#10 Younès Belhanda(ARŞİV) - Sayfa 58 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
iysiyle kötüsüyle bizi iki sene sampion yapti ve yaranamiyor
yorumlarada bakilirsa ilk sampion olmadigi yilda sorumlu tutulacak
ve savunulamiyacakta....
eniyisi zirvede ayrilsin KIRALHANDA olarak.....

Orta sahanin tamami degismesi görüsünde olanlar, orta sahamizin anadolunun en kuyturuk anadolu kulüpleri tarafindan domine edilmesine mi özledi aceba ? Ryan Donk´un tek basina orta sahamizin icinden gecip, hakimiyet kurdugu maci yeniden izleyin.

Galatasaray fizik ve teknik karisimi ile ligin en diri ve kaliteli orta sahasina sahip hemde acik ara. Garry, yada Onyekuru´yu farkli bir takima koysan ligde, bizde gösterdikleri performansin yanina yaklasamazlardi. Bu yüzden mesela Feghouli´nin geriye fazla calismamasi da bizi kötü etkilemiyor.

Su forvetisizlik olayina, cezalar ve sakatliklar eklendiginden rahat 80 puan toplayacagimiz bir sezon gereksiz strese girmesek ikinci yarida, cok daha iyi bir futbol izlkeyebilirdik.

bana göre takimin önemli oyuncusu
ama geldigi ve 10 numarayi giydigi günden beri
bir kisim cok sevdi ben dahil bir kisimda hic sevmedi
GS taraftarini ikiye böldü ....
begendigim bir oyuncu ve acimazsizca elestirilmesin
zirvede biraksin demek istedim
onun yerine gelecek olan ondan iyimi olur kötümü olur onu bilmem HAYILSI artik bakacagiz...

Cogu kufur ettigim insanlar hep benden adres filan istedi neden vereyim benim erkekligim klavyede belki ayaklarina gidecem bi de dayakmi yiyecem :D

tenor.gif

Eğer kalacaksa istediğim 3 şey var.

1- Maaşında indirim
2- forma numarası değiştirecek
3- saçma sapan işlere girip her an kırmızı görecekmiş korkusu yaşatmayacak

Bu dediklerim olursa zaten kimse belhandaya laf etmez.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt