#11 Didier Drogba - Sayfa 303 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Melih Şendil'in söylediği "Drogba yükseldi Drogbaaaaa" sözüyle yaşanan anlar 30 yıllık Galatasaraylılığımda yaşadığım en güzel 15-20 an arasına girer net olarak. Basit bir Akhisar maçı gibi gözükebilir ama o oyuna girişindeki asaleti ve 1 dakika sonra topa ilk dokunuşunda golü atması muazzam keyifliydi bana göre..

YOLUN AÇIK OLSUN DROGBUBBAayatollah.gif GELECEK NESİLLERE ''BİZİM BİR ZAMANLAR DROGBABAMIZ VARDI'' DİYEBİLECEĞİZ

OLİMPİYATTA TİNERCİLERİ SAHAYA DÖKTÜĞÜN VE REAL MADRİDİ JUVENTUSU ARSENALI HOPLATTIĞIN MAÇLARI UNUTAMAYACAĞIM. ŞUAN YARI AĞLAMAKLI ŞEKİLDE YAZIYORUM BU SATIRLARI :(

1567971.jpg

Didier Drogba

Forvet

Doğum Tarihi: 11.03.1978
Doğum Yeri: Abidjan, Fil Dişi Sahilleri
Oynadığı Takımlar:
1998-2002 Le Mans
2002-2003 EA Guingamp
2003-2004 Marseille
2004-2012 Chelsea
2012-2013 Shangai Shenhua
2013-2014 GALATASARAY

Allah senden razı olsun, geldin de Galatasaray'da futbolcu izledik az da olsa. 2000 yılını saymazsak hayatımızın en güzel kadrosunda yer aldın, sen adamın dibisin.

Gitmeden önceki son aylarinda bizi sinir etse de genel olarak memnun kaldigim bir transfer. Güzel PR olmustu o dönem Sneijder ve Drogba transferleri.

Adam zaman zaman sirtina 2-3 adam alip topu kullaniyordu, muazzam bir güc muazzam bir dirilik sergiledi yasina ragmen.

Saygi duyulmasi gereken bir karakter gercekten.

Senin gibi birini parçalı altında canlı izledik ya, bu hayattan daha ne isteyelim. Hele ilk gol attığın Akhisar maçında yaşadığımız duygular tarif edilemez. Hayatında başarılar. Umarım tekrar bir araya geliriz. Kendine iyi bak Parçalı Fil !

Marsilya günlerinden beri izlediğim her maçta kalitesine,liderliğine ve duruşuna hayran olduğum efsane 10 forvet listemde kesinlikle yer alacak adam yolun açık olsun belki bir gün yardımcı antrenör yada hoca olarak gelirsin tekrar ...

Akhisar maci oncesi o zamanki kiz arkadasimla Atasehirde goreceli olarak luks bir kafeye gitmistik, universite yillarinin basi, ben tabi dunyayi umursamiyorum Sneijder gelmis Drogba gelmis farkli bir boyuttayim

Mac sakin sakin devam ederken Drogba golu atti ben de onca insanin icinde "soktu be soktu" diye bagirmistim

Sakin sakin tiramisu yiyen tiplerin donup noluyo ulan diye bana bakisini bir de kiz arkadasimin nabiyon dercesine bakisini unutamiyorum

Neyse velhasil kelam cok buyuk golcuydu mavi fil, onu bu formayla izlemek gururdu

Üst Alt