#11 Tutku Açık - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#11 Tutku Açık

Cevap: #11 Tutku Açık

Şu adamı yıllardır milli takıma almayanlar utansın.Bu kadar iyi oyuncu bu kadar sportmen bir ada daha gelmez heralde Türkiye'ye.Umarım önümüzdeki senelerde şimdikinden daha da katkılı oynar.Bu başarıda emeği büyük.Kıvırcık saçlarına kurban Tutku reis.

Milli takımda neden yoktur kendisi.Sezonu çok iyi geçirdi.Şu takımda çok iş yapardı.Neden yok basketbolu sıkı takip eden arkadaşlar cevap verebilir mi?

Milli takımda neden yoktur kendisi.Sezonu çok iyi geçirdi.Şu takımda çok iş yapardı.Neden yok basketbolu sıkı takip eden arkadaşlar cevap verebilir mi?

Takımın iskeleti varmış bu takıma gençler girebilirmiş falan filan. Kısaca Cenk gibi kazmalar iskelet gereği her türlü kadroda ama Tutku istediği kadar iyi oynasın milli takım yok. Hatta aday kadroya bile çağırılmaz ama Doğuş, Barış, Ender gibi kendisinden 2 seviye alttaki guardlar çağırılır.

Çok iş yapardı şu milli takımda.Takip ettiğim kadarıyla Andric bu sene Tutku'nun asistleri ile ihya oldu.Ömer Aşık ile Ersan'ı da kral yapardı şu takımda olsaydı.

kerem tuncerinin ayhan gibi sacları dökülmüş. adamın yürümeye mecali yok miili takıma giriyor. ben efesteyken bile begenmiyordum bu herifi. tutku gibi formda adam nasıl girmez milli takıma. cenk ve izzet süs diye alınmış takıma.

Tutku Açık'ın daha önceleri hiç milli takıma çağrılmışlığı var mıdır?

Eski zamanları bilmediğim için soruyorum. Çünkü mevcut guardları izlediğim zaman Tutku'nun milli takımda neden olmadığının açıklamasını kimse yapamaz bana. Mutlaka başka kişisel bir sorun olması lazım.

Tutku Açık'ın daha önceleri hiç milli takıma çağrılmışlığı var mıdır?

Eski zamanları bilmediğim için soruyorum. Çünkü mevcut guardları izlediğim zaman Tutku'nun milli takımda neden olmadığının açıklamasını kimse yapamaz bana. Mutlaka başka kişisel bir sorun olması lazım.

Bir dönem çağırılmıştı abi.

Turnuvaya katılan takımların guardlarının toplam attığı sayıları gösteren bir istatistik var mıdır acaba? Özellikle Ricky Rubio gibi bir sayı özürlüye sahip İspanya guardlarının attığı sayıyı merak ediyorum...

Şu İzzet hiçbir işe yaramıyor. Pozsiyonu farklı ama Tutku alınabilirdi. Oynatmayacağın adamları kadroya neden alıyorsun. Doğuş bile olsa olurdu.

Şu İzzet hiçbir işe yaramıyor. Pozsiyonu farklı ama Tutku alınabilirdi. Oynatmayacağın adamları kadroya neden alıyorsun. Doğuş bile olsa olurdu.

Şutu olmayan sadece ön alanda baskı yapan bir guard lazım değil bize.Tutku gibi oynatacak adam gerek.Kerem Tunçeriyi görüyoruz skordan geçtim takımı bile oynatıyor.Hem Tutku>Doğus.

Üst Alt