#14 Wesley Sneijder (ARŞİV) - Sayfa 49 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#14 Wesley Sneijder (ARŞİV)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: #14 Wesley Sneijder

408475_10151439946040421_1928994884_n.jpg

Beşiktaş maçında yaptıklarına dair video yapmışlar. Paslarının çoğu Selçuk ile çok yararlı olacak çok hem Selçuğu'da rahatlatacak.

o videoyu izledim ben. 3-4 pas ayağına gelmiyo ama o buna rağmen ayağını sokuyo,pas veriyo tekrar.

Cift forvet Sistemi+Melo düsüs+Beklentiler = Selcuk bu yükün altinda ezildi. Iyi performans da sergileyemedi. Bi iyi bi kötü.

Sneijder, Drogba, iki tane "Yildiz" , hem "lider özelikeri" olan Oyuncular. Ve büyük ihtimal ile tek forvet, 5li Orta Saha düzenine girecez. = > Selcuk cok daha rahat olacakdir. Cok daha verim alacagiz eminim sezonun ikinci yarisindan.

Hollanda kanalı NOS'e röportaj vermiş yine. Maçtan sonra yönetim basına açıklama yapmasına izin vermemiş, o da saygı duymuş bu karara. Hollandalı basın mensupları boşuna zahmet etmişler. Bunun sonucunda NOS'e özel bir röportaj vermiş. Ilk 11'de oynamayı beklemediğini, yinede 37 dakika oynadığı için mutlu olduğunu (4 ay oynamadığını belirtti), maçın ilk bölümünün oldukça kaliteli geçtiğini(kalite anlamında ligde bir kaç maç izlediğini ve temponun yüksek olduğundan bahsetti), bomboş durumda olduğu bir kaç pozisyonda topun ona gelmemesini normal karşıladığını (Hollanda kanalı Sneijder'in boş durumda olduğu ve pas beklediği pozisyonları ekran getirdi), Galatasaray seçiminin kendisi için ne kadar doğru ve ileriye dönük bir adım olduğunu belirtmiş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt