#14 José Rodriguez Martinez - Sayfa 94 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#14 José Rodriguez Martinez

Jose, Bruma, Sinan falan bütün gençleri oynatacak bir hoca gelse keşke.

Once bir baskan gelse kulubun basina!! :(

Diger taraftan bu 21 yas grubuna sans vermek zorundayiz. Bakin Sinan da kotuydu. Ama sans verildi verildi cocuktaki gelisim inanilmaz. Onca sure sakatlik sonrasi girdi nasil etkiliydi. Bu sene ne BY ne de Umut ceyregi kadar oynamiyor Sinanin.

Bu joseye hic sans verilmedi ve adami savunma onunde oynatip durduk. Ya adamin ayagi duzgun. Pasi hep dogru noktaya. Biraz dogru pozisyonda firsat verelim ki bisey olsun.

Huc sanmiyorum ama insallah Bruma da yaniltir beni de gelisir firtina gibi olur.

Diger taraftan bu 21 yas grubuna sans vermek zorundayiz. Bakin Sinan da kotuydu. Ama sans verildi verildi cocuktaki gelisim inanilmaz. Onca sure sakatlik sonrasi girdi nasil etkiliydi. Bu sene ne BY ne de Umut ceyregi kadar oynamiyor Sinanin.

Bu joseye hic sans verilmedi ve adami savunma onunde oynatip durduk. Ya adamin ayagi duzgun. Pasi hep dogru noktaya. Biraz dogru pozisyonda firsat verelim ki bisey olsun.

Huc sanmiyorum ama insallah Bruma da yaniltir beni de gelisir firtina gibi olur.

Bruma'da sakatlık yüzünden çok net bir düşüş var. Geçen sezon ki oyunu rezaletti ama adama da özgüven kazandıracak hiçbir şey yapmadık, üst üste maça çıkmıyordu. Umarım kiralıkken özgüvenini geri kazanmıştır ve sakatlık korkusunu yenmiştir.

Son düzenleme:
Bruma'da sakatlık yüzünden çok net bir düşüş var. Geçen sezonki oyunu rezaletti ama adama da özgüven kazandıracak hiçbir şey yapmadık, üst üste maça çıkmıyordu. Umarım kiralıkken özgüvenini geri kazanmıştır ve sakatlık korkusunu yenmiştir.

Valla seyredebildigim maclarda yine kayipti malesef.

Ya bak adami alirsin ama 13 milyon euro bonservise degil be kardesim. Ayni yastalar mesela Jose 0 bonservis. Yani akmiyor kokmuyor!! :) Ama Bruma tam 45 milyon TL nin cope atilmasi oldu! :(

Valla seyredebildigim maclarda yine kayipti malesef.

Ya bak adami alirsin ama 13 milyon euro bonservise degil be kardesim. Ayni yastalar mesela Jose 0 bonservis. Yani akmiyor kokmuyor!! :) Ama Bruma tam 45 milyon TL nin cope atilmasi oldu! :(

Bencede o kadar para vermek hata oldu. Bizim tarihimizde sattığımız en pahalı oyuncu bile Bruma civarında bonservisle gitti sanırım.

umarım sezon sonu yok pahasına göndermeyiz joseyi ! en azından hazırlık kampında mutlaka olmalı real Madrid alt yapı eğitimini almış bir futbolcu bu kadar kötü olacağını hiç sanmıyorum ne dandik adamlar bizim ligte yıldız muamelesi görüyor ! eğer jose de genelde latin Amerikalı futbolcularda olan evimi özledim akrabalarımı özledim duygusallığı yoksa mutlaka fayda sağlayacağını düşünüyorum ama ülkeye ısınamadıysa maalesef bir katkı sağlamaz !

ChuHQ6gVIAAba0k.jpg
Kazagi guzelmis

~tap

Üst Alt