#11 Hasan Şaş - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#11 Hasan Şaş

-Galatasaray %60

-Beşiktaş %40

-Fenerbahçe şampiyon olamaz.

-Haftaya Galatasaray Konya'ya maçı bırakmaz.

-Mersin maçı, 20bin Galatasaraylı gelir, Adana'dan-Antep'ten gelirler.

-Beşiktaş maçına kadar puan kaybedeceği görünmüyor.

Hasan Şaş.

Birazdan diğer 3 kişiye "Hepinize koyacağız" diyecek gibi duruyor, manyak adam programda bile fazla hırslı :D

Demin yorumlarini dinledim gaza geldim.

Hasan Sasim Hasan Sasim Fenere Girsin ...

Son düzenleme:
ben bu adama efsane demem bugün yüzünün güldüğünü görmedim

Hasan Şaş: Ali Dürüst'ün cebinden 10 lira bile görmedim. Kimseye yemek ısmarlamaz.

Hasan Şaş objektif olma zorunluluğu hissettiği için bizi eleştiriyor. Hakan Ünsal'la birlikte bizi eleştirirken çok yapmacık oluyorlar tıpkı Rıdvan'ın feneri eleştirmesi gibi.

Az önce ntvspor'da Burak'in gomez'den daha iyi oldugunu söyleyen eski yardimci antrenörümüz.

Buda evlatci cikti

Son düzenleme:
Şimdi 1-2 video izledim de, Denizli'nin yardımcısı olarak yarın başlasın. Böyle hırslı adamlara ihtiyacımıza var ekibimizde.

Başka takımda oynamam deyip 30-31 de bırakmıştı futbolu çok iyi Galatasaraylı bence, hasan adamdır arada yorumları kızdırır saçma gelebilir ama benim gözümde adamdır karıköydeki kupa maçındaki sevinci gözümün önünden gitmez hiç..kim ne derse desin ben severim reisi

hasan-sas_425213.jpg

Unutursak kalbimiz kurusun..

Hasan daha gecen gün söyledi ntvsporda ben fanatik Galatasaraylıyım diye bu adamlar para almadanda sampiyon oldular bunları bilerek yorum yapın cocuğuyla sahanın ortasında göz yası döktü bunlar göstermelik değil böle adamlara zaten göstermelik yaptıramazsanız necati ateşin bir konusması var fner gol attı hasan cılgına döndü televizyonu kaldırıp asagıya atcaktı diye onun için cok seviyorum Hasanı.

Hasan Sas - Eine Legende von Galatasaray - YouTube

Son düzenleme:
Hasan Şaş benim için efsanedir. Keşke Denizli yardımcı olarak alsa. Galatasaray'lılığından şüphem yok. Hakan Ünsal gibi sinsi pisliğin teki değil...

Yerli-Yabancı ayrımını herkes yapıyor. Belki TD olarak bilgisi de çok iyi olmayabilir. Ama yardımcı olarak yüreğini koysa yeter.

1-2 gazlama, tepki, kavga vs çıkmaza giren maçlarda çok işe yarar.

Hasan daha gecen gün söyledi ntvsporda ben fanatik Galatasaraylıyım diye bu adamlar para almadanda sampiyon oldular bunları bilerek yorum yapın cocuğuyla sahanın ortasında göz yası döktü bunlar göstermelik değil böle adamlara zaten göstermelik yaptıramazsanız necati ateşin bir konusması var fner gol attı hasan cılgına döndü televizyonu kaldırıp asagıya atcaktı diye onun için cok seviyorum Hasanı.

Hasan Sas - Eine Legende von Galatasaray - YouTube

https://www.youtube.com/watch?v=TB1d51OeZUQ

Şu an bile anlatıyor bazı şeyleri :)

Üst Alt