görülmesi ve yediği goller de genel de hatasız görünse de çıkarılabilecek tarzda toplar olmasıydı. O yüzden taraftarın uyanması 1 seneye yakın süreyi buldu.

Adam topa eliyle degiyor ama yinede top yön degistirmiyor. Yumusak dokunuyor toplara galiba 😂 arkadas sanki rakip 200 kmh ile sut cekiyor yaw. Dinlendirilmeli ve ismail kaleye gecmeli.

İrfan'ın orta mesafe yalandan şutları hariç ciddi 2 şut geldi onlarda gol oldu. E kim olsa onları yerde zaten boşuna niye yabancı kontenjanı doluyor ki? Gümrük maçı 1 şut gol ondan önceside var kendisini çok sevip oynamasını istesemde bu şekilde boşuna kontenjan işgali.

muslera eskiden maç alan kaleciydi bu yüzden fark yaratıyordu. Artık dümdüz, standart hatta eksi yazan kaleci

hem yabancı dolduruyor, hem acayip maaş alıyor. Şu anda alınabilecek yerli kaleci yok bana göre

ama iyi bir genç yabancı kaleci bulunabilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt