#10 Arda Turan | Arşiv - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#10 Arda Turan | Arşiv

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Seneye duracağı konusunda ciddi şüphelerim var.Bu senede müthiş performans gösteriyor.Basın,her futbolcumuzun olduğu gibi Ardanında yakasından düşmüyor.Kurtulmak için,azda olsa rahatlamak için yönetimden izin alıp gidebilir.Olay Galatasaraylılık falan değil.Hem kulube çok iyi paralar kazandırır,hemde orada bizi gururlandırır.

Yinede yeni stadda görmeyi çok isterim onu.Parçalıyla!!!

Ağır topçu bazı maçlarda onun yüzünden çok pozisyondan oluyoruz yeteneği var ama bunu 3 hafta gösteriyo sonraki 1-2 ay boyunca yatıyo şu anda yatış evresinde gecenin bi yarısı kızlarla geziceğine adam akıllı topunu oyna arda.

Ağır topçu bazı maçlarda onun yüzünden çok pozisyondan oluyoruz yeteneği var ama bunu 3 hafta gösteriyo sonraki 1-2 ay boyunca yatıyo şu anda yatış evresinde gecenin bi yarısı kızlarla geziceğine adam akıllı topunu oyna arda.

Gördünmü Gecenin Bir Yarısı Kızlarla Gezdigini ...

3 Hafta Gösteriyor 1-2 Ay Yatıyor Ne Demek Ya,Geçen Sene Takımı Şampiyon Yaptı,Hemen Hemen Tüm Maçlarda Üstün Performans Gösterdi Sonra Avrupa Şampiyonasına Gitti Takımı Yarı Final Oynattı.

Ayıptır..:mad:

Arkadaşlar yiğidi öldür hakkını yeme doğrudur!

Ancak birini öveceğiz derken diliniz ayağınıza dolaşıyo :)

Ben Lincoln'u Arda'dan daha çok beğeniyorum mesela sizene arkadaşım Sanane sizene keyif benim deilmi ;)

Adam her atagımızı kesiyo ayagında top rakibi bekliyo böyle topcuyuda begenmiyorum

topcu nasılmı olur biraz gözlükleri cıkarıp

Messiyi,

Krkici,

Rooneyi,

Ronaldoyu,

Wallcot'u

izleyin Arda'dan kücük hepsi ve Arda'dan 10 kat daha iyiler

Kızlarla gezerde istediginide yapar ama sen futbolcusun dikkat etmelisin degilmi?

Ha etmeyedebilirsin ama semeresini Galatasaray cekemez ;)

Biri demişki takımı şampiyon yaptı pff :),

kaledede o vardı değilmi forvettede defanstada böyle yorum yapanların futbol zekasına sadece gülerim ;)

Galatasaray bir takımdır ve arda ne ise topalda odur emre aşıkda odur futbol bir yapboz gibidir parçalardan biri işlemese hersey çöker.

Arkadaşlar yiğidi öldür hakkını yeme doğrudur!

Ancak birini öveceğiz derken diliniz ayağınıza dolaşıyo :)

Ben Lincoln'u Arda'dan daha çok beğeniyorum mesela sizene arkadaşım Sanane sizene keyif benim deilmi ;)

Adam her atagımızı kesiyo ayagında top rakibi bekliyo böyle topcuyuda begenmiyorum

topcu nasılmı olur biraz gözlükleri cıkarıp

Messiyi,

Krkici,

Rooneyi,

Ronaldoyu,

Wallcot'u

izleyin Arda'dan kücük hepsi ve Arda'dan 10 kat daha iyiler

Kızlarla gezerde istediginide yapar ama sen futbolcusun dikkat etmelisin degilmi?

Ha etmeyedebilirsin ama semeresini Galatasaray cekemez ;)

Başta şunu söyliyim, Rooney ve Ronaldo Arda'dan 2 Yaş büyük, Messiyle aynı yaşta Arda ve oynadığı liglere bakarsak arasındaki farkları anlarız.Arda şimdi 18 19 yaşında o liglerde oynasaydı şimdi oda bi Wallcot'tu.Aslında biz neyi tartışıyoruz ki ? Arda zaten dünya yıldızı. :)

Arda dünya yıldızımı Arda'yı senden benden başka Avrupa'da bilen yok kusura bakma sen ancak fanatik gazetesinden duydugun haberlerle Wenger Arda'yı istiyo de 100 milyon de dünya yıldızı de bravo :)

Arda dünya yıldızımı Arda'yı senden benden başka Avrupa'da bilen yok kusura bakma sen ancak fanatik gazetesinden duydugun haberlerle Wenger Arda'yı istiyo de 100 milyon de dünya yıldızı de bravo :)

Birincisi ben spor gazetesi okumam ;) Adam gibi haber yoktur.

İkincisi Arda geçen sene bizi şampiyon yaptı ve Euro2008'de herkesi kendine hayran bıraktı, kendini gösterdi.Onun ne olduğunu herkes biliyor merak etme ;)

Sen Arda'ya yıldız demiyorsan senin görüşündür. :rolleyes:

Bakın güzel kardeşim burda ben anti ardacılık yapmıyorum sadece komik gelen şey ardayı başımıza kral yapmanız ben her futbolcu bu takıma emek harcıyosa eşittir prensibini tutuyorum sizler arda tek basına cıkıp 11 kisiyi yener diyorsunuz bende bunu sizlerin düsüncesini komik buluyorum ayrıca cok özür ya yasları yanlıs söyledigim icin cok büyük bi hata :)

Senin arda şampiyon yaptı demen ne demek :)

Galatasaray sampiyon oldu ;)

Bak Arda su ülkenin en yetenekli topcusu Türk olarak bu kişisel görüşüm,

Ancak 3 mac iyiyse 10 mac rezil oynuyor ve rezil oynayınca bile cıkıp arda iyi oynadı denmesi insanı sinir ediyor

Başka topcu azcık kötü oynayınca rezil diyoruz Arda Benfica macında 10 atagımızı boşa geçirdi arkadaşım izle tekrarını ;)

Euro 2008 de en çok gelecek vaadeden 3 oyuncudan biri seçilmişti ve UEFA manşetlere taşımıştı Arda yı.Şu an dünya yıldızı olmayabilir ama o potansiyel, yetenek Arda da fazlasıyla mevcut.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt