#15 Ryan Henk Donk - Sayfa 215 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#15 Ryan Henk Donk

hocana ıftıra atılınca kendını tutamayıp küfür edıp ceza yıyorsun

sonra da gelıp her mesajımı alıntılayıp baska takımlı oldugum ıftırasını atıyorsun

küfür etmemı ıstıyorsun ama senın sevıyende degılım üzgünüm
Hocama iftira atilinca lufur edip ceza yemiyorum bana kufredilince kufredip ceza yiyorum bunun ayrimini bile yapamiyosan diyecek bisey yok pek.
Baska takimli oldugunu ben degil sen soyledin eskiden fbliydim diye. onun makarasiydi olay.
Karsiligini kaldirabileceksen buyur et tabi tutan yok seni.
Su gunu sacma sapan bi ornel vererek elestirdigini dusunuyosun karsilik gelincede olayi getirdigin noktaya bak.

Hocama iftira atilinca lufur edip ceza yemiyorum bana kufredilince kufredip ceza yiyorum bunun ayrimini bile yapamiyosan diyecek bisey yok pek.
Baska takimli oldugunu ben degil sen soyledin eskiden fbliydim diye. onun makarasiydi olay.
Karsiligini kaldirabileceksen buyur et tabi tutan yok seni.
Su gunu sacma sapan bi ornel vererek elestirdigini dusunuyosun karsilik gelincede olayi getirdigin noktaya bak.

yarın öbürgün ardayı kaptan cıkardıgında da zamanında yaptıklarını söyleyecegız sen gelıp onlara da saçma sapan örnek dıyeceksın

verdıgım örnek saçma sapan falan degıl herıfın ısıne bakıs acısını gözler önüne seren karıyerındekı en ekstrem hareketıdır

hakeme arkadan ana avrat söven caner yarın kaptan olarak sahaya çıkınca o olayı hatırlatırsam ben bu sefer bjk düsmanı basaksehır yalakası mı olucam

yarın öbürgün ardayı kaptan cıkardıgında da zamanında yaptıklarını söyleyecegız sen gelıp onlara da saçma sapan örnek dıyeceksın

verdıgım örnek saçma sapan falan degıl herıfın ısıne bakıs acısını gözler önüne seren karıyerındekı en ekstrem hareketıdır

hakeme arkadan ana avrat söven caner yarın kaptan olarak sahaya çıkınca o olayı hatırlatırsam ben bu sefer bjk düsmanı basaksehır yalakası mı olucam
Gecmiste fbli oldugunu soyledigin gibi ibbli bi yalaka oldugunu da soylersen onuda diyebilirim tabi. Bende iftira yok senin soyledigini soylerim

Arda ve Canerin gelmeleri ve istenmeleri bile bi utanc zaten kaptan olmalarini gectim. Bugun hapiste olmasi gereken adam kaptan olacak hayal gucunu ve onyargini kullanarak bu olayi savunacagimi sanma. Gerci sansanda cok onemli degil daha bazi seylerin ayrimini yapamiyosun cunku

Gecmiste fbli oldugunu soyledigin gibi ibbli bi yalaka oldugunu da soylersen onuda diyebilirim tabi. Bende iftira yok senin soyledigini soylerim

Arda ve Canerin gelmeleri ve istenmeleri bile bi utanc zaten kaptan olmalarini gectim. Bugun hapiste olmasi gereken adam kaptan olacak hayal gucunu ve onyargini kullanarak bu olayi savunacagimi sanma. Gerci sansanda cok onemli degil daha bazi seylerin ayrimini yapamiyosun cunku

sen bı daha ıma et baska takımlı oldugumu zaten dırek engelleyecegım fatıh terım konusunda bekcılık yapan adam önyargıdan falan bahsedıyor

çocukken fenerlı oldugunu söyleyecek göt bı bende var bu forumda 88-94 arası doganların çogu baska takımlıydı ztn 2000e kadar sen ne zannedıyosun

sen bı daha ıma et baska takımlı oldugumu zaten dırek engelleyecegım fatıh terım konusunda bekcılık yapan adam önyargıdan falan bahsedıyor

çocukken fenerlı oldugunu söyleyecek göt bı bende var bu forumda 88-94 arası doganların çogu baska takımlıydı ztn 2000e kadar sen ne zannedıyosun

hallahalla ulan cidden o kadar bekçilik falan mı ediyorum diye bi an şöyle bakındım da yok yani bekçilik falan.
yalan dolan konuşan bunun üstünden prim yapan zerzevatları düzeltiriyorum arada onun adıda bekçilik oluyor. bu ön yargı değildir de nedir bilmiyorum doğruyu söyleyen tek bi kişiye karşıda gelmemişimdir.
neyse
götünün durumunu bilemem tabi egemen fenerli olduğunu söyledin onun üzerinden çeşitli makaralar yapıldı bu kadar üzüldüğünü bilsem daha farklı konusurdum tabi. engelleme mevzusu ise benim için çok hayati bi mesele inş değerli yorumlarımdan mauhrum kalmazsın

Fatih Terim’in basarilarindan dolayi Galatasaray’li olmus Yani ne guzel

Ama simdi ayni Fatih Terim den nefret etmek sacma oluyor

bu dingil gidiyo dimi terim hocam istersen emre b****oglunu getir ama şunu takımdan dehlemezsen ahmed arif kesene şükreder forum o kadar diyorum

Bunu yanlış hatırlamıyorsam sözleşmesinin bitimine 4 ay kala 2,5 milyon euro ya itelemişti bize kasımpaşa. Bu kasımpaşa nın bize attığı kazıkların haddi hesabı yok. Düşmüyor da iğneler....

2,5 milyonun kat kat fazlasını kazandırdı bize Donk

Zarar dediğin,kazık dediğin doğru dürüst top oynamadan milyonları götürendir Falcao gibi..

Donk ise son iki şampiyonluğumuzda iyi katkıları oldu

Orta sahaya koydular oynadı defansa koydular oynadı forvet koydular oynadı..

Siz hep olumsuz şeyler odaklandığınız için herkesi,her şeyi bir kalemde silmeyi seviyorsunuz.Donk ile sözleşme yenilememek doğru bir hamle olur veya olmaz tartışılır ama ayrılık böyle olmaz

luyindama + marcao ikilisinin 800-900bin euro aldığı yerde 1.9 alıyordu. Yazık. Şekher falan yazınca bu gerçek değişmez.

Alacağı maksimum maaş 300bin euro olmalı. Bizden sonra ancak Utrecht falan alır kendisini, kim alacak başka. Abartmaya gerek yok kendisini.

Bu kimdi lan.

1 milyon eurodan sözleşme imzalasan 1.6 milyon euro gideri oluyor. Aynı işi 300 bin ruroluk oyuncu yapabiliyor mu? Yapiyorsa verilecek para max 300 bin euro olmalı.

500 bin + performans bonusu verilebilir. Görüldüğü üzere bonservissiz oyuncular harici zor transfer yapacağız. Donk sürekli 11 oynayıp kayış atmadığında gayet iyi katkı verdi son 2-3 senede. Bu sezon da Luyindama'nın şok sakatlığında yerini iyi doldurmuştu pandemiye kadar. Sonrasında zaten takımda eleştirilmeyecek oyuncu ve hoca yok.

Üst Alt