1. Lig 16/17 Playoff Finali | Eskişehirspor (2) 1-1 (3) Göztepe | MS | 4 Haziran - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

1. Lig 16/17 Playoff Finali | Eskişehirspor (2) 1-1 (3) Göztepe | MS | 4 Haziran

Malatya'nın lige çıkması iyi oldu ama sivas yerine eskişehir ile göztepe olsaydı keşke.
Bu maçta ise gönlüm Göztepe'den yana çünkü Eskişehir her zaman çıkma potansiyeli var ayrıca adam akıllı bi İzmir takımını ligde özledik en son Buca vardı sanırım

LG-K430 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

209b3dea4bb79c7edf266f3541be0514.jpg

"GSC Eskişehirspor Sempatizanılar SES VERİNNNnnnnnnnn !"

buradayız da, antipati var es es e karşı sanki şikeyi Eskişehirliler bilerek ve isteyerek yapmış hepsi de şikeciymiş gibi, susuyorum bu yüzden uzun zamandır.

ayrıca Eskişehir defalarca Galatasaray a farklı yenilmiştir ve fenevi en kritik maçlarda yenmiştir son yıllarda,bu önyargıdan kurtulun diyorum

buradayız da, antipati var es es e karşı sanki şikeyi Eskişehirliler bilerek ve isteyerek yapmış hepsi de şikeciymiş gibi, susuyorum bu yüzden uzun zamandır.

ayrıca Eskişehir defalarca Galatasaray a farklı yenilmiştir ve fenevi en kritik maçlarda yenmiştir son yıllarda,bu önyargıdan kurtulun diyorum
Yanlis hatirlamiyorsam, Hamza ile sampiyon oldugumuz sene, kibirbahceye karsi 1-1 biten mac ile sampiyon olmamizda en önemli katkilardan birini sagladi eskisehir.
O mac sonrasi liderligi aldik ve birakmadik diye biliyorum.
Yinede Göztepe ciksin istiyorum.

Son düzenleme:
Üst Alt