#10 Metin Oktay - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Tamam efsane olabilir ama yanlış yönlerini de görmezden gelmemeliyiz. Sonuç olarak baktığımızda o kadar da abartılcak bi oyuncu değildi. (Forumda aslan taklidi yapan kuş stayla :D)

Biz aslan olmayı Metin Oktay'dan öğrendik. Aynı şimdiki gibi saha içinde mücadele edemediği zaman saha dışından saldıranların Galatasaray'dan koparamadığı aslan.

Eşi Oya Oktay, Metin hakkında basına açıklamalarda bulunmuştu.
Galatasaray 50 bin lira dahi verse Metin Galatasaray’da oynamayacak demişti ve eşyalarını toplayarak annesinin evine gitti.
Kayınvalidesi kapıda bu eve Galatasaraylılar giremez diyerek Rüçhan Atlı’yı eve almamıştı
Kral, kayınvalidesinin evine Rüçhan Atlı ile birlikte gitti
Kral ise eşiyle son kez konuşmak için içeri girdi ve eşiyle son tartışmalarını yapıp yüzükleri attılar.
Daha sonra Kral basın mensuplarına ‘’ ben parayı Galatasaray’a tercih etmem’’ açıklamasını yaparken Avukatı Süha Özgermi Karşıyaka Adliyesindeki üçüncü celsede boşanma işini bitirmişti bile… ‘’

Tamam efsane olabilir ama yanlış yönlerini de görmezden gelmemeliyiz. Sonuç olarak baktığımızda o kadar da abartılcak bi oyuncu değildi. (Forumda aslan taklidi yapan kuş stayla :D)

Biz aslan olmayı Metin Oktay'dan öğrendik. Aynı şimdiki gibi saha içinde mücadele edemediği zaman saha dışından saldıranların Galatasaray'dan koparamadığı aslan.

reis off topic, bomjon ibaresi sana bir sey ifade ediyor mu
MSNshocked.gif

çamurlu sahalarda dandik toplarla o kadar çok gol atmış , hagi'li sneijder'li drogba'lı bir Galatasaray'da 50 bin kişinin önünde ne yapardı hayal edemiyorum.

muslera
sabri-kaya-balta-telles
melo
hagi
sneijder
lincoln
oktay
drogba

that'd be a T fer TERRIFIC huh​
ben hepsinin aynı anda olduğu bir kadro değilde dönem bazında herhangi biriyle çalışma imkanı olsaydı diye hayal etmiştim.
Hagi yada sneijderle mesela..
Yukardaki kadro halı saha skorlarına müktedir olur 7-5 falan biter maçlar :D

Bugün tarih 13 Eylül 2015, efsanemizin sembolümüzün ve kalbimizin her zaman icinde yer bulan rahmetli Metin Oktay'in 24. ölüm yildönümü.

COu1hUCWUAAXqqZ.jpg

Allah rahmet eylesin, mekanin cennet ve ruhun sad olsun büyük Galatasarayli METIN OKTAY. Günümüzde seni bu forma altinda oynayarak gören insanlarin azinlikta ama bizler seni hic bir zaman canli göremememize ragmen her zaman sevecegiz, hic bir zaman unutmayacagiz ve unutturmayacagiz!

Kalbimizde yasamaya devam edeceksin büyük adam! Bu sevgi nesilden nesile, futbolcudan futbolcuya asilanacaktir!

BQ_AMruCEAEyS_n.png

Son düzenleme:
Sevenlerimizi üzmeyelim derdin ya, bizi üzüyorlar Kral. Hem de içimizden birileri. Ya da içimizden olduğunu düşündüğümüz birileri.

Üst Alt