#10 Younès Belhanda(ARŞİV) - Sayfa 56 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Belhandayi begenmeyebilirsin normal de terim begenmiyor fln diye cabalamak komik
Dindar bir ataturkcunun ataturk dindar gosterme cabasi gibi bisey
Futbolu anlayan bilen en azından dünya futbolunu takip eden herkes belhanda nin belli bir seviye üstü oyuncu olduğunu anlıyor fatih hoca da bunun içinde tabi bende isterim belhanda dan iyisi olacaksa satalım 10 a 15 e daha kalitelisini alalım ama bu kadar emeği varken bu takımda bu kadar saçma yorum alması rezillik..

Takımda pozisyon olarak altneratifi olmayan herifi niye oynattı demenin mantığı nedir? Feg'i oraya çekerse sağa kimi koyacak? Sezon başında deneyip bin pişman olduğu Sinan'ı mı? Hoca Serdar Aziz'i de gönderdikten sonra övdü, satıp para kazanmayı düşündüğü oyuncuyu neden övmesin ayrıca? Belhanda'yı beğense takımda tutar. Terim'in planının Belhanda'yı satıp aynı pozisyona çok daha iyisini almak olduğuna adım gibi eminim. Belhanda transfer edilirken Terim TD olsaydı transferi onaylamayacağına da adım gibi eminim.

Ayrıca video anlattığı şey hocanın sevmiyor oluşu değil, Belhanda'nın anca PTT 1. lig oyuncularının yapacağı hatalar yapıyor olması.
Kardeş hocanın sözlerine icraatlerine yaptığı taktiğe tekniğe mi inanalım sana mi belhanda yi begenmeyebilirsin saygı duyarım ama fatih hoca bu adamı beğenmiyor demem komedi ayrıca satılması olağan bir durum bu belhanda nin kalitesiz oluşu ya da hocanın istemediği anlamını da çıkarmaz..

Kardeş hocanın sözlerine icraatlerine yaptığı taktiğe tekniğe mi inanalım sana mi belhanda yi begenmeyebilirsin saygı duyarım ama fatih hoca bu adamı beğenmiyor demem komedi ayrıca satılması olağan bir durum bu belhanda nin kalitesiz oluşu ya da hocanın istemediği anlamını da çıkarmaz..

Daha basit anlatılamayacağı için sadece tekrar yazıyorum: Takımın ofansif merkez ortasaha eksiği olduğu için Belhanda'yı kullandı hoca.

Terim takımda kalmasını istediği adamın araplara pazarlanması için menajere direktif vermez. Marcao, Liyundama, Feghouli, Nagatomo, Muslera gibi oyuncuların satışı için neden piyasa yoklanmıyor? Neden bu adamların ancak astronomik rakamlara satılacağı söyleniyorken Belhanda alış fiyatına satılmaya çalışılıyor? Neden yersiz şekilde atıfta bulunduğun dünya futbol piyasasında bu adamın Avrupalı bir talibi yok?

Diagne iyi paraya gider, Maicon da Luyindama'nın geri kalan bonservisini karşılayabilecek miktara satılır ise kalır.

Bundan bağımsız Belhanda değil de Feghouli satılır ise de şaşırmam. Galatasaray da absürt işlere artık şaşırmıyorum.

öyle 1 yürek sende bulunamadı

o yüzden adabınla

23079.jpg

ve otur aşağı hadi bakim
Korkudan özel mesajları kapatıp yürek yazmış bir de Faslı apachinin fanoğlanı :)

ne burada like kasmaya calisan futbol proflerin abarttigi kadar kötü, ne de övüldügü kadar iyi

ancak su bir gerçek ki, son 2 sezonda belhandanin as oyuncu oldugu kadroda 2 kere sampiyon olmamiz tesaduf degildir. özellikle son sezonda katki sagladigi bir gerçek. basak maçinda ikinci yarida feghouliyle onyekuruyla beraber costugu dakikalarda birak bir galatasarayli olarak, bir futbolsever olarak baya hosumuza gitti.

hoca belhandayi begenmezse onu yedek yapip alternatif yaratirdi - gerekirse feghouliyi onun oynadigi mevkide oynatirdi. ancak gördük ki bu sezon as oyuncu kaldi

iyi bir teklif gelirse gönderilmesi gerektigini düsünüyorum ama o teklif gelmezse kalmasi sorun olmaz maasini dusurmesi sartiyla. 2m-2.5m daha dogru olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt