#10 Younès Belhanda (Arşiv) - Sayfa 501 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sneijder olsa 4-2 değil 7-2 kazanırdık.

sneijder varken kaç kere 7-2 maç kazandık 1. sorum

2. ise drogbalı kadroda belhanda olsa yine 7-2 yenerdik o zaman

fernando hıyarının kaleye giden topu üst direüe vurup golü yemek gibi hata yapmazsa 5-2 idi
artı 4-2den sonra o kadar çok boş alan bulduk ve hepsini kaçırdık ki sıradan forvet ve sıradan kanat oyuncumuz olsaydı, mesela bugün yasin öztekin gibi vasat bizde olsaydı maç 9-2biterdi o zaman. adam 1 ay belki daha fazla vakittir sakat, 1 ayda takım 1 kez bile maç kazanamamış. (2.lig takımı olan keçiören iç saha maçı dahil) sakatlıktan yeni çıkmış 90 dakika kadar süre almış ya da 85 dk. bu sürede 2 kez asist yapmış 2 kez de asisti yenmiştir.

defansa o kadar çok yardım etti ki marianodan fazla faydası olmuştur takıma. çıkmadan önceki pozisyonda da sol tarafımızda kimse yoktu hızlıca sol tarafa giderek o alanı kapattı ve o bölgedeki rakip topu yukarıya atmak zorunda kaldı. tam bu esnada belhanda namaz kılar gibi belini bükerek dinlenmeye geçti. adamın pestilinin çıktığını ancak görebilen kenardaki beden eğitimi hocalarımız apar topar belhandayı çıkardı.

sadece 2 hareketiyle maç aldı

KRALHANDA SEN'i çekemeyenlere kapağa devamm

sneijder varken kaç kere 7-2 maç kazandık 1. sorum

2. sorum ise drogbalı kadroda belhanda olsa yine 7-2 yenerdik o zaman

fernando hıyarının kaleye giden topu üst direüe vurup golü yemek gibi hata yapmazsa 5-2 idi
artı 4-2den sonra o kadar çok boş alan bulduk ve hepsini kaçırdık ki sıradan forvet ve sıradan kanat oyuncumuz olsaydı, mesela bugün yasin öztekin gibi vasat bizde olsaydı maç 9-2biterdi o zaman. adam 1 ay belki daha fazla vakittir sakat, 1 ayda takım 1 kez bile maç kazanamamış. (2.lig takımı olan keçiören iç saha maçı dahil) sakatlıktan yeni çıkmış 90 dakika kadar süre almış ya da 85 dk. bu sürede 2 kez asist yapmış 2 kez de asisti yenmiştir.

defansa o kadar çok yardım etti ki marianodan fazla faydası olmuştur takıma. çıkmadan önceki pozisyonda da sol tarafımızda kimse yoktu hızlıca sol tarafa giderek o alanı kapattı ve o bölgedeki rakip topu yukarıya atmak zorunda kaldı. tam bu esnada belhanda namaz kılar gibi belini bükerek dinlenmeye geçti. adamın pestilinin çıktığını ancak görebilen kenardaki beden eğitimi hocalarımız apar topar belhandayı çıkardı.

sadece 2 hareketiyle maç aldı

KRALHANDA SEN'i çekemeyenlere kapağa devamm

Vizyonculuğa yakışmıyor bu postlar.

Bugün akıllı paslar attı feghouli in de onla daha rahat oynadığı çok belli.. Lakin bu adamın en iyi yanı orta sahadaki mücadeleci yapısıydı bu maç adam kovalamadı savunma anlamında tıpkı fernando gibi savruk buldum..
Ne kadar sevmesem de alternatifini göremiyorum takımda 2 gole de katkı yapması güzel oldu..
feghouli gibi müthiş bir ivme yakaladı demek için erken umarım böyle devam eder hücum performansı..

Vermesi gereken katkıyı en sonunda bir macta verebildigi icin övülüyor.

Bir sonraki macta yine kendisine sövmeye baslariz.

Hiçbir zaman kendisine güven duyamadım, bundan sonra da duyabileceğimi sanmıyorum lakin enteresandır belki de ilk defa sahaya karakter koyarken gördüm. Bu akşamki benim için sürpriz olan galibiyetin mimarıydı diyebilirim. Böyle oynasın ciğerimi yesin lakin biliyoruz ki 2 maç oynayacak 5 maç yavşayacak, arada bir de 3-4 maç ceza alacak falan filan. 10 numaraya yakışmayan bir oyuncu lakin bu akşamki performansını baz alırsak iyi bir 8 numara diyebilirim.

Amma ve lakin eli ayağı düzgün ilk teklifte satılmalı. Bu akşamki oyunu maalesef bu gerçeği değiştirmiyor.

Takımın hücum anlayışında inanılmaz bir katkısı var bu adamın. Özellikle yaptığı asist topu ne kadar istediğinin göstergesi. Muhteşem bir asist yapmıştır. Yine çok güzel oynamış sakatlıktan çıkmasına rağmen korkmadan toplara girmiş. Feghouliyle birlikte bizi şampiyonluğa sürükleyecek oyuncumuz.

Sanki bu sezon ilk kez iyi oynamış gibi konuşuluyor büyük komedi, Bu sezonun en istikrarlı ve iyi oynayan futbolcusudur belkide

Kendisinin oynadığı ilk maçı kazanmamız asla tesadüf değil arkadaşlar. Anlıyorum ilk sezon çok canımızı yaktı tepki büyüdükçe büyüdü. Ama iyi oynuyor bu kadar basit.

Sahada mücadele eden topçulara ihtiyacımız. Badou 1 bu 2. 2015-2017 arasındaki orta sahamız belki ofansif anlamda daha iyiydi ama aynı zamanda kıçını kaldıramayan topçular idi. Birini daha kulübümüzde öbürü şu an araplarda top oynamaya çalışıyor. Belhanda ofansif anlamda her ne kadar eksik ise bunu mücadele ederek ve en azından defansif anlamda katkı sağlayarak az çok dengelemeye çalışıyor. F/p olarak yeterli mi? Değil. Lakin şu an bizim için önemli bir topçudur

Hayatimiza girdin hizla bir anda
Oyunu yonetir sanki elinde kumanda
Bazilari sarisin mavi gozlu sever fakat
Biz sana asigiz Younes Belhanda

Pesindeyiz her daim iki cihanda
Ehl-i sunnettir oruc tutar ramazanda
Bazilari gavura hayrandir fakat

Memleketi belki degil Hollanda
Ama bu yigidin mali meydanda
Futbol cahilleri sevmez fakat

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt