#13 Alex Telles - Sayfa 171 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
bu adam iki sezonda sol kanatli oynadigi mac 10u gecmez. sneijder'i orda oynatdi hamza efendi, tek basina kaliyordu. yasin ile oynadigi mac sayisida 10u gecmez iste. prandelli sagolsun 4-3-1-2 oynatdigi icin kanatsiz oynuyordu. iyi bir hoca ile üst düzey bir sol bek olur.

Baya bi geriye git , ben daima dedim bu adam bizdede parliyacak. Hatta beklentim Brumadan cok cok daha fazla.

Simdi burada kötü diyenler, sadece haksiz durumama gecmemek icin kötü diyorlar. Carole nin Tellesin 1 de 10 nunu yapsa, bakin nasil iyi bi oyuncu diyecekler.

Haklısın da tellesin bizde kötü görünmesinin nedeni yine hoca yine oyuncular yine sistem tellese özgüven aşılamışlar herşeyi geçtim bizim en büyük sorunumuz bu oyuncuyu korkutuyoruz yanlış yapmayım diye korka korka oynuyo kendini zerre geliştiremiyo bizden kaçarak en iyisini yapmış telles.

Millet GG-Caner-Sabri'nin daha çok maç tecrübesi oldugunu da çabuk unutuyor.

Sabri ve Gökhan senelerdir ligde, Canerde baya oynuyor.

Telles sadece 1,5 sezon oynamis geçen sezon en saglam oyunculardan birisiydi hele 2. yarida çok önemliydi. Ofansif anlamda o kadar damgasini vurmayabilir ama defans yapan nadir beklerden birisi. Paslari da hiç de fena degil.

Dalga mı geçiyorsunuz yahu ? Adam her hücumda Sneijderin Podolskinin dibinde bitiyor. Maç mı izlemiyosunuz anlamıyorum ki. Adam kırmızıyı bile o bölgede gördü Konya maçında.

Şaşırıyorum gerçekten.

Carole hakkında daha net bir şey söylemiyorum ama ilk izlenim olumlu. Telles'in hiç vermediği ışığı verdi. Cavanda gibi adam Telles'i ikiye bölerdi heralde :D

Telles sadece 1,5 sezon oynamis geçen sezon en saglam oyunculardan birisiydi hele 2. yarida çok önemliydi. Ofansif anlamda o kadar damgasini vurmayabilir ama defans yapan nadir beklerden birisi. Paslari da hiç de fena degil.

Aynen ligin ikinci yarisinda gözle görülür bir gelisim ve performans artisi vardi.

hangi takımı izledin kim bilir

Haklısın da tellesin bizde kötü görünmesinin nedeni yine hoca yine oyuncular yine sistem tellese özgüven aşılamışlar herşeyi geçtim bizim en büyük sorunumuz bu oyuncuyu korkutuyoruz yanlış yapmayım diye korka korka oynuyo kendini zerre geliştiremiyo bizden kaçarak en iyisini yapmış telles.

Tellesin sadece bi durumdan dolayı kötü gözüktü. Bütün Korridor o na emanet edildi. Yasin onundeyken nasıl oynadı telles mükemmel. Sneijder onundeyken? Kötü.

Adam iyi ki bir korner attı yere göğe sığdıramadınız.

Ya kardeşim bu adam GS da iken vasattı vasat ! çok net.

Ne doğru dürüst bir ortası vardı nede iyi bir savunması peynir ekmek gibi geçiliyodu.

Peki ne oldu bu adama ?

maçlarını izlemedim interde abarttığınız kadar harika mı oynuyor bilmiyorum.

Ama şunu biliyorum.

GS daki Telles ile İnterdeki Telles arasında dağlar kadar fark olacak !!!

Neden mi ?

Cevabı adamın verdiği röportajda saklı açın sporx i okuyun.

Mancini ile hafta boyunca kafa topu top sürme ve gol pası çalıştık diyor...

Mancini futbolcuların bireysel gelişiminede önem veren bireysel eksikliklerinin üzerine giden bir adam...

Türkiyede var mı böyle hoca ? Belki şenol güneş.

Bizde varsa yoksa taktik kondisyon idmanı çift kale maç...

Bruma ve Telles Mancininin elinde daha fazla kalsaydı çok daha fazla gelişirlerdi

Adam iyi ki bir korner attı yere göğe sığdıramadınız.

Ya kardeşim bu adam GS da iken vasattı vasat ! çok net.

Ne doğru dürüst bir ortası vardı nede iyi bir savunması peynir ekmek gibi geçiliyodu.

Peki ne oldu bu adama ?

maçlarını izlemedim interde abarttığınız kadar harika mı oynuyor bilmiyorum.

Ama şunu biliyorum.

GS daki Telles ile İnterdeki Telles arasında dağlar kadar fark olacak !!!

Neden mi ?

Cevabı adamın verdiği röportajda saklı açın sporx i okuyun.

Mancini ile hafta boyunca kafa topu top sürme ve gol pası çalıştık diyor...

Mancini futbolcuların bireysel gelişiminede önem veren bireysel eksikliklerinin üzerine giden bir adam...

Türkiyede var mı böyle hoca ? Belki şenol güneş.

Bizde varsa yoksa taktik kondisyon idmanı çift kale maç...

Bruma ve Telles Mancininin elinde daha fazla kalsaydı çok daha fazla gelişirlerdi

Telles özellikle geçen sene ikinci yarıdan itibaren bir bekten beklenenlerin büyük çounluğunu yapıyordu.. Özellikle savunması konusundaki eleştiriler o tarihten sonra ezbere yapılıyor. Sneijder-Yasin ile beraber son derece iyi oynuyordu.

Üst Alt