#13 Alex Telles - Sayfa 197 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Sonraki satıştan elde ettikleri kârdan %10 alıyorduk sanırım.

6,5 Milyona satmıştık Tellesi. 30-40 veren çıksa çok iyi olur.

sent via GSC

n'diaye ve telles umarım iyi transferler yaparlar da bizde onların satışından 8-10 milyon euro nasipleniriz.bu yoklukta iyi para olur .

Toplamda 77 maç oynadı iki sezonda, 2 gol - 19 asisti var.

Geçen sezon 44 maç 1 gol 9 asist
Bu sezon 33 maç 1 gol 10 asist

İstatistikler muazzam, çok yakında -muhtemelen sezon sonu- büyük takıma geçiş yapacaktır diye düşünüyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Toplamda 77 maç oynadı iki sezonda, 2 gol - 19 asisti var.

Geçen sezon 44 maç 1 gol 9 asist
Bu sezon 33 maç 1 gol 10 asist

İstatistikler muazzam, çok yakında -muhtemelen sezon sonu- büyük takıma geçiş yapacaktır diye düşünüyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Latocu ve dursuncu tayfanın sevmediği bir isimdi. Yazık oldu. Aynı grup madiaye gibi bir gereksizi de pek severdi.

ONEPLUS A5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Carole'un ilk maçından sonraki yorumlar :

Bunu nasıl 1,5 milyona aldık ya, Tellesi donunda sallar. Teklif varsa Telles derhal gitmelii

Ben diyim Telles ten cacik olmaz.

Portekiz ligi futbolcu pazarlamaya yonelik ligdir.

Tellesin en iyi tarafi menajeridir.

O vitaminsizlikle anca portekiz gibi savunma yapmaya ihtiyaci olmadigi, rakiplerin de savunma yapmadigi ligde oynar asist yapar .

Cok sukur zarar etmeden sattik vitaminsizi.

Darisi belhandanin basina !!

City Mendy icin Monacoya 58 milyon avro odediydi,Telles bu istatistikleri ile transfer yapar sene sonu, isin icinde Porto da varken bu rakamlar hayal degil.

Şimdi çoğu bunu inkar edil ezelden beri tellesci olmuştur.

Valla ben Tellesin ilk kesildiği konya maçında dahil, Tellesciydim. Bu adamın bizdeki en kötü maçı net kupada Eskişehir maçıydı. Şu anda Kıbrıs'ta oynayan Ibrahim Sissoko adamla tşk geçmişti resmen, o maçta bile savunuyordum burda keserleken.

Valla ben Tellesin ilk kesildiği konya maçında dahil, Tellesciydim. Bu adamın bizdeki en kötü maçı net kupada Eskişehir maçıydı. Şu anda Kıbrıs'ta oynayan Ibrahim Sissoko adamla tşk geçmişti resmen, o maçta bile savunuyordum burda keserleken.
İşte futboldan anlayan Gerçek Galatasaraylı bir renkdaşımız.

Üst Alt