#10 Arda Turan | Arşiv - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#10 Arda Turan | Arşiv

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şöyle Şaçma Haberleri Yazmayın...

Artık Bizim Bunları Aştık,Kimse İnanmıyor Bu Haberlere Gerçi Yazanlarda İnanmıyo Ama Buda Medyanın ........

Herkez Prim Yapma Derdinde..

Sallama Olayını Geçtiler Artık Alenen Yalan Söylemeye Başladılar.

70 Yaşındaki Spor Yorumcusu Ben Ardayı Bebekte Gördüm Diyor Onu Duyon Başka Spor Yorumcusu Ewt Ewt Bende Gördüm Diyor.. Olan Sizi Bebege Bile Almaz Kaldı Ki Siz Orda Ardayı Görceksiniz :D Külliyen YALAN

Ardada Söyledi Zaten 3 Aydır Bebegin Yanından Geçmiyorum Diye

Gerçi Ben Olsam Giderim Gittigimide Sölerim Valla O Yaşta Gidilmezde Hangi Yaşta Gidilir :DKendimden Biliyorum :D:D

Kendi düşündüklerini istediklerini gerçekmiş gibi yazıyor paranoyaklar..

Lütfen medyanın gazına gelipte doğruluğu belli olmayan şeylere itibar etmeyelim..

Konuya dönersek Arda çok özel bir futbolcu benim için..Bir Messi c.ronaldo kadar özel..

Arda ne yaparsa yapsın arkasındayım..Zaten öyle şeyler yaptığınada hiç inanmıyorum..Şu ülkede kırk yılda bir yıldız kapasiteli oyuncu çıkar..Onuda bu ezik medya bitirmeye çalışır..Hiç anlamıyorum bu yazarları (özellikle Hıncal Uluç'u) Arda'ya böyle haksız yere yüklenerek ne kazanıyorlar..

arda turanın nasriden ne eksigi var modricden ne eksigi var daha bi cok isim böyle sayabiliriz onun için elimizde tutup bi avrupa kupasını kaldırdıktan sonra gzl paraya satabilirz.

Arsenal'in listesinde

İngiliz Daily Telegraph gazetesi, Premier Lig ekibinin ara transfer döneminde genç yıldız için Galatasaray'ın kapısını çalacağını yazdı.

O, Alex gibi değil

Son dönemde Türkiye'de gündemden düşmeyen Arda Turan, İngiliz gazetelerinin de gündeminden düşmüyor. İngiltere'nin saygın gazetelerinden Daily Telegraph, Arsenal Teknik Direktörü Arsene Wenger'in ara transferde Galatasaraylı genç oyuncuyu da istediğini yazdı. Haberde Arda ile ilgili yapılan değerlendirmede, "O Alex Hleb

gibi değil. Gerçek bir yetenek ve her an nefis goller atmanın peşinde" denildi.

Soğuk bakıyorlar

Haberde 10 kişilik bir liste yayınlanırken, Arda 5. sırada gösterildi. Galatasaray'ın ise Arda'yı satmaktan yana olmadığı dile getiriliyor. Başkan Polat'ın büyük hedefler peşinde koşarkenArda gibi bir yıldızı bırakmaya niyetli olmadığı belirtiliyor. Sarı-kırmızılı yönetimin, Arsenal'den gelen teklife yüksek bir fiyat çekeceği ve bu bedelin ödenmesi durumunda transferin gerçekleşeceği öğrenildi.

Fotomaç...

Arda satılmamalı.. Arda gibi topçu alamayız Ribery den sonra Allah yüzümüze güldü. Para da yığsalar satılmamalı herşey para değildir. daha çocuk 21 yaşında bana kalsa şu an Takım kaptanı yaparım çünkü o sorumluğuğu maç içinde alabiliyor kolaya kaçmıyor kız gibi geri dönmüyor hep ileri oynuyor. Canını dişine takıyor. Tek kusuru var aşırı koyu Galatasaralı olması bu nedenlede aşırı geriliyor fb maçlarında ve o güzel futbolunu sergileyemiyor :) ama onu da aşacak..

Kısaca ARDA yı çok beğeniyorum ve seviyorum Aslantepe Stadında bizleri coşturacağına eminim.

arda allahın bir lütfu o yüzden yaşı henüz 21 3-4 sene kalsın 24-25 yaşlarında istediği yere gidebilir ama o kadar süre tutacağımızı sanmıyorum çünki onun yeteneği topu her ayağına alışında belli oluyor...!!!

Bence dünya kupasından sonra satılmalı yoksa Hasan a ve diğer futbolcularımıza olan onada olur.Bir oyuncu ne zaman tam olarak gitmek istiyorsa ozaman gönderilmeli.Vazgeçilmez oyuncu yoktur.

Arda Turan: “Hedefimiz Zirveye Çıkmak”

Galatasaray’ın başarılı futbolcusu Arda Turan GS TV’nin sorularını yanıtladı. Metalist maçı ile ilgili görüşlerini açıklayan Arda Turan, Galatasaray’ın ligde zirveye tırmanacağına inandığını, sağlık durumunun da iyi olduğunu belirtti.

UEFA Kupası’ndaki Metalist maçı, liderlik açısından da önem taşıyor. Bu maçla ilgili olarak neler söyleyeceksin?

Gerçekten önemli bir maç bizim için, çünkü grup liderliği çok önemli. Önümüzdeki turlar için önem taşıyor. Lider olursak üçüncülerle oynayacağız. UEFA’da bir dikenli yol var, bir de taşlı yol var, liderlik bizi daha kolay bir yola götürecektir. Umarım kazanırız maçı. Kendi evimizde, taraftarımızın desteğiyle grubumuzdan lider olarak çıkmak istiyoruz. Son hafta bay geçeceğimiz için bu maçı da üç puanla kapatmak istiyoruz.

Galatasaray’ın ligdeki durumundan memnun musun?Şu anda kötü bir şey yok. Sadece liderin altı puan gerisindeyiz. Bunlar da futbolun içinde olan şeyler. Daha önümüzde oynayacağımız çok maç var. Lig uzun bir maraton... Galatasaray takımı daha önce çok daha gerilerden gelip şampiyon olmuştur. Biz hiç moralimizi bozmuyoruz. Bizi sevenlerin de moralini bozmasına gerek yok. Taraftarımızın bize olan desteğini devam ettirmesini istiyoruz. Zaten gerekeni yapacağız diye düşünüyorum.

Sağlık durumun nasıl?

Ben çok iyiyim. Zaten her hangi bir sorun yok, her şey yolunda ve kendimi çok iyi hissediyorum. Kimse merak etmesin.

Galatasaray.org

Arda kendiside zaten hicbiryere gitmezz.. O vefalidir.. Gercek galatasaraylidir.

Yeni statta oynamadan hicbiryere gitmem demisti kendisi zaten

Arsenal'in listesinde

İngiliz Daily Telegraph gazetesi, Premier Lig ekibinin ara transfer döneminde genç yıldız için Galatasaray'ın kapısını çalacağını yazdı.

O, Alex gibi değil

Son dönemde Türkiye'de gündemden düşmeyen Arda Turan, İngiliz gazetelerinin de gündeminden düşmüyor. İngiltere'nin saygın gazetelerinden Daily Telegraph, Arsenal Teknik Direktörü Arsene Wenger'in ara transferde Galatasaraylı genç oyuncuyu da istediğini yazdı. Haberde Arda ile ilgili yapılan değerlendirmede, "O Alex Hleb

gibi değil. Gerçek bir yetenek ve her an nefis goller atmanın peşinde" denildi.

Soğuk bakıyorlar

Haberde 10 kişilik bir liste yayınlanırken, Arda 5. sırada gösterildi. Galatasaray'ın ise Arda'yı satmaktan yana olmadığı dile getiriliyor. Başkan Polat'ın büyük hedefler peşinde koşarkenArda gibi bir yıldızı bırakmaya niyetli olmadığı belirtiliyor. Sarı-kırmızılı yönetimin, Arsenal'den gelen teklife yüksek bir fiyat çekeceği ve bu bedelin ödenmesi durumunda transferin gerçekleşeceği öğrenildi.

Fotomaç...

Ah Totomaç ah.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt