15/16 Son 32 2.Maç | Lazio 3-1 Galatasaray | M.S | 25 Şubat | TRT 1 - Sayfa 83 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

15/16 Son 32 2.Maç | Lazio 3-1 Galatasaray | M.S | 25 Şubat | TRT 1

O bunagi da ben getirmedim ki?

Bunak 2009 da bjk sivasla cekisirken sampiyon olmus kalan 7 yilin 2 sinde iran ve azeri takimlarini orta sira takimi yaptigindan sezon ortasi kovulmus. 2.ligdeki rizeden kovulmus kalan 3 yil issiz gecirmis adama koca GS i hangi akil emanet etti??

GS dursunun ipinde degil.

Tek santraforunu yerine yenisini alamayacagi zaman satan bir baskan bozuntusu var!! :(
Yok renktas sana demedim zaten lafım bu serefsiz ruhsuzlara

SM-A700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kanka bizim kg geldi ama çok sinirliyim ya elim ayağım boşaldı 2-1 iken biraz varlık gösterseler yaslanmasalar bir oyuncu çıkıp melo gibi bir anda maçın kaderini değiştirecek fişeği çaksa hırsı yüklese bu maç dönerdi.

bu turda en çok sinan gümüşü aradık lazio savunma arkasına koşularda başarısız sinan bu işleri iyi yapardı.

Bende cok üzgünüm, su dandik Lazio'ya elendik ya. Adamlar'in top mop oynadigi da yok, tamamen bizim gerizekaligimiz yüzünden aldilar maci.

Bizim kadar amatör bir takim yoktur bu seviyelerde.

ultraMallar da yönetim istifa diye tweet atmışlar beyinsizler :red: Takım bitmiş, tükenmiş, tüm kulvarlarda iddiasını kaybetmiş yani sezon bitmiş şimdi gelmişler neymiş yönetim istifa :red: Allah sizin de belanızı versin! Şu kulübün üzerindeki en büyük kamburlardan biri de bu gereksiz ve hain taraftar oluşumudur...

Demirkol cikmis yorumculuk yapiyor birde. Bu takimin iyi oyunculari var diye sacmalayip duruyor, anlam veremiyorum diyor.

Sorun kabak gibi ortada hala anlamiyorlar. Bu takim'i öne tasiyacak ne orta saha var ne de kanat var. Forvet'ten bahsetmiyorum.

Sneijder ve Podolski bunlari yapmaz.

Sinan, Bilal(rotasyon) haric tüm yerliler gitmeden, nokta atisi en az 4-5 transfer yapilmadan zaten Avrupaya gitmenin bir anlami yok.

hala lazioya dandik diyorsunuz.

Su Lazionun bizi elemesinden daha normal birsey olamaz. Siklet farki var. Manchester Unitedin WBA yi FA cupta elemesi kadar normal. Adamlarda Klose ile Candreva sonradan oyuna giriyor. Bizde bir tane forvet var o da Umut.

Lazio dandikse biz takim bile degiliz. O nedenle elenmemiz cok normal. Hic sasirmadim

Donk'un bu takıma alınmasında emeği geçen kim varsa Allah'a havale ediyorum.

İsbecer denen bir işi beceremedim herif ters manuel yapıp kulübün parasini yemişler dediğinde anlamaliydik asıl yiyeceklerin bunlar olduğunu.

Denizliye Ankara havasindan bi sarki yazdim:

Musti saçları ne sarı
Ondan olur ne koca ne karı
Mavi gözlü yarime
Yakışıyor cöplük mezarı

Yalellin ya Allah
Budamacı Musti
Yalellin ya Allah
Maltavacı Musti
Yalellin ya Allah.

Mezara gireceğim
Bastonumu bulamıyom
Kara gözlü Donkumu
Koyupta gidemiyom.

Yalellin ya Allah
Budamacı Musti
Yalellin ya Allah
Hikayeci Musti
Yalellin ya Allah.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Galatasaray son 14 deplasman maçında 3 galibiyet alabildi.

Kastamonu, Karşıyaka, Akhisar (Türkiye Kupası)

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Lazio'nun son maclari:

Frosinone (ligte 18. sira) - Lazio = 0:0
Lazio - Hellas Verona (ligte 20. sira) =5:2
Genua (ligte 16. sira) - Lazio =0:0
Lazio - Napoli = 0:2
Udinese (ligte 15. sira) - Lazio = 0:0

ve böyle devam eder..

Biz ise 3 gol yedik adamlardan.

Bu taraftar varya okadar söyledi ki bu kadro yetersiz yerliler takımı her anlamda baltaliyor ( arkadaşlık dışlama hersey dahil) hatta şu taraftar kulüpte çalışan profesyonellerden daha iyi futbolcu bulabiliyor ve en ölümcül olanı bu taraftar teknik direktorlerden iyi kadro yapıyor buyrun yorum sizin ben daha bişey diyemiyorum.

SM-A700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt