#13 Alex Telles - Sayfa 170 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Önünde kondogbia ile oynuyor gayette iyi
Bizde önünde kimse yoktu hep tek kalıyor du

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kafalarındaki en iyi bek oyuncusu orta açtığı için Caner Erkin olan tipler yüzünden başı yendi. Bu adamın gelişip üst düzey bir bek olacağı çok açık ortada.

Tellesten orta yapmasini bekleyenler Carolenin 90 dakika 1 ortasina iyi topcu diyorlar.Bu Caroleyi hic goremedim bindirme yaptigini 90 dakika boyunca 1 orta yapiyor sonra geri cekiliyor bunu Telleste yapiyordu hic degilse Verkac yapardi Telles.

Aslan.

Fazla orta yapmiyor diye TFF 3. Lig oyuncu ilan eden futbol dehalarin deha olmadiklari gösterecek.

Büyük oyuncu olacak ins.

Son düzenleme:
Boşuna telles şimdi iyi biz biliyoduk patlama yapıcağını demeyin bizim takımın sistemi yok ne halt yediği belli değil hiç bi oyuncu yüzde 30 unu bile gösteremiyo mancini kurmuş taş gibi takımı herkes görevini en iyi şekilde yapıyo bizde öyle değil başımızdaki hocanın tek derdi evlatlarımı nasıl memnun ederim evlatlarım bana küsmesin evlatlarım küserse ben ne yaparım.

Boşuna telles şimdi iyi biz biliyoduk patlama yapıcağını demeyin bizim takımın sistemi yok ne halt yediği belli değil hiç bi oyuncu yüzde 30 unu bile gösteremiyo mancini kurmuş taş gibi takımı herkes görevini en iyi şekilde yapıyo bizde öyle değil başımızdaki hocanın tek derdi evlatlarımı nasıl memnun ederim evlatlarım bana küsmesin evlatlarım küserse ben ne yaparım.

Baya bi geriye git , ben daima dedim bu adam bizdede parliyacak. Hatta beklentim Brumadan cok cok daha fazla.

Simdi burada kötü diyenler, sadece haksiz durumama gecmemek icin kötü diyorlar. Carole nin Tellesin 1 de 10 nunu yapsa, bakin nasil iyi bi oyuncu diyecekler.

Üst Alt